Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 074
Почитатели ли сте на цирковото изкуство? Разбира се.Има ли човек който да не го харесва?
Споделете кои са вашите любими циркови номера!Акробатика,клоунада.
Знаете ли кой български артист/артисти е печелил награда „Златен клоун“ от световноизвестния цирков фестивал Монте Карло? За съжеление не знам.

# 76
  • София
  • Мнения: 272
Почитатели ли сте на цирковото изкуство?  Да, много харесвам цирковото изкуство. С удоволствие посещавам циркови представления.                                                                                                                                                                                                                           Споделете кои са вашите любими циркови номера! Любими са ми въздушната акробатика и дресурата на животни.
Знаете ли кой български артист/артисти е печелил награда „Златен клоун“ от световноизвестния цирков фестивал Монте Карло? Не, не зная.

# 77
  • Мнения: 12
Почитатели ли сте на цирковото изкуство?
Голям почитател съм на цирковото изкуство и не пропускам да посетя цирковете, които дойдат в града ни.
Най-любими са ми акробатичните номера в цирка.
Трупата на Кръстьо Първанов е носител на престижната награда “Златен клоун” на фестивала в Монте Карло през 1980 г.

# 78
  • Мнения: 709
Почитатели сме на цирковото изкуство.Посещавали сме малки циркови  трупи,но определено ще зарадвам дъщеря ми да я заведа на голям цирк.Нямах представа кой носител на "златен клоун"сега видях че са Първанови.

# 79
  • Мнения: 1 189
Харесвам цирковото изкуство, водя и детето. Любими са ми акробатичните номера. Нямах представа кой е носител на наградата "Златен клоун",но прочетох ,че е трупата на Кръстьо Първанов.

# 80
  • SF
  • Мнения: 21 564
Много обичам цирковото изкуство. От години не съм ходила на цирк. Липсва ми такова изживяване.
Любимите ми номера са акробатичните - емблема на цирковото изкуство и илюзии, фокуси.
С радост бих посетила фестивала.
Не знам кои циркови актьори са печелили награди в Монте Карло.

# 81
  • Видин
  • Мнения: 241
Големи почитатели сме на цирковото изкуство цялото семейство, не само детето:) При всяко гостуване на цирк в нашият град задължително посещаваме представлението. Любими циркови номера са ни акробатиката и дресурата на животни. За съжаление не съм чула или прочела за българин печелил награда „Златен клоун“ от световноизвестния цирков фестивал Монте Карло.

# 82
  • Мнения: 13 570
Като малка много ме водеха на цирк, спомените са ми двързани предимно с трупа Балкански, от новото поколение съм гледала видеа с Енчо Кирязов.
Незнам кой е спечелил наградата в Монте Карло.

# 83
  • Мнения: 137
Почитател съм на цирковото изкуство. Харесвам акробатиката.
Носители на наградата в Монте Карло са трупа Първанови.

# 84
  • Мнения: 473
Харесвам цирковото изкуство, любими на семейството ми са клоуните и акробатичните номера. Не знам кой е печелил награда, но ще се информирам.

# 85
  • Мнения: 6 937
Почитатели ли сте на цирковото изкуство? Споделете кои са вашите любими циркови номера!
Знаете ли кой български артист/артисти е печелил награда „Златен клоун“ от световноизвестния цирков фестивал Монте Карло?

Обичам цирковото изкуство, да.
Дресурата на животни ми е любим цирков номер.
Трупата на К. Първанов мисля, че спечелиха наградата.

# 86
  • Мнения: 1 010
Почитатели ли сте на цирковото изкуство? Споделете кои са вашите любими циркови номера!
Да, от дете обичам цирковото изкуство. Най-много харесвам акробатиката и дресурата на животни.

Знаете ли кой български артист/артисти е печелил награда „Златен клоун“ от световноизвестния цирков фестивал Монте Карло?
Не, не знаех до момента.

# 87
  • София
  • Мнения: 285
Почитатели ли сте на цирковото изкуство?
Да, голям почитател съм на цирковото изкуство, а вече и по-голямото ми дете ще.
Най-любими са ми акробатичните номера в цирка, както и клоунадата.
Трупата на Кръстьо Първанов е носител на престижната награда “Златен клоун” на фестивала в Монте Карло през 1980 г.

# 88
  • Мнения: 1 494
Много обичам да ходя на цирк. Като дете харесват номера с животни, но последните години очаквам с най-голямо нетърпение клоуните. Последно ходих на цирк през пролетта.
Не знам кой е носител на наградата, но ще проверя Simple Smile

# 89
  • София
  • Мнения: 3 538
Много обичам цирка. Децата също. Номера като “Колелото на смъртта” ми спират дъха.
Носители на “Златен клоун” са трупа Първанови.

Общи условия

Активация на акаунт