Пазаруване от Fashion days - тема 5

  • 60 894
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 412
Здравейте, харесах си едни обувки, къде да търся код 10% отстъпка за първа поръчка ?

# 46
  • София
  • Мнения: 4 753
На 1 страница, заглавния пост

# 47
  • Мнения: 412
На 1 страница, заглавния пост
Пробвах го преди да питам, не го приема, дали защото има приложен автоматично друг код по някаква кампания?

# 48
  • Мнения: 142
На 1 страница, заглавния пост
Пробвах го преди да питам, не го приема, дали защото има приложен автоматично друг код по някаква кампания?
За 10% отстъпка:
4328-9404-7730-6948
8260-7157-4628-2221
4967-4917-3216-6270
1122-7960-3367-7797
9932-1279-1410-2884
7675-2949-6925-4894

# 49
  • Мнения: 10
Какво ви е мнението за коланите на Pinko, удобни ли са , издръжлива ли е кожата ,катарамата убива ли ? Благодаря!

# 50
  • на пистата
  • Мнения: 5 845
Отвратителни Самдей куриери.Направих заявка за връщане в четвъртък.Днес сутринта получавам съобщение,че ще ме посетят.Преди малко реших да звънна,че стана 16ч..ами сори,вече били напуснали града ни.Вързаха ме цял ден да ги чакам и на края...нищо.
Обадих се да ми анулират връщането да направа ново,пак те се паднаха.Ми не ги искам.

# 51
  • Мнения: 1
Поръчвала съм преди от тях, но явно преди ЕМАГ да ги купят... Днес ми пристигнаха обувки за подарък GUESS и бяха сгрешен цвят, без едната стелка и на всичкото отгоре не 37, а 40 номер в мръсна, скъсана и смачкана кутия. Обувките изглеждат като носени. За последен път пазарувам от тях, това вече е ясно! Имам съмнения дали са им оригинални стоките при вида на тези обувки...

Пуснах ги за връщане с куриер никой не се  е обадил. Звънях на телефон 0700.... и от там ми искаха да изпратя снимки на обувките. Никой не отговори до 3 часа и им писах втори имейл отговориха ми, че са получили имейла ми без никакви извинения за ситуацията изобщо съпорта им е под всякаква критика.

Преди две седмици си поръчах от тях обувки. Нито оригинална кутия, нито етикет имаше. На второто носене се отлепи едната. Поръчах втори чифт докато чакам отговор за първия и…отново на второто носене се отлепи логото на марката. НИКОГА повече няма да си поръчам от тях, ИЗМАМНИЦИ внимавайте!

# 52
  • Мнения: 6 728
Може би зависи каква марка поръчвате.
Аз никога не съм получавала обувки от ФД и Емаг в оригинална кутия. Винаги са си били в кашон на Емаг или от кафявите кутии с рисунките по тях на ФД.

# 53
  • Мнения: 386
Поръчвала съм обувки. Нито веднъж не съм имала проблем. Каква марка поръчахте?

# 54
  • Мнения: 3 737
Val-ko99, регистрирахте се специално, за да оплюете ФД 😆
А тези, които пишете подобни твърдения защо не покажете снимка на поръчките си от профила си във ФД и снимка на това, което сте получили?

Аз пък имам десетки поръчани обувки на Guess, Liu Jo, Karl Lagerfeld, както и от детските на Адидас и Найк и абсолютно всички пристигат в оригинални кутии и не са мръднали във времето!
Поръчвала съм и други марки и пак не е имало проблем!

# 55
  • БГ
  • Мнения: 1 273
Онзи ден поръчай скечърс, тамарис и геокс за детето - всичко си дойде в оригинални кутии. От години поръчвам от ФД и досега не съм имала поводи за съмнение.

# 56
  • Мнения: 3 917
Веднъж съм получавала обувки в брандирана кутия на FD. Съмнения в оригиналността не съм имала. Обувките още са си ок. Предполагам, че с оригиналната кутия е имало проблем при някое връщане или транспортиране.

# 57
  • Мнения: 258
За Fashiondays мога да дам само положителни отзиви. Всичко съм получавала в оригиналната си кутия, включително и обувки на Гес. За мен са едни от най- добрите особено като става въпрос за връщане на стока, възстановяването на сумата също става много бързо.

# 58
  • на пистата
  • Мнения: 5 845
Онзи ден поръчах 5 чифта 😁две седмици преди това 3 чифта.Буфало,левис,келвин клайн..всичко е перфектно.Единствената ми забележка е зя техните куриери-самдею.Цяла седмица ги чаках и накрая писах имеюл на фешън дейс.Обадиха ми се на следващия ден и ми извикаха еконт Парите бяха по сметката ми на другия ден.

# 59
  • Мнения: 6 728
А, аз не съм писала, че се оплаквам. Дреме ми на…каква ще е кутията. Просто съм написала, че никога кутията не е била на марката.

Общи условия

Активация на акаунт