Блясък в очите и сбъдване на мечтите.../22.01.-28.01/

  • 13 644
  • 425
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 367
Така нека и аз да попитам нещо.Сега си правих теста за овулация и ми се появи много бледа втора черта.Това означава ли,че овулацията ми започва???Извинете ме за глупавият въпрос,но за първи път си правя тези тестове и незнам.И дали да не повтояр теста довечера по-късно?Какво мислите вие?

# 406
  • Мнения: 18
Здравейте, момичета!
Аз още немога да повярвам на очите си  Shocked! Днес, въпреки че ми е 31 ден от моя  и без друго дълъг цикъл от 32 дни, реших да си направя тест и какво да видя ....... има втора бледа чертичка  newsm44!!! Не можах да го асимилирам в първия момент и като взех да се пуля и да го разглеждам... Само незнам доколко мога да вярвам на теста  newsm12. Той е от тези, които са в комплекта тестове за овулация 5+1. Утре мисля пак да си спретна един и да видим какво ще излизе този път! Дано не съм избързала много, защото ако е така ще си умра от яд, нооооо няма да мисля затова.
И как се ядосах само тъкмо бях започнала ди ви пиша по-рано и нета прекъсна. Сherry_spa, миличка, незнам как приготвяш сокчетата си, но продължавй в същия дух да чърпиш момичетата...  smile3521 newsm51. Прегръщам ви всички.   Hug 

# 407
  • Мнения: 367
mamma mia ,здравей и моят цикъл е 33 дена  и сега видях две чертички newsm44,а едната по-бледа,писах в предният пост.И моите тестове са от тези в комплекта 5+1.Стискам палци скоро да се похвалим EFP

# 408
  • Мнения: 18
Мила, Vania_84, това което разбирам от последните ти два поста е че си си направила от теста за овулация и се чудиш дали двете чертички, от които едната по-бледа, са дали положителен за овулацията ти, нали? Ами първо чертичките ти от теста за ову-то, за да го приемеш за положителен, трябва да са или напълно еднакви или тестовата да е по-наситена от контролната! В твоят случай май ти предстои ову или е минала, ти прецени.
А относно моето тестване имах предвид, че аз видях втората чертичка на този за бременност  EFP!  Като се надявам всичко да е ОК от тук нататък и пожелавам на всички момичета съвсем скоро да видят , това върху което аз днес се пулих!   smile3521  love001

# 409
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Mamma mia, тихичко ЧЕСТИТО! Надявам се всичко да е О.К. от тук нататък и скоро да се похвалиш много шумно!  bouquet
Ваня, аз също разбрах че чакаш овулация. Аз нямам опит с тези тестове, но доколкото съм чела от мненията на момичетата тук и в библиотеката тестовата чертичка трябва да е със същата или по-голямя наситеност. Така, че си мисля че твоята овулация предстои скоро. Продължавай с тестовете и успех!

# 410
  • Мнения: 9 093
В Библиотеката има подробно написано за ову тестовете. Трябва втората черта да е същата или по-тъмна от контролната. Не се прави със сутрешна урина Peace

# 411
  • Мнения: 989
mamma mia, засега тихичко честито мила и ще чакаме да се похвалиш шумно !!!   bouquet
Vania_84, така както го описваш тестът е отрицателен. Когато тестовата чертичка стане толкова наситена като контролната или по-тъмна от нея, тогава тестът е положителен и означава, че овулация ще има след 12 до 36 часа или 24 до 48 часа - има различни мнения за периода. Няма смисъл да правиш днес втори тест. Когато видиш положителен резултат направи и на следващия ден, защото понякога се случва да има + тест два поредни дни. В тези случаи обикновено овулацията е в деня на втория положителен тест, но пак всичко е относително - може и да е на следващия ден. Успех  Peace

# 412
  • Мнения: 118
Ехеееее,ама тук нещо много оживено днес Laughing
Тихичко честито на mamma mia Hug Hug Hug
Thinking на мен нещо ми липсва днес май.......а на вас.......Голдиииииии, говори Бай брадър, къде ни е вълшебното кафенце Hug Hug Hug Hug........
Май някой се е заел с по-приятни неща днес Flutter Flutter Joy Joy
Аз на Goldie, кафенцето не се наемам да направя,то затова си трябва майсторлък  bouquet от мен едно топло какао

# 413
  • Мнения: 1 792
честито мамчета живи и здрави и вълнуваща бременност  bouquet
много готина неделя бе Hug
MarinaMarina  тъкмо за сега е какаото ти,аз се възползвам веднага Mr. Green

# 414
  • София
  • Мнения: 3 524
Ама че е сладък тоя бебок, Херка! Ама да му имаш хитрия поглед вярно, и сякаш се  замислил над следващата дяволия и как да ти "скрои капата" Mr. Green Mr. Green Mr. Green ДА е жив и здрав и много да ви радва! Peace

Тихичко честито на новите мамчета  Hug

# 415
  • Мнения: 1 792
elpet  къде е сватята ти бе.днес нещо се губи Mr. Greenняма кой едно кафенце да сервира

# 416
  • София
  • Мнения: 3 524

Мушмороче и аз това се зачудих, ама попаднах на едно бебе-Слави и се отплеснах.

Уважаема ми свате, 'земи да се явиш, че и бременните пием кафенце, особено в мързеливия неделя-следобед Laughing А, че и да докладваш, къде се изгуби, много се напочива нещо  Whistling

И едно въпросче към теб- за Мия нещо дали знаеш? Тя при нас никаква я няма, не ще да се отчита. Аз само се надявам да е добре и моля прати й поздрави и гал-гал на тумбачо  Hug

# 417
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
MarinaMarina, мерси за какаото! Ммммм страшно е! Е, нямаше да е лошо и едно кафенце да изпия, ама на - няма я кафеджийката! Дано да се е отдала на по-приятни занимания!

# 418
  • Мнения: 18
Благодаря ви за поздравите, момичета   bouquet! Аз имам още един тест, от тези към овулационните и мисля утре сутрин и него да го използвам, ей така за себе си. Мислите ли, че вече и на кръвен мога да отида? Даже обмислям към края на идната седмица и за преглед да се запиша, стига да не е рано още за него. Какво мислите вие?

# 419
  • София
  • Мнения: 1 555
Благодаря ви за поздравите, момичета   bouquet! Аз имам още един тест, от тези към овулационните и мисля утре сутрин и него да го използвам, ей така за себе си. Мислите ли, че вече и на кръвен мога да отида? Даже обмислям към края на идната седмица и за преглед да се запиша, стига да не е рано още за него. Какво мислите вие?

Честито от мен  Hug Лека и безпроблемна бременност  bouquet

Аз мисля, че няма защо да се съмняваш в резултата. По принцип тези от тестове за бременност, които вървят с ову-тестовете не са много чувствителни..(аз не намерих никъде да пише точно, но според мен са поне над 40 mUI/ml), както Престото и Шуър чек. Което зчани, че си си бременна. Mr. Green Не мисля, че има и смисъл да ходиш на кръвен тест, само ще те дупчат без нужда. Изчакай още една-две седмици и направо при чичо доктор най-добре. baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт