На море в Турция - тема 80

  • 61 548
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 408
Здравейте!
Тази година съм се заканила, да успея да резервирам възможно най-рано почивката ни за догодина. Четох някои от темите, както и разбира се първият пост (не успях всичко). Питането ми е следното: искаме да почиваме в Бодрум- Vogue supreme, но не намирам някъде цени за него, и се чудя, аз ли не намирам, или още не са пуснали. Дестиния ми дава, че стаите са изчерпани, а директбукинг ме прехвърли към индивидуално запитване. Не намерих и за Регнум, а видях, че Роже вече е резервирал, така че съм сигурна, че грешката е в мен. Може ли някой да ме упъти?
За Vogue Supreme има цени в travelrepublic.ie и stayforlong.com.
Едно напътствие от Tim_Millea, 6-та степен Contributor в трипа: Ценово най-изгодно е да се резервира в началото на предходния сезон. Май-юни се резервира за зимата, а ноември-декември за лятото.

# 76
  • Мнения: 1 336
А за началото на октомври? До сега винаги резервирахме ноември, но почивахме май месец. И на последното такова упражнение се оказа, че съм забременяла и така плановете за догодина се променят. 😃 Май месец новороденото ще е на 3 месеца някъде и просто няма да си го причиним. Но не искам да пропускам и затова мисля да идем октомври. Та… може ли съвет?

# 77
  • Мнения: 1 594
Здравейте!
Тази година съм се заканила, да успея да резервирам възможно най-рано почивката ни за догодина. Четох някои от темите, както и разбира се първият пост (не успях всичко). Питането ми е следното: искаме да почиваме в Бодрум- Vogue supreme, но не намирам някъде цени за него, и се чудя, аз ли не намирам, или още не са пуснали. Дестиния ми дава, че стаите са изчерпани, а директбукинг ме прехвърли към индивидуално запитване. Не намерих и за Регнум, а видях, че Роже вече е резервирал, така че съм сигурна, че грешката е в мен. Може ли някой да ме упъти?

Аз тази година ще съм във Vogue през септември. Дълго дебнех цени. Излязоха доста късно в платформите за хотелски резервации - някъде към декември, ако не се лъжа. И не бяха по-ниски от тези, които ми дадоха Емералд, които били представители на хотела за България. Лично аз направих моята резервация през януари.
Ние ще сме там от 02.10 ще се радвам на септемврийски отзиви,че като чета...страх ме хваща. Доста кофти отзиви относно липсата на инфо,къде/какво/кога се случва,мен това не ме бърка особенно де. Не сме капризни,не търсим под вола теле, ама не ми се иска да сме си платили кофти изживявания.

Аз ще дебна Нирвана Космополитън😁 няма да я изпусна тази година.Ще я резервирам на мига ,само да се появи. И на никой няма да кажа🤣

# 78
  • Варна
  • Мнения: 604
Предстои ни пътуване с лизингов автомобил. Имаме дадено пълномощник от лизинга на турски, необходимо ли е да бъде легализирано или е достатъчна нотариалната заверка?
И да допълня, тъй като питах преди време за резервация през otelz.com, тъй като не приема тел.номер, става само с мейл, от хотела ми потвърдиха резервацията.

# 79
  • София
  • Мнения: 4 889
Дами, дайте някаква идея кой точно хотел да избера за една почивка в средата на септември....

В предложението трябва да има самолет, хубав плаж, море без камъни, комфорт, хубава храна.....

По възможност макс бюджет до 2000 лв. на човек.

# 80
  • София
  • Мнения: 1 444
Дами, дайте някаква идея кой точно хотел да избера за една почивка в средата на септември....

В предложението трябва да има самолет, хубав плаж, море без камъни, комфорт, хубава храна.....

По възможност макс бюджет до 2000 лв. на човек.



Port nature luxury, Xanadu resort, Kirman Belazyr

# 81
  • Мнения: 983
Дами, дайте някаква идея кой точно хотел да избера за една почивка в средата на септември....

В предложението трябва да има самолет, хубав плаж, море без камъни, комфорт, хубава храна.....

По възможност макс бюджет до 2000 лв. на човек.



Port nature luxury, Xanadu resort, Kirman Belazyr

Кирман Белазур в Белек има всичко друго, но не и хубав плаж. Пясъкът е като пепел, става рязко дълбоко и камъни, камъни, камъни.

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 2 052
Това за плажа на Кирман ,че е пепел е пълна глупост.Плажа си е с нормален пясък за района на Белек.Единствено е това ,че при влизане в морето има малка ивица дребни камъчета и няма плавен преход при влизане в морето.Но за хора които умеят и обичат да плуват в морето не е проблем.Може да се влиза направо със стълбичка от пирса.И никъде няма големи камъни.

# 83
  • Мнения: 983
Това за плажа на Кирман ,че е пепел е пълна глупост.Плажа си е с нормален пясък за района на Белек.Единствено е това ,че при влизане в морето има малка ивица дребни камъчета и няма плавен преход при влизане в морето.Но за хора които умеят и обичат да плуват в морето не е проблем.Може да се влиза направо със стълбичка от пирса.И никъде няма големи камъни.

Славейче, бяхме по едно и също време тази година и пясъкът не е хубав до степен, да си прекарам цялата седмица на басейните заради 4-годишната. Два пъти влизах в морето с аква обувки и камъни не скали имаше доста.

Ще се опитам да кача снимка, която изпратих на агенцията.

Ако бях без малко дете, определено щях да се върна в хотела, но с дребната -няма как

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 2 052
Агенциите нямат никаква вина за плаж или подход в море.Всеизвестно е ,че само няколко хотела в Сиде предлагат плаж със хубав ситен пясък и плавен преход .Всички други макар и най лъскавите и скъпи в Лара и Белек  не стават за малки деца .
rainbow* За вас с малката определено Камелия или Вон ще ви хареса.

Последна редакция: пт, 18 авг 2023, 21:55 от slavei4e

# 85
  • Мнения: 983
Славейче, аз не обвинявам агенцията, просто снимах плажа, защото те поискаха… иначе нямаше да ми хрумне. Отделно се бях информирала, че плажът е компромисен, просто не очаквах да е недостъпен за баба, която не може да плува. Иначе и преди съм била в Турция, както и в Белек, но на чак толкова зле (за моите възприятия) не бях попадала

Ние и догодина ще сме в Анталия, просто ще направя компромис или с времето за трансфер, или с цената.

# 86
  • Мнения: 62
Ех, и аз да се похваля - 5 дни в Риксос Белек, през априлската ваканция, за мен и двете момчета.
С безплатен достъп да Земята на Легендите.
През букинг ми струваше 878лв. нощувка за тримата, което напълно ме удовлетворява.
Тази цена е с безплатно анулиране и плащане в деня на настаняване.
За началото на лятото не смея и да си помисля, да съм гост в този хотел.
Доволна съм!
Започвам да следя и  цените на билетите на Пегасус.Yum

# 87
  • Мнения: 83
AQUA TOUR са пуснали оферти -  АНТАЛИЯ ЛЯТО 2024 със самолет.
 https://www.aquatour.bg/oferti/novoantaliya-lyato-2024/95
 Ако някой следи цените от тази година, да сподели каква е разликата между 2023 и 2024г.

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 9 786
За моят хотел е около 700лв нагоре (7300 вместо 6600 за цялата конфигурация хора, същия период), но моята резервация не е с тази агенция и не знам дали е съпоставимо, пък и дали всичко друго е същото.

# 89
  • Мнения: 3 424
Много малко хотели има все още, но след като ги прегледах, ми се струват завишени цените спрямо офертите м.г.😔

Общи условия

Активация на акаунт