Търся много хубав FDT

  • 4 856
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
По препоръка на Monda в една друга темичка, ползвам това и съм супер доволна. По принцип съм със смесена кожа, ама където е суха, си е доста суха и където е мазна, също е мноого мазна. Демек - смесена  Mr. Green



Lancome Teint Idole

# 16
  • Мнения: 90
Имах ФДТ на Dior, не съм доволна няма качествата, които очаквах не си струва парите.
Някой ползвал ли е Шанел, Силсли и друго от този клас да даде отзиви.
Благодаря на всички, които се включиха в темата.

# 17
  • Мнения: 13 512
Имах ФДТ на Dior, не съм доволна няма качествата, които очаквах не си струва парите.
Някой ползвал ли е Шанел, Силсли и друго от този клас да даде отзиви.
Благодаря на всички, които се включиха в темата.
аз на Шанел не можах да намеря своя фон дьо тен- пробвала съм  няколко за мазна и комбинирана кожа...лъщя и това е...или не е досстатъчно покривен...затова ползвам компактна пудра на шанел- ВИТАЛюМИЕР-когато се налага на места върху фДТ. Но наистина Адаптив е точно попадение- за смесена кожа...където е суха- не изсушава, а където е мазна-матира.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Имах ФДТ на Dior, не съм доволна няма качествата, които очаквах не си струва парите.
Някой ползвал ли е Шанел, Силсли и друго от този клас да даде отзиви.
Благодаря на всички, които се включиха в темата.
аз на Шанел не можах да намеря своя фон дьо тен- пробвала съм  няколко за мазна и комбинирана кожа...лъщя и това е...или не е досстатъчно покривен...затова ползвам компактна пудра на шанел- ВИТАЛюМИЕР-когато се налага на места върху фДТ. Но наистина Адаптив е точно попадение- за смесена кожа...където е суха- не изсушава, а където е мазна-матира.


Забрави да кажеш, че цапа. Иначе аз пак по препоръка на monda си взех Teint Idol на Lancom и съм очарована(кожата ми е смесена), има и тъмни нюанси. От Диор и аз не съм доволна, нищо че струва почти 100 лв.(спрея), събира ми се в гънчиците под очите.

# 19
  • Мнения: 13 512
Забрави да кажеш, че цапа.
Да, забравих наистина- всички ФДТ на Шанел цапат... онзи ден бях с бяло поло и Адаптив- ами нямаше следа!

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 22:00 от monda

# 20
  • Мнения: 5 103
Kryolan  за мене по-добри ФДН няма цена 60-80лв., не мога да коментирам другите просто не си заменям ФДН за нищо на сета Heart Eyes

# 21
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ползвам от бая време на Шанел Double Perfection Fluide, за мазна кожа е идеален, покрива (но не се вижда), матира и има светлоотразяващи частички.
За цапане, честно казано, не знам. Всички бели блузи ги пера в пералнята и да има нещо, се изпира.
Преди години, си спомням, един ФДТ на Ревлон имах, не мърдаше, търкаш с пръст, не пуска. Не знам дали е било добре де.  Laughing

# 22
  • Мнения: 13 512
Ползвам от бая време на Шанел Double Perfection Fluide, за мазна кожа е идеален, покрива (но не се вижда), матира и има светлоотразяващи частички.
На мен точно от тези светлоотразяващи частици  ми "лъсва" кожата и ми стои като мазна, освен това  попива за няколко часа.

# 23
  • Мнения: 90
Спряла съм се на Vitalumiere na Chanel или Teint Idole на Ланком, кожата ми е нормална
От кой има по добър визуален ефект.

# 24
  • Мнения: 13 512
Визуален? Зависи какъв ефект търсиш.ОтидИ и пробвай, никой не може да ти каже как ще ти стои на лицето. за качествата-да, но за това на теб как ще ти стои-трябва да го пробваш.

# 25
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ползвам от бая време на Шанел Double Perfection Fluide, за мазна кожа е идеален, покрива (но не се вижда), матира и има светлоотразяващи частички.
На мен точно от тези светлоотразяващи частици  ми "лъсва" кожата и ми стои като мазна, освен това  попива за няколко часа.

Да, за попиването си права, до края на деня няма никой (но аз го отдавам, че все се подпирам и изобщо пипам по лицето). А от светлоотразителите не се оплаквам, но сега е зима де.
Този така или иначе го довършвам, да взема да се пробвам и аз с Тен Идол или Адаптив (целия форум запали, ей  Laughing). 

# 26
  • Мнения: 13 512
Да, за попиването си права, до края на деня няма никой (но аз го отдавам, че все се подпирам и изобщо пипам по лицето). А от светлоотразителите не се оплаквам, но сега е зима де.
Не , не е от подпирането,прсто се абсорбира от кожата бързо, а лятото от потта-още по-бързо.

Този така или иначе го довършвам, да взема да се пробвам и аз с Тен Идол или Адаптив (целия форум запали, ей  Laughing). 
А, не.....! Казах аз от кой съм доволна и се обосновах...не твърдя,че е  ФДТ на хилядолетието. Много важно за Идол-а  е, че издържа наистина 8-10 часа на лицето  и Не ЦАПА.

# 27
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Абе, много съм заплесната.
Щях да препоръчам на Клиник City Base Compact Foundation. Носила съм го години. Много лесно се нанася, има СПФ, без мазнини е, много е траен, за всеки ден е супер. По-евтин е от Шанел и Ланком (поне тук, ама като знам в България как ценообразуват, знам ли). Сега като пиша се зачудих какво търся нови неща, а не си го взема пак...  Laughing
Друго нещо, което съм харесала и пробвала, е на Vincent Longo Water Canvas, страхотно лек и покривен, на водна основа, но... една такава странна консистенция, половината ти остава по пръстите.
Монда, мерси за идеите, все пак!  Wink

# 28
  • Мнения: 178
Каква е цената на TEINT IDOLE?

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Каква е цената на TEINT IDOLE?

Около 70 лв.

Общи условия

Активация на акаунт