🫨‼‼ МИЛИОН ЗА ВСЕКИ И РАДКО ЖЕКОВ

  • 1 652
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 026
Да, минавала съм. Защитавала съм двама телефонни измамници. Също и жертва на ало измама. Върнаха ѝ парите.

# 16
  • Мнения: 1 113
Не мога да повярвам с какви хора се напълни света, да не им се бачка и да си мислят че някой друг ще им изкара парите на готово. То заради това се напълни с инстаграм мушенници и къде ли не, как няма да се кълве на гола кука.

# 17
  • Мнения: 727
За мен жертвите на подобни плоски измами са хора без грам критично мислене. Ти ще дадеш 144 лв., а професионалистът насреща ще ти върне 40 000 без да иска нищо за труда и времето си. Ако го пренеса на друга плоскост: все едно да дам на майстор 1 плочка гранитогрес и той да ми налепи цялата баня за негова сметка. Безумно е. А е на практика същото. Не се научиха хората, че безплатен обяд няма.

Самият лозунг "Милион за всеки" е страхотна аларма. Не помислихте ли какво на практика означава? Малка съм била по време на Виденовата зима, ама си спомням, че тогава всички бяха милионери. Още помня колко разочарована бях, когато по-късно се премахнаха многото нули от банкнотите Joy Това всичкото, разбира се, в кръга на шегата Grinning Ако трябва да съм напълно сериозна смятам, че дееспособността трябва да се придобива не на 18-годишна възраст, а след успешно преминаване на тест за интелигентност и беседа с психиатър.

# 18
  • Мнения: 10 910
Ако трябва да съм напълно сериозна смятам, че дееспособността трябва да се придобива не на 18-годишна възраст, а след успешно преминаване на тест за интелигентност и беседа с психиатър.

Абсолютно! И на такива хора им е позволено да гласуват и да имат деца, че и да ги отглеждат...

# 19
  • Мнения: 14 956
Всеки път в такива теми трябва да си деликатен, че да не вземе някой да се обиди на чистия и прост факт, че е тъпак. Защото, да, за да се върже човек на подобен номер, е чисто и просто тъп. Без значение дали е неграмотник, който не знае как се пише малък, или тьотка на възраст за внуци.

# 20
  • Мнения: 12 865
Права е Аида, лакомията и простотията не прощават. Нали имаше едни пирамиди, е толкова хора се вътриха, и не със 144 лева. Безумната вяра, че има "хитър" начин да щракнеш с пръсти и да забогатееш,  е просто неизтребима. Ако не е едно, ще е друго: ще се търкат някакви талони и всякакви други нелепици.

# 21
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 062
А аз си мислех че такива схеми за бързо забогатяване и хора които да им се връзват отдавна са останали в историята.Ама такива неща имаше още преди 30 години.Пишете че работите като IT специалист.Такива хора предполагам имат интелигентност над средната,а вие освен че пишете неграмотно и си мислите че някой "зорлем" ще ви направи богат.Не го намирам за нормално и въобще цялата тази история нещо много ми "намирисва".

# 22
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 026
АйТи е само във фантазиите си авторът... Мъчи се тук анонимно да се изкара някакъв, какъвто не е, но няма как да стане. На мен начинът на писане и (не)грамотността са ми достатъчни, за да преценя някого колко му е акълът.

# 23
  • Мнения: 3 799
Някак си не мога да съчувствам на откровено прости и лакоми хора направо ми иде да потупам по гърба въпросния Радко ,че е намерил начин да ги обрули така хитро.

Общи условия

Активация на акаунт