🍒Черешката на тортата 🍒

  • 47 465
  • 760
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 542
Не обичам магданоз в салата, но или като се прави салатата, на мен ми се сипва порция преди да се сложи магданоз на останалото количество, или си го ям и не мрънкам. Няма да ме отрови, просто не ми е толкова вкусно, колкото без него. Абсолютно си е злобичка това от тия двете, не друго. Не че е задължително всички да дават 10 точки, защото и това в повечето случаи в Черешката е от лицемерие, но когато очевидно порежеш някого в оценката с измислени аргументи, пак си личи от какво е.

# 76
  • Мнения: 402
То не е ли ясно, че оценки не се дават за храната, а за човека 😅 иначе тази седмица мъжете ми се виждат най-нормални, трите госпожици не са за там

# 77
  • Мнения: 10 432
Не знам дали са се наговорили двете или всяка поотделно се прави на хитра с прастария номер в това предаване - като намаляваш точките, а останалите ти дават максимални, да излезеш напред.

# 78
  • София
  • Мнения: 15 486
В кой магазин за месо пазарува Алекса?

# 79
  • Мнения: 2 044
В кой магазин за месо пазарува Алекса?
В Белград е.

# 80
  • Мнения: 2 639
В кой магазин за месо пазарува Алекса?
В Белград на пазара, доколто слушах.

# 81
  • Мнения: 39 515
В сръбският.

# 82
  • гр. София
  • Мнения: 1 589
В Белград. Направо ми се прииска да отида на този пазар и в тези магазини Simple Smile

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 26 551
Какви вкусотии има 😍😋

# 84
  • Мнения: 2 639
Направи ми впечатление, че Алекса каза, че на този пазар всичко е местно производство, за разлика от нашия пазар. Може да са шовинисти, но е истина.

Последна редакция: сб, 02 сеп 2023, 08:23 от *Биле омайно

# 85
  • Мнения: 1 186
Направи ми впечатление, че Алекса каза, че на този пазар всичко е местно произвозво, за разлика от нашия пазар. Може да са шовинисти, но е истина.

Мярнаха се някакви цитруси на пазара, които едва ли са местни, ама карай...

# 86
  • Мнения: 7 335
И аз се посмях с приказките как всичко на пазара е само и единствено сръбско - сигурно и портокалите. Набързо си припомних защо не му симпатизирах в ИВ. Малко много ми идва цялото му парадиране. Иначе интересна и приятна вечер.

# 87
  • Мнения: 3 094
Уау, каква изненада. 😑

ВАЖНО. ОТ ВТОРНИК ДО ПЕТЪК ЩЕ СА ЕПИЗОДИТЕ.

# 88
  • Мнения: 108
Фифо ще се жени ☺

# 89
  • Мнения: 2 639
Кой взе плакета?
Предполагам Алекса.
Не можах да гледам края.

Общи условия

Активация на акаунт