Харесвате ли коси до кръста?

  • 5 421
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 795
Чак до кръста не харесвам! Най-ми харесва прическа тип Мег Раян! Ако е дълга -предпочитам да е чуплива или къдрава и да пада естествено! Grinning

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Зависи от това как е подстригана, поддържана и как изглежда Mr. Green

# 17
  • Мнения: 765
  Е зависи от косата , разбира се ...Харесвам дълги , коси на жени , които нямат излишни килограми .

# 18
  • Мнения: 177
Харесвам дългите коси, определено. Но не на черта, а малко понакълцана или начупена. Определно искат много грижи, но Щом искаме дълга коса, трябва и да се гржим За нея. По-добре къса коса, отколкото дълга и неподдържана.

# 19
  • Мнения: 7 723
Да, харесвам добре оформените дълги коси  Peace

  Е зависи от косата , разбира се ...Харесвам дълги , коси на жени , които нямат излишни килограми .

По някой път е предимство да се скриеш в косите си  Wink

# 20
  • Мнения: 2 673
харесвам да е по-високо от кръста.

# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Във "ДА" не включвам проскубани коси които не стоят добре незвисимо от дължината. А добре потдържани коси.

# 22
  • Мнения: 118
Харесвам дългите коси, определено. ......
По-добре къса коса, отколкото дълга и неподдържана.

Напълно подкрепям  Peace

# 23
  • Мнения: 5 103
Харесвам дългите коси, но много добре подържани, блестящи , обаче не къдрави, някак си не ми харесва къдрава коса Embarassed

# 24
  • Мнения: 2 229
Харесвам, даже притежавам такава.Но косата до кръста трябва да е добре подстригана и да не е окъсна отдолу.Иначе наистина изглежда грозно.

Ще дадеш ли снимка да изплакнем очо.. Crazy

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ако косата е хубава, с блясък и подходящо оформена-да, харесва ми Peace
Но ако изглежда проскубана, със цъвтящи краища Sick
Peace

# 26
  • Мнения: 2 161
Харесвам,но на много млади момичета.Към 30-те вече ми изглеждат смешни с коси до кръста.

# 27
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Харесвам,но на много млади момичета.Към 30-те вече ми изглеждат смешни с коси до кръста.

Права си, след определан възраст вече не стои толкова добре.

# 28
  • Мнения: 648
 Не Rolling Eyes, още повече, че вече не е актуално!

# 29
  • Мнения: 12 891
Харесва ми, но не като самоцел. Не на всяка жена стои добре толкова дълга коса и нямам предвид това дали си я поддържа, а особеностите на лицето и фигурата й, както и възрастта и това дали е умело подстригана и стилизирана.

Общи условия

Активация на акаунт