Мами с термин Март 2024

  • 36 181
  • 817
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 369
Ако всичко е наред- Св.Лазар в София. (Но избирам екипа, а не болницата)

# 76
  • Мнения: 136
Някое момиче има ли 3Д снимка около 10-11 г.с😅 интересно ми е само нашето ли прилича на маймунче, което се е настанило удобно в своята хралупка😅.
Аз за сега също съм в Селена, но ще се радвам ако някой от Пловдив се следи и при втори доктор по здравна каса.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 369
Някое момиче има ли 3Д снимка около 10-11 г.с😅 интересно ми е само нашето ли прилича на маймунче, което се е настанило удобно в своята хралупка😅.

Ето в 10+3. 😊
Полегнало като на плажа- с ръка под главата. 😃

# 78
  • Мнения: 136
Някое момиче има ли 3Д снимка около 10-11 г.с😅 интересно ми е само нашето ли прилича на маймунче, което се е настанило удобно в своята хралупка😅.
Аз за сега също съм в Селена, но ще се радвам ако някой от Пловдив се следи и при втори доктор по здравна каса и сподели мнение, понеже май искам и при втори да се следя.
Предния коментар не съм си довършила мисълта😂🫤 съжалявам🤷♀
[/quote]

# 79
  • Мнения: 48
Моличета, тсх ми е 0,11 пия по 75 лтироксин, малко се притесних, бая е паднало.

# 80
  • Мнения: 3 640
Моето момченце в 12 + 4 г.с.

# 81
  • Мнения: 107
Аз смятам да раждам в Шейново при Вецев

# 82
  • Мнения: 136
Малко наивно, но се опитвах да “хвана” атрибут, което е абсурдно в 10г.с + 3 дни😂 но бях длъжна да опитам поне😂

# 83
  • Мнения: 233
лелее нямам търпение да стане 8ми за моя преглед 🥰

# 84
  • Мнения: 13
Дами,
Кажете коя къде се е насочила да ражда 🍀

Ако всичко е нормално и е след 36 седмица в МБАЛ Св.София при д-р Илиева, ако тръгне по-рано в Майчин дом

# 85
  • Мнения: 5
Здравейте момичета и аз се включвам с един въпрос, днес бях на преглед и трябва да съм 11г.с,но АГ ме притесни, че бебчето върви с една седмица назад и отговаря на 10 г.с.Когато отидох за първи път при него за потвърждаване на бремеността бях в 6та и на ехографа и тогава му излезе че отговаря на 5 седмица, но нищо не каза, след това в 8ма седмиця прокървих и понеже той беше в отпуск отидох при друг лекар и по неговата апаратура бебчето си отговаряше на седмицата.Мислите ли, че дава отклонение защото апаратурата не му е нова, доста се притесних.

# 86
  • Мнения: 105
И аз най-вероятно, защото от там ми е следващият лекар.

Ако всичко е наред- Св.Лазар в София. (Но избирам екипа, а не болницата)

# 87
  • Мнения: 3 640
Дами,
Кажете коя къде се е насочила да ражда 🍀

Ако всичко е нормално и е след 36 седмица в МБАЛ Св.София при д-р Илиева, ако тръгне по-рано в Майчин дом
Защо така сте решили?
Благодаря!

# 88
  • Мнения: 68
На мен най-трудно ми е да реша къде ще раждам. Нямам никаква представа. Никой не познавам и всеки различни неща споделя.
Моята близка приятелка ми каза за Св.Георги в Пловдив, тя и сестра и са раждали там, и мисля там да отида. Иначе се следя при д-в Матев от Селена, но не мисля за раждам там. Наистина ми е много трудно с това избиране на правилна болница и доктори. Все неща от които не разбирам нищичко.

# 89
  • Мнения: 493
Мен нещо ме притеснява и това е при изследване на TSH резултатът ми излезна леко завишен в норма, но завишен 4,550 mIU/l (0,380-5,330). Мисля да се консултирам и с ендокринолог, но реших да пиша и тук дали някоя мама е с подобен резултат.

Общи условия

Активация на акаунт