Най-гадната зодия за мъж! - 6

  • 27 483
  • 776
  •   2
Отговори
# 450
  • Мнения: 992
Вече няколко пъти съм писала в темата, че няй-гадната зодия за мъж за мен е Дева и след толкова години нищо не се е променило.  Сега пиша за да добавя мъж рак на второ място. Но девата е фаворит за първото място и няма кой да я бутне в моята класация .

# 451
  • Мнения: 271
Девите за мен са тотални педанти и сухари, без грам въображение и чувство за емпатия към другите.
И твърде директни до грубост.
Огнените зодии ме вдъхновяват...
Рибите са ми едни непоносими мрънкачи, обичащи  да си угаждат и капризни.
Изобщо земните зодии не са ми симпатични, освен Козирог донякъде. Жените от тези зодии са готини и се разбирам с Телец и Козирог.
Но за мен топ са си мъже Стрелци- обожавам да пътувам като тях, с и в тях има живец и авантюризъм.

# 452
  • Мнения: 7 805
сигурна съм, че в първите 10 страници оревахме света от девата
при мен няма 'ще питам коя зодия е и ще отрежа девата'
на третото изречение знам, че тоя нещо не е добре
и не, не пиша за любовно другарче,
само от служебни контакти, 5-6 доста близки
АЦ дева съм, да не съм в краен нихилизъм

# 453
  • Мнения: 2 262
На мен такова чувство - "Нещо не е наред в този човек", ми оставя единствено мъжа Козирог. Преди време много добре бях дефинирала усещането - Че е изпълзял от подземното царство.😂

Девите сме странни, подкрепям.

# 454
  • Мнения: 271
Странни сте Девите, някак сте самодостатъчни- пример, моята приятелка.
Предпочита да живее сама с детето си, страшна е избирателна и критична- никой не е достоен за височайшата й особа.
Доста саможива и изключително оправна.

# 455
  • Мнения: 781
Мъжките Деви никога не са ме привличали, но като цяло ги разбирам. Малко познавам, но са все с хубава външност и се поддържат. Някои кръшкат, някои - не. По сърце са самотници, страхът от нараняване им слага бариери, чупливи са...
С Жена Рак си пасват добре, винаги ще обръщат внимание на чувствата й и тъй като са лечители по натура, ще й лекуват раните, а тя ще ги кара да се чувстват по-спокойни и обичани.

# 456
  • Мнения: 2 202
Големи лечители, заради един едва не пукнах. Дева и емпатия е оксиморон.

# 457
  • София
  • Мнения: 17 900
Аз съм съгласна с Hastar. Много е грижовен и разбиращ. Но са си претенциозни, със самочувствие и могат да те посекат с 2 думи право в целта.

# 458
  • Варна
  • Мнения: 524
Рак, Риби и Водолей - са ми топ като не мога да определя кой ме е вбесил повече... абе не стават...

# 459
  • Мнения: 2 730
За мен най-трудна зодия си остава Овен.
Мъжете Риби също са ми странни и се чудя като започнат много да говорят (което не е чак толкова характерно за тях, понеже са по-срамежливи) дали е от притеснение и го правят, когато флиртуват или просто има и чак толкова разговорливи риби. Иначе са ми някак непостоянни и несериозни мъжете от тази зодия. Имам колега Риби и е точно страшно приказлив, все едно е зодия Близнаци. В работата доста ми помага, но все си мисля, че има и нещо към мен.

# 460
# 461
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета

Какво мислите за мъж дева с асц. скорпион и луна в Козирог + число 4 😀 Лесно забележим е с добро чувство за хумор и интелект, а започна да ми допада много, превърнах се в детектив и не знам какво да правя 😀🙈

# 462
  • Варна
  • Мнения: 524
Здравейте, момичета

Какво мислите за мъж дева с асц. скорпион и луна в Козирог + число 4 😀 Лесно забележим е с добро чувство за хумор и интелект, а започна да ми допада много, превърнах се в детектив и не знам какво да правя 😀🙈

Асцендента в скорпион си е опасна работа...

Хората с Асцендент Скорпион имат много осезателно присъствие. Техните маниери и поведение предизвикват респект, а в някои случаи и страх. У тях има нещо, което казва на света, че не можеш да се разпореждаш с тях. Могат да бъдат и подмолно тихи, и скандално шумни, но винаги изглеждат решителни, овладяни и силни.

При Скорпионите по изгряващ знак няма среден път – или ги обожаваш или ги намразваш – те рядко минават през живота незабелязани. Но те самите не винаги го осъзнават – всъщност някои са доста объркани, когато разберат колко силни реакции предизвикват у другите.

Дори ако зодията е смирена като Девата или емоционална като Рак, фасадата на асцендент Скорпион прилича на драматична сцена, на която кипят страсти и се разиграват сложни битки. Тези събития се проявяват най-вече в личните отношения и се чувстват най-силно от партньорите.

ПОРЪЧАЙТЕ РОЖДЕН ХОРОСКОП С ЕДНОГОДИШНА ПРОГНОЗА

Външен вид при Асцендент Скорпион
Това е един от асцендентите, които най-лесно се определят по външния вид от опитния астролог. Тези хора имат характерен пронизващ, тежък поглед, който сякаш чете в душата ви като в отворена книга. Обикновено на външен вид изглеждат спокойни и овладяни, но дълбоко в тях подмолно бушуват силни чувства и емоции, които могат всеки момент да изригнат като вулкани.

В тях има някаква двойнственост – в зависимост от степента на духовното им развитие, родените с асцендент Скорпион често са оприличавани или на ангели, или на демони. Интересно е, че с лекота могат да преминават между тях, като се справят добре и в двете крайности.

Мистични и проницателни
Както се казва тихите води са най-дълбоки. Тези хора дотолкова ценят и пазят личния си живот, че това може да граничи с параноя. Имат силна нужда да контролират средата си и са експерти в стратегиите. Рядко се случва да пропилеят шансовете си с прибързаност, защото планират своите ходове внимателно и решително, разчитайки на забележителната си способност да усещат другите хора и ситуациите.

В същото време, спрямо другите тези хора са изключително проницателни и лесно могат да определят чуждата психологическа мотивация. Като рентген, те често са в състояние да четат мислите на човека срещу себе си, да определят подбудите му и да виждат скрития смисъл в жестовете.

Житейска задача на Асцендент Скорпион
Счита се, че при прераждане на една душа под изгряващ знак Скорпион се случва само ако тази душа е достатъчно зряла, опитна и духовно напреднала. Това е така, защото космическите закони не биха позволили на неопитен дух да борави с едни от най-мощните духовни сили.

Житейската задача на знака Скорпион по принцип е да преработи нисшата енергия във висша. Това често се случва чрез първоначално пълно отдаване на негативни влияния и дори изпадане в по-нисши и тъмни състояния. Но следва яростна борба, след която човек се издига обратно до висшите нива духовния опит като прероден, пречистен и обновен дух.

В случая с асцендент Скорпион, всичко това се случва в сферата на партньорствата и близките отношения.

Друга възможна среда са изявите на професионална сцена, сред колеги и съмишленици. За да проявят своя характер и да реализират своята задача, те трябва да си взаимодействат с близък и важен човек. (При зодията характерът се проявява във всякакви ситуации и във всички сфери)..

Партньорите при Асцендент Скорпион
С Телец на Десцендента, те са привлечени от партньори, които са земни и естествени, като надеждността им също е много важна. Обикновено Скорпионите търсят стабилност и пълна ангажираност във връзките си и не проявяват търпимост към непостоянните хора.

Асцендент Скорпион търсят в отношенията си с другите скритите и сложни отговори, като обичат да четат между редовете. Повърхностните детайли не им трябват, защото усещат хората и ситуациите около себе си в дълбочина. Умеят да гледат като с рентген право през хората, сякаш проникват с поглед, и това може да бъде доста плашещо за едни, но интригуващо за други.

Асцендент Скорпион със Зодия Дева
Рядко съчетание на делови подход и практиност със дистанцираност и безпристрастност. Те упорито и въпреки всичко получават това, което искат, но могат и търпеливо да чакат да настъпи техния час. Прекрасни специалисти, които старателно опознават всеки аспект от своята област. Но понякога пропускат стратегически проблеми, които обръщат всичките им планове.

# 463
  • Мнения: 2 202
Тонита, а ти коя си?

# 464
  • Мнения: 779
.

Последна редакция: пт, 05 яну 2024, 12:02 от silan

Общи условия

Активация на акаунт