Най-гадната зодия за мъж! - 6

  • 24 752
  • 666
  •   2
Отговори
# 465
  • Мнения: 7 697
Луна в Козирог не мисля , ме показва чувства и емоции ,може да изглеждат студени и резервирани .

# 466
  • Мнения: 6 171
Партньорите при Асцендент Скорпион
С Телец на Десцендента, те са привлечени от партньори, които са земни и естествени, като надеждността им също е много важна. Обикновено Скорпионите търсят стабилност и пълна ангажираност във връзките си и не проявяват търпимост към непостоянните хора.
Много интересно четиво и това съвпада абсолютно, както и за старата душа, имам и такова усещане.

А иначе Дева, Скорпион и Козирог ... блех и комбинацията. Това с детектива не се разбра, ама внимавай да не те хване, това ще ти е края със сигурност.

# 467
  • София
  • Мнения: 6 456
Мисля че комбинацията предполага голямо его, със сигурност ще е доволен, че си станала детектив понеже ще му почешеш егото, което обаче по- скоро ще му спихне интереса, ако има такъв. Предполагам че е материалист ( което не смятам, че е чак толкова лошо), трудно сваля бариерите, суетен и с високи изисквания към жената до себе си.

# 468
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 874
Бих добавила....Дева, Скорпион и Козирог - не знам откъде е това чувство за хумор у него. Ама не е от тези зодии Bowtie Според мен ще е мнителен и доминантен. Хладен, самодостатъчен.

# 469
  • Мнения: 2 237
Е, тя вече му е хвърлила око.🙂 Бих добавила, че щом има Скорпион в картинката, ако я харесва, определено ще разбере. Скорпионите, като си харесат някой човек, стават изключително недискретни най-вече в погледите. Постоянно са нащрек какво се случва около теб, гледат да са около теб, стават любопитни и почват да те разпитват.

# 470
  • Мнения: 389
Persephone83, всичко цитирано за асцендент Скорпион го имам в характера си,но на мен луната ми е в Скорпион.
Дай ,моля,ако имаш от същия източник, който си цитирала какво е характерно за луна в Скорпион.

По темата към ултра противните ми зодии рак,скорпион и козирог добавям близнаци.

Дева+Скорпион +Козирог не ми звучи като добра комбинация.

# 471
  • Мнения: 2 237
Maya, не е от същия източник, но мога да ти снимам от книгата на Хули Леонис за луна в Скорпион. Но снимките не излизат много добре, ръката ми трепери и телефонът трудно фокусира..
Скрит текст:





# 472
  • Мнения: 389
Благодаря ти за усилията!
Интересно, че не припознавам в себе си скорпионското по луна,каквато имам,а характерното за асцендент Скорпион, а всъщност моят асцендент е Телец.

# 473
  • Мнения: 20 064
Интересно е, че Хули Леонис е добър астролог, но аз съм Луна в Скорпион, както и бившия ми мъж, но няма нищо общо с написаното. Нито при него, нито при мен.
Може би слънчевия знак и асцендента натежават.

# 474
  • Мнения: 2 237
Такъв драматизъм съм виждала повече в слънцата в Скорпион, отколкото в луните. И от роднини, и от колеги от време на време се прокрадва една специфична апокалиптична нотка в говоренето 😂, която аз, честно, не разбирам..

# 475
  • Мнения: 13 082
Аз съм асц Скорпион и цял живот на него съм отдавала драматизма. Слънце Везни и луна Водолей… нищо драматично.

# 476
  • Мнения: 6 171
Детето ми е Скорпион с луна Скорпион и абсолютно съвпада - пълен хаос, никакъв ред, разпиляност във времето и емоционален хаос, драматизъм в небесата. Дори моята свръх подреденост не помага, както пише там да се поучат от пример. Адски трудно ми е с моята Венера Козирог да ѝ вляза в обувките чисто емпатично, досега не успявам.
Аз съм асц Скорпион - капка драматизъм нямам, но пък доста неща си припознах от написаното преди.

# 477
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 874
Аз попаднах в работна среда с 90% водни зодии. Има 3ма мъже Скорпиони. Естеството на работа не ми дава много възможност да ги наблюдавам за сега. Но на 1во четене са различни типажи. Единият е мекушав (има и Луна в Риби) и е мнителен - за едно и също нещо пита 3ма колеги да види дали версиите съвпадат 😁  Другият е нормален за сега, но също мнителен. Третият се държи като кисела недоклатена момичка. Все нещо не му е както трябва, все недоволства, абсолютен подмазвач и интригант. И на жертвичка се прави като се опитва да очерня колеги. Да изпъква на чужд гръб. Никой от фирмата не го харесва, а някои са спрели и да си вдигат телефона като им звъни😂

# 478
  • София
  • Мнения: 38 758
Аз пък всички Скорпиони, които познавам са много приземени и готини. И мъже, и жени. Ама не са много де.

# 479
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
Не познавам нито един представител на тази зодия, който струва - нито мъжки, нито женски.

Общи условия

Активация на акаунт