S molba za syvet

  • 4 971
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 193
 Hug  bouquet Hug
С теб съм

# 16
  • София
  • Мнения: 1 333
Стискам ти палци и пожелавам всичко да мине леко и безпроблемно!!!   Praynig
Бъди спокойна и вярвай че нещата са за хубаво и че след резултатите ще знаеш че всичко е наред с твоето бебче Simple Smile
Правиш всичко най-добро за него и за теб!

# 17
Здравейте виртуални приятелки:)
Обещах да ви кажа какво е станало вчера но нямах желание нито да говоря, нито да пиша.
Днес се посъвземам и ще ви разкажа. С д-р Димитрова не можах да се свържа, т.к. е болничен и срещата ни се отложи за следващата седмица. Попаднах на друга лекарка която след като ме изслуша ме изпрати за консултация при един невролог, т.к. брат ми няма окончателна диагноза точно какъв тип дистрофия е и дали въобще е дистрофия или някогашна грешка на лекари. Всички в семейството казват, че са му направили нещо с ваксините след което е вдигнал висока температура и са го лекували със силни антибиотици за възрастни - роден е без никакви проблеми и се развивал като нормално дете до 5 години.
Прословутия невролог разгледа всички документи кото носех и започна да ми говори за изследвания и лечение в Париж - експериментални, добре заплатени и не в рамките на тази бременноста ами след около година. Попитах задължително ли трябва да има точна диагноза за да ми се направи амниоцентеза, а той започна да ми крещи, че се занимавам с глупости и питам без да съм запозната с тези неща. Седях пред Майчин дом и плачех като дете.  Нито знаех вече към кого да се обърна, нито какво да питам.
Тази сутрин намерих две семейства със същия проблем и те ме успокоиха че са им направени изследвания и без диагноза на близкия и че днес се радват на здрави и пъргави деца.
Това малко ме поуспокои и ми даде кураж. Следващата седмица събирам сили и самочуваствие и отивам при д-р Димитрова, пък каквото ми е писано ще става.
Благодаря на всички ви за отговорите и се надявам ако научите нещо по въпроса да драснете по някои ред.
За сега чао, а аз ще ви казвам какво се случва с мен и бебчето ми.

# 18
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Стан, всеки човек в днешно време трябва да си прави това изследване. Дали има такива роднини или не това просто става необходимост.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 412
Успех ти желая, д-р Виолета Димитрова е много добър специалист, на мен ми бяха казали, че е малко рязка, но когато се запознах с нея беше прилично внимателна и ми вдъхваше доверие, мисля, че направи и всичко много професионално в моя случай. За генетична консултация иди при доц. Кременски, той е много внимателен, ръководи лаболаторията с изследванията от амнио и ще имаш инфо от първа ръка, преди пишеше във форумите - http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=budeshtimaiki&Num … mp;sb=5&part= , ето това е неговата тема. Ако не е неудобно, кой е невролога консултант. Успех!

# 20
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Отиди в генетиката при Кременски .Там със сигурност ще бъдеш разбрана и ще получиш адекватна помощ.
Успех!

# 21
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
             Здравей, Стан! Със съжаление прочетох какво ти се е случило, но, и според мен, иди при Кременски, той беше шеф и ми бяха казали да търся директно него, но попаднах на Георгиева, която ми помогна. За Виолета Димитрова знам, че е защитила много успешно разработка върху амниоцентезата и ФМ, за което е получила степен, ако искаш, на лични ще ти дам координати на частния й кабинет.  Както Дороти ти е казала, днес всяка бременна е желателно да си направи тези изследвания, като се успокоиш, почни наново. Ако искаш, на лични можеш да ме питаш за ВСИЧКО!!!

# 22
Здравейте
Тази сутрин се свързах с Доц. Кременски. Разбрахме се да отида при него без да си запазвам предварително час, каза че ще ме приеме. В петък ще ми направят биохимичен скрининг и след това отивам при него за консултация.

# 23
  • Мнения: 4 414
стискаме палци! дано ти даде успокояваща информация Praynig
пиши как се развиват нещата Hug

# 24
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
                Стискам палци за утре! Дано всичко мине добре, ще чакаме да пишеш... spoko

Общи условия

Активация на акаунт