Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 91

  • 36 786
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 509
Миналата година бях
Пътувах 400 километра.  . Разочарована съм
Само випаджиите в кавички имаха защо да са там
От страничката на болницата във фейсбук
🍀ПРАЗНИК НА НАДЕЖДАТА
💚Тази година традиционният ни молебен и курбан за здраве, благоденствие, успех и сбъдване на всеки съкровен копнеж, ще проведем точно на празника на Вярата, Надеждата и Любовта.
17.09.2023 г., 14:00 часа, Обрадовския манастир „Св. Великомъченик Мина“ край София.

# 76
  • Мнения: 46
Какво имаш предвид?
Миналата година бях
Пътувах 400 километра.  . Разочарована съм
Само випаджиите в кавички имаха защо да са там
От страничката на болницата във фейсбук
🍀ПРАЗНИК НА НАДЕЖДАТА
💚Тази година традиционният ни молебен и курбан за здраве, благоденствие, успех и сбъдване на всеки съкровен копнеж, ще проведем точно на празника на Вярата, Надеждата и Любовта.
17.09.2023 г., 14:00 часа, Обрадовския манастир „Св. Великомъченик Мина“ край София.
[/quote]

# 77
  • Мнения: 509
До лекар не можеш да стигнеш въобще
Курбана същата работа
С бебе на ръце чаках и се отказах
Попа пя за персонала
Отстрани нищо не се чуваше

# 78
  • Мнения: 1 504
В болницата дали работят днес? Казаха сутринта, че ще ми звъннат, а още не са. Дали Цветков работи днес?

# 79
  • Мнения: 509
Работят
В болницата дали работят днес? Казаха сутринта, че ще ми звъннат, а още не са. Дали Цветков работи днес?

# 80
  • Мнения: 8
Здравейте момичета, знаете ли дали д-р Цветков ще преглежда на 09.09/събота/?

# 81
  • Мнения: 1 504
Здравейте момичета, знаете ли дали д-р Цветков ще преглежда на 09.09/събота/?

Аз имам преглед в петък и ми казаха, че отсъства. Дали е в отпуск или просто дежурствата му са такива?

# 82
  • Мнения: 92
Момичета, много ми е тъжно , но май решихме да сменим клиниката.. някой има ли информация за цените на преместване и на замразени ембриони (12 на брой) ?

# 83
  • София
  • Мнения: 9 140
Защо искате да я сменяте?

# 84
  • Мнения: 92
Защо искате да я сменяте?
2 неуспешни опита ( без имплантация) ... много се отчайвам и не искам да тъпча на едно и също място.

# 85
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 860
Всеки има право да стой или не в Надежда!

# 86
  • София
  • Мнения: 9 140
Аз смених 2 клиники, Надежда ми беше третата. Там успях след не знам колко опити. С всяко преместване всичко почва отначало - изследвания, опити. Въпреки наличната информация, всеки нов лекар почва да опитва същите неща. Поне при мен беше така.
Бих посъветвала да опитате с биопсиите - имплантационна, имунологична. Ако трансферите са били на един и същи ден - 5-ти, да пробвате на 3-ти. Може да изследвате качеството на 2-3 ембриона - с предиимплантационна диагностика, да огледат с хистероскопия вътрешността на матката.
Поне имате ембриони. Това си е мое мнение де, не ви ангажирам, просто понякога е въпрос и на повече опити, докато се случат нещата.

# 87
  • Мнения: 196
За съжаление много станахте разочарованите . Аз лично успях там и в годините страшно много мой приятели изпратих , но Sad
Вече даже има такива които не ми говорят. 
Аз успях с ДЯ  но се промени ужасно много.  Една акушерка се държи ужасно , коли и беси .
Момичетата които на мен помогнаха видимо се държат ужасно с тях / от разкази тук от момичета /
Вече не знам къде е добре 
Защо искате да я сменяте?
2 неуспешни опита ( без имплантация) ... много се отчайвам и не искам да тъпча на едно и също място.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 384
Аз съм от щастливо махналите се от Надежда.
Както го чувствате така направете.

ПС. И аз имам 2 неуспешни трансфера, та най-разумното за мен и съпруга ми беше да се махнем. Причините са доста, но няма да изпадам в подробности тук. Simple Smile

# 89
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 860
Аз приключих с Надежда. Ми само Пбмс сложих. И това.
Разбутаха ми МЦ. В началото и края идва и свършва с кафяво течение. От Регулон и Фемара в началото на годината ги пих. И още ми е тъй МЦ

Общи условия

Активация на акаунт