Полицаите ме побъркаха снощи!

  • 5 951
  • 113
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 837
Ясно, силни са.. Моите не са такива  Grinning
Дано скоро не почнат да слагат и прожектори върху колите, за по-голяма видимост  Laughing

# 91
  • Мнения: 677
Всяка трета кола е с неизправни светлини..Слабосветещи,неправилно,неработещи и др..
От около 20 години минавам технически преглед и нито веднъж не са ми проверили как ми светят фаровете,а са длъжни..Кръга е омагьосан..Акция "Светлина" няма край..
Тук виждам и нейна жертва,съболезнования!Няма да взимам отношение,че нищо не разбрах..
Ама моля ви се-Оправете си светлините!

# 92
  • Мнения: 843
Ясно, силни са.. Моите не са такива  Grinning
Дано скоро не почнат да слагат и прожектори върху колите, за по-голяма видимост  Laughing
    Дано не сложат.Simple Smile) Дано фаровете са това, което са били винаги.. НЕЩО С КОЕТО ОСВЕТЯВАМЕ ПЪТЯ, а не нещо с което дефиринцираме Возилото си.и осветяваме планината наоколо."Това е пак по темата.
       Съжалявам , че те е сполетяло КАТ., Авторът.   Но, ако   твоите светлини могат да погубят някого..   помисли си само.  не искам да те виня.. Само си помисли....

# 93
  • Мнения: 1 418
Вижте сега-фаровете са си фабрични с най-обикновени крушки.Да не съм малоумна да си правя колата на ирански тир?Като си включа късите се включват и те.Не виждам какъв е проблемът?Никого не заслепявам,по простата причина,че фаровете са много ниско долу на бронята.
Колата ми не е тунингована,не е Голф3 и не е с пернишка регистрация.
Ясно?

# 94
  • Мнения: 677
Ясно!Значи не е нищо специално  Mr. Green
А дали някога си регулирала светлините си?

# 95
  • Мнения: 1 045
Тъй и аз бих се заяла щото напоследък не ми издържат нервите от полицаи и таксиметрови шофьори ...... Няма да коментирам защо !

И заклевам се за първи път през живота си чувам , че халоген заслепява  Shocked  Rolling Eyes  newsm78 
Ксенон - да , висока регулация на фара - да , дълги - да , ама халогени да те ослепят   ooooh!

# 96
  • Мнения: 1 418
Ясно!Значи не е нищо специално  Mr. Green
А дали някога си регулирала светлините си?

А ти как мислиш?

# 97
  • Мнения: 2 759
... Ти къде си държиш противогаза newsm78.
        Мамче, не исках точно аз да ти го казвам, но все пак повечето не носят противогаз Peace.
         Тути, все повече почвам да не ти вярвам... Хич не ми се връзва фалшиви полицаи да седят минимум 2 часа на Цариградско с вероломната цел да ви откраднат талона, без да споменаваме, че определено са доста в час с правилника и точните критерии и т.н.т. Нямаме нужда от нечии оправдания, а от едни по-зрели шофьори на пътя. И не си мисли, че си много важна или специална - виждали сме ги такива, дето размазват човек, слизат от колата и викат "Споко бе, ша го платим" Sick. Спазвай правилата и си събирай акъла, щото никой не е мислел, че ще убие човек, докато не се е случило. Пожелавам на всички да са здрави и много щастливи!

# 98
  • Мнения: 1 418
Явно четеш между редовете.Казах Околовръстното и Симеоновско шосе,което е много далеч от Цариградско.Впрочем ти къде живееш?
И не съм казала "минимум 2 часа",а казах,че ни държаха около 2 часа.От 11 вечерта се прибрахме 1без10.

# 99
  • Мнения: 2 759
Явно четеш между редовете.Казах Околовръстното и Симеоновско шосе,което е много далеч от Цариградско.Впрочем ти къде живееш?
И не съм казала "минимум 2 часа",а казах,че ни държаха около 2 часа.От 11 вечерта се прибрахме 1без10.
       Сори за Цариградско, все пак вчера четох подробно историята, а след като са ви държали два часа, значи са били поне 2 часа там, нали?
        И нито къде живея, нито каква кола карам има отношение към това дали ти си си извадила съответните изводи - не че ми дреме за чуждата безотговорност, стига да не ме засяга твърде лично. Колкото и да ти се струва, че те нападаме, всъщност пишем повечето неща за твое добро Peace. Но все пак да е ясно: да си изключиш фаровете не струва нищо в сравнение с детски живот  Peace. Или няколко детски живота. Още веднъж ти се извинявам, че не съм цитирала точния адрес.

# 100
  • Мнения: 2 309
Тъй и аз бих се заяла щото напоследък не ми издържат нервите от полицаи и таксиметрови шофьори ...... Няма да коментирам защо !

И заклевам се за първи път през живота си чувам , че халоген заслепява  Shocked  Rolling Eyes  newsm78 
Ксенон - да , висока регулация на фара - да , дълги - да , ама халогени да те ослепят   ooooh!
Виж сега...
Един фенер - няма да те заслепи,айде и два.Светнат ли ти четири - работата става "бляскава"
Признак на селения е да се включват халогени в ясно време,което само по себе си е в разрез със закона Naughty
Изключително неприятно е да караш зад някой бабаит на халогени и да ти свети все едно е на дълги ooooh!
Лично ти си с грешка за ксеноните.Явно наистина не си чувала петлите за светлените... CrazyКсенона няма как да заслепява PeaceИмах си хас дългите да не те заслепяват Joy

Тутурутка,интересно ми е след още два-три поста,какво ще донадиш към историята си!? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 101
  • Мнения: 1 418
Нищо лично,но все пак в тоя диапазон от време нямаше почти никакво движение нагоре и надолу-казвам почти никакво,защото са минали примерно 20 коли.Никого не съм заслепила-повтарям,на никого не съм попречила,още по-малко искам да газя деца(виж някой полицай може Wink).Ами,ако си бях дигнала късите високо-кво,пак ли щяха да ми съставят акт?Нямат право,а тогава щях да бъда много по-опасна.Тъй че не ме изкарвайте безотговорна.20год. карам кола,виждала съм какви ли не идиоти по пътищата,един баща возейки детето си се нахака в мен,тъй че айде да не спорим дали съм права или не.Почти всички знаете какви малоумни шофьори има по пътищата,аз съм им най-малкият проблем на полицаите.

# 102
  • Мнения: 2 759
         Тутурутка, тъкмо реших, че достатъчно вече съм писала по темата, и...
         Точно това е безотговорното: колкото и примери да даваш с други хора, те не те оправдават (освен в собствените ти очи). И вече недоумявам как може все още да не си прозряла това. Млъквам вече.

# 103
  • Мнения: 2 309
Нищо лично,но все пак в тоя диапазон от време нямаше почти никакво движение нагоре и надолу-казвам почти никакво,защото са минали примерно 20 коли.Никого не съм заслепила-повтарям,на никого не съм попречила,още по-малко искам да газя деца(виж някой полицай може Wink).Ами,ако си бях дигнала късите високо-кво,пак ли щяха да ми съставят акт?Нямат право,а тогава щях да бъда много по-опасна.Тъй че не ме изкарвайте безотговорна.20год. карам кола,виждала съм какви ли не идиоти по пътищата,един баща возейки детето си се нахака в мен,тъй че айде да не спорим дали съм права или не.Почти всички знаете какви малоумни шофьори има по пътищата,аз съм им най-малкият проблем на полицаите.
Леле,сума си страници за твоя проблем!!! ooooh!
Нито съм те виждала,нито те зная коя си ,но са ти кажа - доста безотговорно разсъждаваш Peace


Ами,ако си бях дигнала късите високо-кво,пак ли щяха да ми съставят акт?Нямат право,а тогава щях да бъда много по-опасна

С какво щеше да си по-опасна!?И нямаше да ти съставят акт за късите,бъди сигурна! Peace
Не намесвай инцидентите с други в твоя случай! Crossing Arms


Почти всички знаете какви малоумни шофьори има по пътищата,аз съм им най-малкият проблем на полицаите.

Не почти всички,а всички!!! PeaceНе,не си най-малкия проблем,ти си проблем,след като караш с неизправни светлини!!! Peace
Преди седмица пътувайки,вечерта,когато по-тъмно няма на къде да става,един фърфълак караше и изпреварваше с чисто изгасени фарове!Такова чудо не ми се беше случвало ooooh!Изрод!!!

# 104
  • Мнения: 1 045
Абе Рожбе я ми обясни кака за ксенона , че гледам си в час  Laughing  Ей тъй любопитно ми стана  Thinking
Ааа и как като караш ЗАД  някой на халогени той ти свети пак не разбрах  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт