Да се разделим ли?

  • 6 490
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 304
Профила чий е? Защо е с мъжко име?

# 16
  • Мнения: 11
Профила чий е? Защо е с мъжко име?
Искам да запазя самоличност,не виждам това да е проблем.Жена съм на 23 години

# 17
  • Мнения: 1 257
Как беше посещението при андролог, оправихте ли проблема? Може би трябваше да започнете с това, че сте транс-жена, тогава отговорите биха били други.

Здравейте! Имам въпрос : имам нужда да отида на доктор относно мъжката полова система - възможни инфекции,бактерии и дискомфорт при полов акт.Личният ми доктор ми даде направление за уролог,но доколкото знам областта за тези проблеми е андрологията.Бихте изяснили според Вас коя област е и да ми препоръчате добър специалист в гр.София по НЗОК ?
Благодаря предварително!

И като цяло, странен въпрос от студентка по медицина, на която ѝ остава само една година до завършване.

# 18
  • Мнения: 3 807
Пързалка от нискокачествените..в първият пост пита "Здравейте! Имам въпрос : имам нужда да отида на доктор относно мъжката полова система - възможни инфекции,бактерии и дискомфорт при полов акт.Личният ми доктор ми даде направление за уролог"
Сега пък жена на 23 учеща медицина пишеща доста неграмотно и не особено интелигентно.

# 19
  • Мнения: 11
Пързалка от нискокачествените..в първият пост пита "Здравейте! Имам въпрос : имам нужда да отида на доктор относно мъжката полова система - възможни инфекции,бактерии и дискомфорт при полов акт.Личният ми доктор ми даде направление за уролог"
Сега пък жена на 23 учеща медицина пишеща доста неграмотно и не особено интелигентно.

Писала съм го за приятеля ми,пиша изключително грамотно,повече от Вас ! Като не сте компетентни и сте решили да се заяждате,моля не коментирайте!

# 20
  • Мнения: 2 710
Като прочетох заглавието си помислих, че щам си стигнала да този въпрос, значи нещата не са ок и оставането ви заедно ще е неприятно поне за теб. После видях, че нямате деца, а има и други "екстри".  Бягай с 200 от тоя комплексар.

# 21
  • Мнения: 21 648
Пързалка от нискокачествените..в първият пост пита "Здравейте! Имам въпрос : имам нужда да отида на доктор относно мъжката полова система - възможни инфекции,бактерии и дискомфорт при полов акт.Личният ми доктор ми даде направление за уролог"
Сега пък жена на 23 учеща медицина пишеща доста неграмотно и не особено интелигентно.

Писала съм го за приятеля ми,пиша изключително грамотно,повече от Вас ! Като не сте компетентни и сте решили да се заяждате,моля не коментирайте!


Слагай, моля ти се, един интервал след запетайките. Щом ще ставаш лекар, задължително е  наистина да си грамотна.

По темата -  аз бих се разделила с този мъж. Не личи да го обичаш особено и си натрупала голямо недоволство, той също май не е влюбен в тебе, щом му шарят очичките и си правите глупави забележки за пари.
Според мен имаш и доста неща за корекция във връзка с отношенията мъж-жена - например, това, че смяташ, че е нормално мъж да се заглежда по всички жени и също, че преценяваш човека по това дали ти прави подаръчета. Търси някой да те подкрепя, а най-добре се прибери при вашите, завърши си образованието,  специализацията и каквото там е нужно, за да станеш добър професионалист и  ще имаш достатъчно средства да живееш добре.

# 22
  • Мнения: 1 859
Ако действително сте студентка по медицита,завършете си образованието,може и с помощ от родители.Това е най-важното.
Щом сте ревнива,не се захващайте с подобни мъже/фитнес инструкторите винаги имат много изкушения/
Представете си след няколко години като сте на 10 часово дежурство в болница,фитнес инструктора ще гледа ли болното ви дете и ще може ли да покрива поне половината разходи на домакинството.

# 23
  • Мнения: 3 777
3 години медицина, а не знаеш на какъв доктор да пратиш гаджето си? Дъщеря ми ще учи в Северна Европа, решено!
 А вие.. защо да се разделяте, със или без гадже работата и сметките са си част от живота.

# 24
  • Мнения: 41 661
Вървите на раздяла. Не се мъчете, а късайте. И се надявам тази връзка да те е научила на някои житейски уроци, та при следващата да внимаваш повече и да знаеш какво да гледаш.
Твоят явно не е зрял за сериозна връзка и поведението му е нещо като прелюдия за късане. Мъжете не обичат да късат сами, а  гледат така да подредят нещата, че тях да ги зарежат.
Ти самата колко си зряла не мога да преценя, но урокът ще ти е полезен, ако искаш да се поучиш.

# 25
  • Мнения: 1 891
Ако го нямаше това гадже какъв беше планът да си плащаш сметките и квартирата 5 години? Ако чак сега заживявате заедно той какво толкова е плащал досега, щом не сте делили сметки и наем?

# 26
  • Мнения: 389
защото като типичен мъж не му е достатъчна една
Наистина ли живееш с тази мисъл и кой ти наби в главата, че това е вярно??? В голяма грешка си!
И цени себе си! Това ли заслужаваш?

# 27
  • Мнения: 928
Това не ти харесва, онова не ти харесва в него. Общо взето нищо не ти харесва в него и отношението му към теб.... а нас питаш да се разделите ли ? Ами ако ти кажем не се разделяйте, ти ще стоиш ли в този фарс ?
Слушай си сърцето, ако беше много хубаво няма да пускаш темата си.
Заглеждат се явно селските бекове, без уважение към приятелката си. Тарикатски номера сега аз няма да работя светят в червено. На твоя приятел му трябваш от удобство явно. Да има там някоя, да му пере гащите и да му поизчисти, да не забравим и сигурен секс. Толкова. От там на сетне се изявява на големия женкар, обаче от тоя вид който само зяпа и точи лиги за сметка на самочувствието на жената до него.
Ако търсиш друго отношение от мъж, значи този не е твоя. Научи се да се уважаваш и да разкарваш такива индивиди.

# 28
  • Мнения: 1 273
Раздяла и то веднага! Трябва да търсиш мъж не плужек! Хората не се променят към по-добро, а към по-лошо. След време сложи и дете в картинката, което само ти ще гледаш. Ти си прецени!

# 29
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 106
“ като типичен мъж не му е достатъчна една”…..

Ти си типична бяла птица, сори.

Явно моя мъж е нетипичен, щото е доста зает, работи на две места, и аз съм му много понякога...
Ся не е фитнес инструктор, има малко коремче, но пък работи, и прави пари.

Не знам дали да се раздели авторката на поста, но след като не и е комфортно в тази връзка, след като партноьора е въздухар, е хубаво да се разберат как ще я карат за в бъдеще.

Общи условия

Активация на акаунт