Карбовски за сестрите Белнейски...Сега по НТВ

  • 3 579
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
абе колкото и пъти да ги гледам тези родители, все съм със смесени чувства... Изглеждам ми меко казано странни... А на вас?

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
странно как децата им  изчезват в петък,  родителите в събота вечерта отиват на годеж в неделя сигурно са спали до късно и подават сигнал в полицията чак в понеделник....
РОДИТЕЛИ!

# 17
  • Мнения: 16
Шани и на мен ми изглеждат странни. Такава трагедия не пожелавам на никой  Cry

# 18
  • Мнения: 803
странно как децата им  изчезват в петък,  родителите в събота вечерта отиват на годеж в неделя сигурно са спали до късно и подават сигнал в полицията чак в понеделник....
РОДИТЕЛИ!

Това и на мен ми беше най-странното в цялата история; още повече, че са ги пуснали за пръв път на дискотека в Пазарджик - нормално е да се притесниш и да направиш нещо, ако в събота сутрин ги няма...
Не знам, случилото се е ужасно...

# 19
  • Мнения: 5 370
абе колкото и пъти да ги гледам тези родители, все съм със смесени чувства... Изглеждам ми меко казано странни... А на вас?
Отдавна се канех да го напиша, още тогава, когато ги убиха.
Най-лошото е, че и на мене ми минават същите мисли.
Как може да кажеш; че си "доволен от разследването"?
Според мен лично тук има премълчани неща, а те са-връзки на момичетата , за които родителите не са знаели-или премълчават-с неподходящите хора.
Да не говорим пък за това:

странно как децата им изчезват в петък, родителите в събота вечерта отиват на годеж в неделя сигурно са спали до късно и подават сигнал в полицията чак в понеделник....
РОДИТЕЛИ!

# 20
  • Мнения: 927
Каквито и да са родителите.. Става въпрос за 2 млади живота , отнети по особено жесток начин!!! Не спирам да се питам с какво мляко е откърмено същество, извършващо такова зло...

# 21
  • Мнения: 803
Не знам дали забелязахте, но имаше един странен момент в разговора на Карбовски с бабата и дядото.
Карбовски уж не снимаше, беше мръднал камерата към печката, но всичко се чуваше ясно. И бабата казваше, че я е страх някой да не й потропа на вратата и Карбовски я попита, какво има да губи. Тя отговори: "Живота си!"
После като камерата пак се "включи", Карбовски я попита дали би рискувала живота си, за да разбере истината за момичетата. И тя, без колебание, каза: Да, за децата всичко!

Де да знам..някакси си противоречеше с миналата й реплика, или поне на мен ми се видя странно.

# 22
  • Мнения: 15 216
Не разбрах от петък до неделя родителите не са ги чули изобщо...... само са преполагали, че са у приятелка. Това е било първото им ходене на дискотека.

# 23
  • Мнения: 7 127
Родителите ни се виждат странни, защото не сме преживяли такъв ужас ... предполагам.
По-трагичното в случая е, че даже няма заподозряни ... няма нищо.
Учудвам се, че тук се коментират родителите..., а не  това, че няма резултат ...

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Родителите ни се виждат странни, защото не сме преживяли такъв ужас ... предполагам.
По-трагичното в случая е, че даже няма заподозряни ... няма нищо.
Учудвам се, че тук се коментират родителите..., а не  това, че няма резултат ...
ами според мен нормален човек не може 3 дена да седи и да чака децата си....за мен те направо са си знаели, че са убити. Имат пръст в цялата работя

# 25
Най-вероятните версии за убийството са, че е извършено или от вуйчото на момичетата, или от клиент(и) - майката е предлагала децата си на платежоспособни господа за "забавление".

# 26
  • Мнения: 22 867
Родителите ни се виждат странни, защото не сме преживяли такъв ужас ... предполагам.
По-трагичното в случая е, че даже няма заподозряни ... няма нищо.
Учудвам се, че тук се коментират родителите..., а не  това, че няма резултат ...
ами според мен нормален човек не може 3 дена да седи и да чака децата си....за мен те направо са си знаели, че са убити. Имат пръст в цялата работя

Това, че са знаели родителите им, че са убити.................ми идва малко в повече. Но да твърдиш, че децата ти са отишли за пръв път на дискотека и не се прибират и ти си мислиш, че купонясват............не знам. Прекалено безотговорно е. И на мен ми се струват меко казано странни.

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 19:17 от labrex

# 27
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Логично е да се коментират родителите, защото повечето тук са родители или искат да бъдат. И си задават въпроса, ако се случи на мен, какво ще направя, как ще реагирам, как бих могъл / ла да го предотвратя, това е.
Помня, бяха ходили на ходжа преди да съобщят в полицията и пр. За съжаление мисля, че е до манталитет и кумова срама, а и до надежда-че са се скрили някъде и ще се върнат, а те ще станат за смях, че вдигат шум за нищо и как ще се смеем после.  Confused За съжаление тоя път не е от щастливите.
И, сигурно не съм права, но мисля, че има нещо около семейството, незнам. Дано се намерят виновните и получат своето възмездие първо тук, там не им се губи.

# 28
  • Мнения: 7 723
Най-вероятните версии за убийството са, че е извършено или от вуйчото на момичетата, или от клиент(и) - майката е предлагала децата си на платежоспособни господа за "забавление".

 newsm09 smile3555

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Родителите знаят нещо... видно е. Защо го крият? И защо наистина няма никакво развитие по случая?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт