Почувствах се зле.

  • 8 426
  • 326
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 018
Оле, оле, каква драма. Нямам нерви да чета 20 страници назад, прочетох само първата с 5-6 коментара. За мен ти си АДСКИ ревнива. Голяма работа, че седнала някаква жена на масата. Че аз ако видя стар приятел и аз ще го поканя да седне при нас, big deal. Или пък ако толкова ми пречи, не е като да няма начини да я разкараш, с някой тънък намек ама ти си седяла явно като препикано мушкато и си се филмирала, че мъжът ти много я харесва... Знаеш ли какво ще стане, ако видя някоя да забива мъжа ми, въпреки че се съмнявам точно това да е случая. Ще и се стори тесен ресторанта... Само 2-3 приказки и повече няма да припари. Но ти явно имаш проблеми със самочувствието и затова нищо не си казала цяла вечер. А това, че мъжът ти не те е харесал физически първоначално нищо не означава.. Обикновено тези дето ги харесват от пръв поглед, на второ четене нямат никой на втория етаж или имат някакви други косури. Може би това се е опитал да ти каже човекът. 
Сори, ако съм била малко крайна (от хормоните е) Grinning

# 316
  • Мнения: 20 373
Авторката е видимо по-скромна и свита, не я карайте да реагира по-настъпателно и да е по-серт. Явно не е такава. Не я мачкайте допълнително сега.
..
Плодово мляко, за мен трябва да работиш над себеусещането си за смелост да заявяваш усещанията и мислите си. Боязлива си и неуверена, а това ти пречи на вътрешния дзен. Без значение дали са хубави или лоши емоции, не го претегляй толкова много и да се свиваш, а се научи по възпитан начин да изразяваш недоволство, притеснение, това което не ти допада или смяташ за нередно. Само така човек може да постави граница за отсрещния – като се заяви. Иначе никой не е длъжен да знае какво ни е в главата, докато не го изкажем / покажем. Понякога поставянето на граници става мирно и тихо, друг път изисква конфронтация или по-язвителен тон. Но само така можеш да запазиш психически баланс, иначе почват изтласквания, тъга, нерви, обида.

# 317
  • София
  • Мнения: 39 102
Аз, каквато съм луда, ставам, грабвам детето и тръгвам!
Обожавам да си тръгвам от партита като мъжът ми ме нервира. Боже, така започна връзката ни, така и свърши.

# 318
  • Мнения: 103
Не си е боцкала от чинията. Той й предложи, тя отказа. Когато ние отидохме на вечеря, аз директно отидох да си измия ръцете. През това време те са дошли, докато съм била в тоалетната. Благодаря на всички за мненията. Реших за себе си как трябва да се държа и да постъпвам в определени ситуации. Всяко мнение ми бе ценно. Тя не е стар приятел, с мъжа ми са се засичали случайно покрай мен няколко пъти. Не са близки и почти не са общували. Спирам с темата. Отново благодаря на всички!

# 319
  • Мнения: 4 975
Ревност?
Този мъж не я уважава като човек. Да знаеш, че съпругата ти има проблем и се е обърнала към специализирана помощ и вместо да си подкрепа и част от лечението.. сипваш сол и човъркаш в раната.
Като прибавим авторитета, който градиш с детето и реакциите..
Плодово мляко, много битки те чакат. Дано се събереш.

# 320
  • София
  • Мнения: 13 749
Има и друго.
Не знам защо е това вторачване в хубавата позната, когато мъжът си фантазира разни неща с нея, а тя понятие си няма.
Бас хващам, че този човечец е от типа, които постоянно имат нужда да се валидират пред жена си и по улиците редовно й показва хубави жени, които би ..., сравнявайки го с нея.
Въпросът е, че си е подбрал подходящата жена, която му се връзва и готово.
Че и мъжкар, който командва, иска да изглежда, а тя се самоподценява.
И двамата са токсични. Съседката няма общо.

# 321
  • Мнения: 6 307
Явно проблема с ревността не е от вчера и мъжът просто се гъбарка с нея. Бих приложил същия начин на лечение, дори в по хард вариант, вместо да дръпвам на пръсти и да внимавам за всяка дума или жест. Освен ниското самочувствие имаме и безпричинна ревност породена от него.
Хейта по мъжа и не е от полза за нея, не е лошо да го имате предвид

# 322
  • София
  • Мнения: 13 749
На каква възраст е този докторант,че още не е доктор?

# 323
  • Мнения: 791
Отношението на мъжа ви не е нормално. Той буквално ви се подиграва. А вие чакате даже второ дете от него. Обичащият мъж не се държи по такъв начин, така се държи елементарният, посредственият мъж.  Въобще не разбирам как го търпите и как сте ок с такъв човек до вас, та той изпитва удоволствие да ви унижава.

# 324
  • Мнения: 7 077
Значи да се гъбаркаш с неуверената си жена е нещо съвсем нормално. В реда на нещата. Да ти имам и разбиранията за здравословни отношения, Rf.

# 325
  • Мнения: 6 880
Аз лично не визирам случката в ресторанта. Там може и да преекспонира малко. Но останалите неща, описващи отношението му и тъпите намеци и правенето на много вървежен за нейна сметка "виж мене как ме искат, пък и ти не си ми много по вкуса", са недопустимите неща. "Третия" човек в случая, няма никакво значение. Проблемът си е между тях. Да се оправят. Аз не бих била с някой, за когото не съм първия избор, винаги. И не бих била с някой, който не е моя първи избор.

# 326
  • Мнения: 46 641
Заключвам по желание на автора.

Общи условия

Активация на акаунт