💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Двама непознати" и "Ако обичаш силно" /Тема 22/

  • 43 409
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 012

В туитър прочетох теория,  че майката на Лейла е имала връзка с мъжа на Фюсун. И Лейла е плод на тази любов.

# 676
  • Мнения: 2 497
В туитър прочетох теория,  че майката на Лейла е имала връзка с мъжа на Фюсун. И Лейла е плод на тази любов.

Демек Фюсун й е мащеха? JoyJoy Тя сега я мрази, представям си, ако се окаже истина. Пропуснала съм, какво се е случило с мъжа на Фюсун. Изобщо казаха ли?

Нямам търпение за фрага довечера.

Яси, италианките смятат, че появяването на тази къща в сериала е по заслуга на Керем, така ли?

# 677
  • София
  • Мнения: 2 648
В туитър прочетох теория,  че майката на Лейла е имала връзка с мъжа на Фюсун. И Лейла е плод на тази любов.

Демек Фюсун й е мащеха? JoyJoy Тя сега я мрази, представям си, ако се окаже истина. Пропуснала съм, какво се е случило с мъжа на Фюсун. Изобщо казаха ли?

Нямам търпение за фрага довечера.


Може би това обяснява изненадата на Фусун, когато видя колието с пеперудата на Лейля и се опита да го разгледа отблизо. Thinking И ако е така, ще е по-интересно, отколкото да е била близка с бащата на Атеш. Тогава ситуацията щеше да бъде много комплицирана. Щяхме да се чудим кой на кого какъв е в семейството! Grinning
Бл@гуна, не си спомням да е ставало дума за съпруга на Фюсюн Thinking

Последна редакция: пн, 28 авг 2023, 19:03 от Dilemi

# 678
  • Мнения: 2 497
Бл@гуна, не си спомням да е ставало дума за съпруга на Фюсюн Thinking

Аз даже не си спомням да е споменавано, че е имала такъв. С онази неприятната* жена си разменяха някакви злобни коментари, но май беше, че нейният мъж й изневерявал.

*неприятната не знам как да я обясня, коя е SmileySmiley русолява с неприятни корекции. Май на партито мрънкаше за всичко.

# 679
  • Мнения: 5 202
Търсих сега в Канал Д какво са писали за образа на Фюсун.
Споменава се, че има дъщеря, която е далеч, но нищо за съпруга и какво е станало с него.

https://www.kanald.com.tr/ya-cok-seversen/oyuncular/hatice-aslan

Леля на семейството, дизайнер. Самото общество. Тя извършва енергийна работа. (каквото и да значи това Satisfied) Посветила е живота си на семейния бизнес. Има дъщеря, която живее далеч. Винаги е манипулирала своя племенник Умут според желанията си. Досега беше добро сътрудничество. Най-малката клевета върху името на фамилията и фирмата я побърква. Имиджът е най-важното нещо за нея. Ако трябва, ще се удушат в семейството, но ще се усмихват пред камерите.

# 680
  • Мнения: 4 840
Яси Hug
Бл@гуна, не си спомням да е ставало дума за съпруга на Фюсюн Thinking

Аз даже не си спомням да е споменавано, че е имала такъв. С онази неприятната* жена си разменяха някакви злобни коментари, но май беше, че нейният мъж й изневерявал.

*неприятната не знам как да я обясня, коя е SmileySmiley русолява с неприятни корекции. Май на партито мрънкаше за всичко.

Ханзаде се казва. Grinning На третата серия, в която я показаха,  й запомних името , защото явно се оказа, че е важен герой, щом не спират да я показват. Joy Да, за нея Фюсун я подиграваше, че мъжът й много й изневерявал.
За Фюсун и семейното й положение не са казали нищо, за деца също, но преди да започне сериала пишеше, че имала дъщеря, която живее в чужбина. 🤔

# 681
  • София
  • Мнения: 2 648

Последна редакция: пн, 28 авг 2023, 19:01 от Dilemi

# 682
  • Мнения: 1 211
Дали Лейля ще запълни на 100% майчината липса у Берит не знам, но тук са си като две сестрички направо, с тези сладки дяволити погледи и мимики Joy

# 683
  • София
  • Мнения: 2 648
Поздрав от Аврен! Nature Sparkles

# 684
  • Мнения: 337
Добра вечер! Flowers Four Leaf Clover
Страхотни сладури! Gift Heart



Докато чакаме фрага, анализ на 8-ми епизод в линка!


ARAF/ ЧИСТИЛИЩЕ "Ами ако обичаш твърде много, глава 8 "

"Кой според вас е най-жестокият аспект на любовта? Раздяла, необичан, измамен или използван? Може би всички, може би нито едно. Мисля, че повечето от нас имат разочарование в любовта, разочарование в любовта. Мисля, че най-жестокият аспект на любовта е да виждаш, че изобщо не си обичан, докато мислиш, че си обичан, въпреки че обичаш като луд. Все едно гориш в ада."
 




https://mycapella.org/2023/08/28/araf-ya-cok-seversen-8-bolum/
Хубава вечер!

Последна редакция: пн, 28 авг 2023, 20:46 от didi54

# 685
  • Мнения: 3 012
Преди малко в Туитър пуснаха, че сериалът "Ако обичаш силно" е на второ място в България на платформата Шихид, със субтитри на български.

Някой гледал ли е там и как става, защото на мен ми дава, че платформата е недостъпна за Европа.

# 686
# 687
  • София
  • Мнения: 2 648

Миси, благодаря! Flowers Hibiscus
Май съобщават на децата. Wear Ring
Фюсун: Това момиче е лъжкиня!

 /от мрежата/Grinning
Лейла знае много добре, че не може да се омъжи за Атеш, защото се представи с фалшива фамилия. Ако се оженят, им трябва истинското й фамилно име, иначе бракът отново ще бъде фалшив. Това е планът на Атеш. Да накара Лейла да каже истината за себе си

Последна редакция: пн, 28 авг 2023, 21:37 от Dilemi

# 688
  • Мнения: 2 497
Миси, благодаря за фрага.

Гледах го със субтитри.
Да, казват на децата и Берит ги пита дали сега ще са им майка и татко. Лелята казва, че е лъжкиня, Лейла се вайка, че не може да се омъжи, Атеш й казва, че сега може би ще се помири със семейството си.
Не разбрах Мирием точно, какво обясняваше на шофьора, но той беше изумен, че цял месец живеят със семейство измамници.

Все повече съм убедена, че Атеш знае нещо. Какво обаче се мъти в главите сценаристки не ми е ясно, а много ми е любопитно Grinning

Вървят двамата като натровени, грам щастие не виждам аз от предстоящата сватба.
Интересен епизод ще е.

# 689
  • Мнения: 10 537

Gift Heart

Sparkling Heart

Докато чакаме плакат, феновете творят ( от фенките на Бурак)

Общи условия

Активация на акаунт