🍒Черешката на тортата 🍒

  • 48 828
  • 760
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 057
Кой взе плакета?
Предполагам Алекса.
Не можах да гледам края.
Михаела

# 91
  • София
  • Мнения: 27 376
Голям резил на Манчев на финала! Направо ме е яд, че гледах цялата тази седмица. Направо се подигра с момчетата. Филип специално заслужаваше най-много наградата а накрая остана с празни ръце. Манчев даде специални награди на Мирела и Зорница?! 😮

Голямата новина е, че Фифо ще се жени и то скоро. 🙂

Иначе вечерта на Алекса ми хареса, беше сърдечна и уютна. Но реално той не сготви почти нищо. Само дето няма значение това. И точки и правила и логика, всичко е според както дойде...

Реално Михаела заслужаваше победата, аз я похвалих, но и Филип се представи като нея, ако не и по-добре.

Следващите три седмици ги пропускам.

Приятно гледане ви желая! 🙂

# 92
  • Мнения: 4 691
Кой взе плакета?
Предполагам Алекса.
Не можах да гледам края.
Михаела, която е с 40 точки, а баща ѝ бил готвач. Алексата остана с 38 точки.

# 93
  • София
  • Мнения: 7 986
От фейса разбра, че Михаела направо била изненадана, че взела плакета.

# 94
  • Мнения: 3 121
Ами реално тя отряза Филип и компаия с точките си.

# 95
  • Мнения: 2 426
В предаването се появиха нови лица /поне за мен, не гледам Игри на волята/, другата седмица пак ще има непознати - това е добре - замениха повтарящите се до безкрай втръснали ни персони. И само това положително нещо мога да кажа за Черешката. Не знам защо Манчев не критикува, не гледа обективно на нещата - много ми е странно всичко това. Ще каже човек, че милиони раздава, а не някакъв глупав плакет. Изгуби се чара на това предаване и то отдавна. За тази седмица мога да кажа, че беше пълна излагация относно даването на наградата и поощрителните такива. Трябва да се върне оценяването от Манчев /ако той е обективен де/, защото по този начин много често печели този, който не заслужава с рязане на оценките на другите. Причина - не ям това, не ям онова, не е моето и т.н. Единственият, който заслужаваше плакета е Фифо - всичко си сготви сам, изглеждаше вкусно и имаше разнообразие. Ако Манчев даваше оценки и то справедливи, той щеше да спечели.

# 96
  • Мнения: 13 233
Но няма как само Манчев да дава оценките, защото те не са само за готвене, а за цялостното посрещане.

# 97
  • Мнения: 2 426
Но няма как само Манчев да дава оценките, защото те не са само за готвене, а за цялостното посрещане.
Не говоря само Манчев да дава оценки, а както беше въведено в единия сезон - те се оценяват и Манчев също дава оценка на база видяното.

# 98
  • Мнения: 3 121
Манчев дава точки когато той им даде задача, иначе не дава.

# 99
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 485
Манчев дава оценки, но погледнати от неговата камбанария. и са правилни пак по същата причина.
и са неправилни според нашта гледна точка.

# 100
  • Мнения: 13 233
И всъщност точките нямат никакво значение. Гостите ги дават, уж в зависимост от вкуса на яденето, но някои с точките определят просто дали ги кефи домакина или го мразят, дали им е по-важно те да спечелят или пък да се представят като широки души.
Кой печели също не е важно - за него ненужен плакет, за нас една седмица радост или мрънкане.
Иначе основната роля на предаването е изпълнена - задоволяване на потребности от малко клюкинки, малко готвене, малко по-различни и не чак толкова нагласени разговори, подредба, споделяне и събиране  на различни, понякога дори несъвместими на пръв поглед хора.

# 101
  • София
  • Мнения: 9 972
Облечена е в рибарска мрежа, за да е в тон с вечерята.
това предаване защо го дават в праймтайм??

# 102
  • Мнения: 365
Според мен се очертава страхотна седмица !
Най-после !

# 103
  • София
  • Мнения: 15 510
Манчев защо дава акъл на истински италианци, все едно не те, а той е италианеца?

# 104
  • Мнения: 365
Манчев защо дава акъл на истински италианци, все едно не те, а той е италианеца?

Има и някои  объркани представи за итал.кухня като цяло
Освен това италианецът подчерта ,че ще готви сицилианска кухня .А в последната особено са застъпени рибните ястия ...какво особуко иска ...
Италианецът ми е много симпатичен .
п.с. а и цялата компания май. Най -после без тъпи гъски.

Последна редакция: вт, 05 сеп 2023, 20:55 от FBID100001745220325

Общи условия

Активация на акаунт