Отговори
# 60
  • Мнения: 443
Харесвам това изкуство. Нямам любим номер, смятам че във всеки един е вложен много труд и съм ценител на всички атракции. Нямам ясно по въпроса.

# 61
  • София
  • Мнения: 10 978
От малка обожавам цирковото изкуство! Наградата "Златен клоун" печели Кръстьо Първанов.
Любимите ми номера са с животни и акробатични.

# 62
  • София
  • Мнения: 669
Обичам цирка. На последното представление, на което ходихме децата бяха впечатлени от сферата с маторите.

# 63
  • Мнения: 143
Почитатели ли сте на цирковото изкуство?  - Да, почитател съм! Споделете кои са вашите любими циркови номера! - акробатичните номера!
Знаете ли кой български артист/артисти е печелил награда „Златен клоун“ от световноизвестния цирков фестивал Монте Карло? - Не знам !

# 64
  • Мнения: 232
Да, обичаме да ходим на цирк. На мен лично са ми най-вълнуващи акробатичните номера. Носители на "Златен клоун" са трупа Първанови.

# 65
  • Сф
  • Мнения: 10 715
Почитатели ли сте на цирковото изкуство?
Да, харесвам циркови представления.
Споделете кои са вашите любими циркови номера!
Колелото на смъртта. Както и всички акробатики.
Знаете ли кой български артист/артисти е печелил награда „Златен клоун“ от световноизвестния цирков фестивал Монте Карло?
Трупа Първанови

# 66
  • Мнения: 1 958
Почитатели ли сте на цирковото изкуство? Да, определено! Споделете кои са вашите любими циркови номера! Спиращи дъха акробатики и клоуни.
Знаете ли кой български артист/артисти е печелил награда „Златен клоун“ от световноизвестния цирков фестивал Монте Карло? Не знаех, докато не го прочетох в темата.

# 67
  • Мнения: 56
1. Харесвам цирковото изкуство.
2. Много обичам мотори и акробатики.
3. Нямам идея.

# 68
  • Мнения: 5 294
Харесвам цирка, но от години не съм ходил. Най-много ми харесва „сферата на смъртта“.
Нямам идея кой е спечелил „Златен клоун“.

# 69
  • Мнения: 1 590
Харесвам цирковото изкуство, най-вече акробатите , но не  знам кой български артист е печелил тази награда.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 071
Харесвам въздушната акробатика и номерата с животни.
Кръстьо Първанов е печелил наградатата.

# 71
  • София
  • Мнения: 7 109
Акробатична трупа Първанови са носител на най-престижната награда в света на цирковото изкуство "Златен клоун" от световния цирков фестивал в Монте Карло.
Харесвам цирковото изкуство, но най-много харесвам акробатите и животните, които участват.

# 72
  • Мнения: 15 072
Почитатели сме на църковното изкуство със сина ми. Миналата година бях взела билети, но за съжаление фестивалът беше отменен. Тази година се надявам да успеем.
Акробатична трупа Първанови са единственият български носител на най-престижната награда в света на цирковото изкуство "Златен клоун" от световния цирков фестивал в Монте Карло.

# 73
  • Мнения: 846
С години не бях посещавала цирково представление, но откакто дъщеря ми прояви интерес, отиваме на всяко, появило се в града ни.
Любимите ми номера са акробатичните и тези с животни. Възхищавам се на майсторството на всеки един акробат, издръжливостта и силата им. А животните са просото невероятни, както и техните дресьори.
Не, нямам отговор на този въпроса за "Златния клоун", но обещавам да се информирам.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 629
Винаги съм обичала цирк. Сега и като детето иска често ходим на цирк.
Люби са ми сем. Валдемар - Цирк Колизеум, също така и в България търси талант участваха.
Люби са ми акробатите Simple Smile
Не знам кой български артист е печелил наградата „Златен клоун“ .

Общи условия

Активация на акаунт