Пародията наречена "Супердок.БГ"

  • 6 239
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 612
Този човек е завършил за невролог. Дали това практикува? Както и да е, свят шарен.

# 46
  • Мнения: 19 014
Малко съм учудена, че хората биха инвестирали средства за такъв лечител, било и то с медицинско образование. Защото описаните методи, т.нар. "алтернативни" са встрани от традиционния подход. Хем метод Силва, хем хомеопатия. Че и японски масаж...Не знам. Но темата е за друго 🙂

Ок, ама човекът явно си има множество доволни пациенти, които получават облекчение. След като за масажист и чекръкчия дават пари хората, защо да не дадат за някой, който прави масажи и други терапии, и е запознат с нервите в тялото. То и аз се позамислих дали да не отида, ако имам път към София.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 016
Не би ли било по-добре тогава профила му да не е в лекари а във масажи и други подобни раздели на друг сайт? При толкова много специализации извън традиционната неврология оставам с впечатлението, че не е активно практикуващ лекар и само ползва дипломата от 1979 за да се включи в платформата?

# 48
  • Мнения: 19 014
Защо? Той има ценз и на практика си използва знанията по неврология, щом се занимава с неврология и заболявания, разчита ЯМР, ЕМГ, скенер, медицинска документация и лабораторни изследвания, член е на Българския лекарски съюз, което значи, че е практикуващ лекар, защото при неупражняване на професията 5 годии, губи лекарски права и право на членство.

# 49
  • Мнения: 1 047
Ползвам Супердок много редовно, понеже имам доста заболявания и ми се налага често да  търся  специалисти. Досега нямам проблем с платформата- нито като запазване на час, нито като намиране на специалист наблизо, с добър рейтинг( чета си внимателно отзивите), нито с обратната връзка която подавам...Да, случвало се е  да не съм очарована от някой доктор, но пък съм си написала после забележките и са били винаги коректно публикувани. Естествено пиша по същество и гледам да съм максимално обективна. Апропо, точно там си намерих невроложка, която да има и допълнителни специалности( холистичен лекар), която ми реши проблемите, които имах...,но аз точно това си търсех. И затова ми е много полезен сайта- задавам си параметри на търсенето и си чета...
А, относно доволни и недоволни пациенти, аз от опита си по болници и  кабинети смея да твърдя, че има много хора дето смятат, че светът се върти около тях, дето искат сега, веднага тутакси и на момента да им бъдат решени всичките проблеми и най- вече, не знаят какво искат, ама го искат веднага. Та, често и на докторите не им е лесно. Когато си се подготвил със съответната документация и задаваш адекватни въпроси, нещата обикновено се случват много лесно.

# 50
  • Мнения: 1 289
Случвало се е да се подведа по положителните мнения, да. Един - два пъти е било тотал щета, ама нищо общо с хвалбите. По принцип от мненията най-вече човек се осведомява за отношението. Тъй като не за всички здравни проблеми, лечението дава резултат само за 2 -те седмици, в които имаш срок да оставиш коментар. Аз пиша мнения основно когато съм впечатлена и мисля, че специалиста заслужава похвала. Имам и едно единствено лошо мнение, което е публикувано (така че смятам, че се публикуват). Също така лекарят си чете мненията със сигурност, защото този с лошото мнение ми прати имейл после. Като цяло се въздържам от коментари, ако не съм особено доволна, просто от куртоазия и уважение към лекарската професия.
И да спомена, че съм имала и големи попадения в Супер док - поне 5-6 добри специалисти, някои от които все още посещавам при нужда.

# 51
  • Мнения: 83
Дали сте останал доволен или не си е ваше право!
Доколкото знам от опита ми като пациент,който е ползвал платформата-могат да се оставят както положителни,така и отрицателни отзиви,НО  без да се изразявате с обиди и да накърнявате достойнството на съответния специалист,така както и вие не искате на накърняват вашето..
С коментари като "мърша", "изчадие" и подобни,мислите ли че вие самият се вмествате в условията за публикуване на платформата,която използвате?
След като сте недоволен,напишете адекватен отрицателен коментар.
И между другото от написаното от вас се вижда,че сте много смел,защо не застанете с реалното си име и отново не напишете всички тези неща?
Да не забравяме,че съответния специалист може да ви подвете под отговорност...

# 52
  • София
  • Мнения: 1 162
Откровено до този момент не съм доволна от лекарите с малки изключения.

Имах лош опит с ендокринолог, подведох се по добрите коментари. Пренебрегна нещо сериозно, а можеше да се спести време и да съм започнала терапия. Ценно време загубих, но уви. Поне знам за себе си при кого да не ходя категорично.

Опит с АГ, МЦ Майнчин Дом - Излъга ме, че нямат апаратура и ме привика в някакъв медицински център като ми обясни колко ще струва. Разбира се, че разликата беше доста голяма. Обадих се на следващия ден в МЦ Майчин Дом и разбрах, че всъщност имат, цената беше по-ниска, даже бяха изненадани, че питам подобно нещо.
Оценките бяха основно добри, лекар с над 30 г. опит. Отново отидох при друг лекар и направо си ми заяви в прав текст, че са се опитали да ме хванат като рибка.

Естествено това си е моето мнение породено от моя опит. Мъжът ми например е предимно доволен.

# 53
  • София
  • Мнения: 212
Д-р Доротея Станчева 1182 до днес положителни оценки.
Аз 2 пъти я посетих, коментирах и с нейни пациенти пред кабинета и.
Едно и също говори на всеки - като стихотворения .
Много приятна жена вдъхва спокойствие.
Изписва хранителни добавки от нейната аптека на много вдигащи  оборота суми !!!
Ако нямате сериозен проблем и имате пари и време за губене - това е вашият лекар
Баща и е направил тази клиника и сигурно е бил добър лекар , но на мен ми струваше около 400-500 лв за двете посещения !
Нейната оборотна мисия изпълнена , а аз недоволна, но заплатила подобаващо !

# 54
  • Мнения: 7
Според мен масово си пишат отзивите сами. 1-2 пъти съм си записвала час през приложението, ами лекарите нямаха нищо общо с “оценките”, че даже едната - д-р Миглена Друмева беше забравила да ми изпрати резултатите от изследванията и се наложи 5 пъти да й звъня за да я подсетя, да не коментирам, че и лечението изобщо не ми помогна.

# 55
  • Мнения: 581
Някой знае ли как се плаща през платформата супердок? Запазих час на детето за платена консултация с психолог и искам да преведа парите предварително.

# 56
  • Мнения: 26
Не може да се плаща прегледа през платформата, доколкото знам.  Може за онлайн консултация през Healee
 И не си пишат сами лекарите оценките и отзивите, както някои си мислят. За доктори , при които ходя , съм чела и отрицателни мнения. Това няма да ми промени отношението към съответния специалист,  заради един-двама недоволни.

Последна редакция: пн, 04 мар 2024, 18:50 от Meteor70

# 57
  • Мнения: 581
Да, успях да платя през Хели, то било много лесно. Първоначално не ми излизаше възможност да платя, понеже може би имаше доста време до запазения час, но събота сутринта бутона ми стана активен и можах да извърша плащането.

# 58
  • Мнения: 3
Как ли лекува някой, на който мастилото на дипломата му още не е изсъхнало, но портфолиото му казва, че е с опит от 10 години?

# 59
  • Мнения: 19 485
Как ли лекува някой, на който мастилото на дипломата му още не е изсъхнало, но портфолиото му казва, че е с опит от 10 години?
А по-конкретно? Иначе са хвърлени общи фрази, които не казват нищо.

Общи условия

Активация на акаунт