Мъж в женска енергия...

  • 13 519
  • 354
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 20 400
Има всякакви мъже. Срещала съм и такива с интереси в обикновено женската гама и мъжкари дето са привидно с мъжко и хард поведение, но като цяло – мъжете са доста лабилни психически и няма да срещнеш мъж, който винаги да е скала и стабилен. Лесно са съборими и сриващи се.
По представит ети за мъж, на чието рамо да се облегнеш и да се отпуснеш, с евижда, че нямаш достатъчно житейски опит и такъв с мъжете.
Няма крайни състояния – един мъж може да е стабилен през определено време и ужасно нестабилен в друго. Не всичко е равно и еднакво постоянно. Един и същ човек - мъж, може да е различен в различни ситуации.
Въпросът е за теб и него кое е приятното и къде ви е допирателната.
Всеки от нас е привлечен от различни неща – както мъжетет от различни жени и черти в нас, така и от наша страна.
Лично при мен е добре да има комбинацията и от двете – стил, остър ум, да не е мърляч, да може да чете между редовете, да има интелигентен хумор, но и да е чувствен, страстен, напорист, дързък, силен като мъж.
Помисли за теб кое е ок. Не питай хората кое е добро. За всеки е различно.

# 286
  • Мнения: 46
Че аз никъде и никого не питам кое е добро за мен, дали да оставам или да ти тръгвам, нито съм искала съвети. Половината не са разбрали смисъла... Опитах да обобщя типажа и да питам срещали ли сте от чисто любопитство, защото аз не бях, приятелките ми са срещали един-двама такива мъже и на тях не им допадат, но явно ние сме се събрали разни зли жени и трябва да ни убият с камъни за това. Simple Smile
Ето - виждам, че на много жени им харесват, спокойна съм вече, има достатъчно за всички.
Ще спра да пиша по тази тема, мисля че се изчерпа.
Пожелавам на госпожите, които имат време да ръсят негативизъм, да успеят да намерят мира в себе си, че си пролича много насъбрана злоба. Те си знаят от къде, не ми е работа. Дано поне малко им е олекнало на душичките и да не тровят хората в реалния живот, само защото имат различно мнение от тяхното.
П.П. Почти съм сигурна, че от тях има и майки на момчета, майки орлици, които дано не скопят децата си по описания начин ...

# 287
  • Мнения: 8 033
да кажеш после как е минало скъскването ...
аз залагам, че ще има драма от негова страна, дано греша..

# 288
  • Мнения: 58
Че аз никъде и никого не питам кое е добро за мен, дали да оставам или да ти тръгвам, нито съм искала съвети. Половината не са разбрали смисъла... Опитах да обобщя типажа и да питам срещали ли сте от чисто любопитство, защото аз не бях, приятелките ми са срещали един-двама такива мъже и на тях не им допадат, но явно ние сме се събрали разни зли жени и трябва да ни убият с камъни за това. Simple Smile
Ето - виждам, че на много жени им харесват, спокойна съм вече, има достатъчно за всички.
Ще спра да пиша по тази тема, мисля че се изчерпа.
Пожелавам на госпожите, които имат време да ръсят негативизъм, да успеят да намерят мира в себе си, че си пролича много насъбрана злоба. Те си знаят от къде, не ми е работа. Дано поне малко им е олекнало на душичките и да не тровят хората в реалния живот, само защото имат различно мнение от тяхното.
П.П. Почти съм сигурна, че от тях има и майки на момчета, майки орлици, които дано не скопят децата си по описания начин ...

Ееее, тук вече си отковено злобна, а обвиняваш другите в това!
Питаш -казват ти. Даже една потребителка директно ти сподели, че тя е с такъв типаж, чувства се добре с него и го е търсила съзнателно.
Ти обвиняваш, че не приемат твоето мнение, а ти приемаш ли други?
За какво "скопяване" става въпрос? Че човекът е чувствителен и с внимание към детайла, с усет към хармония и красота?
Аааа, бил неуверен? Ама това е качество на характера, не е "мъжка "  или "женска" черта. По командаджийски жени знаеш ли как бързо ще го прилапат? Че те с авторитарни мъже няма да могат да мелят брашно, два остри камъка....
Отделно е осигурен имотно с високи доходи . Ако работата му не е натоварваща колкото твоята, съжалявам.Не всички си изкарват парите с много нерви и 15 часови смени.
За това ти казаха, различни характери.
Ама ти не! Мъж ли е трябва да бие, пие и изневерява!

# 289
  • Мнения: 3 788
Колкото повече го описваш този мъж  толкова повече ми изглежда перфектен. Мислех да напиша, че и този, и онзи, че и балансираният тип мъже си имат плюсове и минуси. Че явно този точно не е за теб, но все пак внимателно, че другата страна на везните крие повече опасности. След последния ти пост обаче ти пожелавам абсолютния дързък и мъжествен мачо, до който ще бъдеш слаба и женствена. Всъщност ти го пожелавам два, три пъти, за да намалиш малко самочувствието на всезнаеща и всеможеща и да започнеш да си планираш живота с малко повече реализъм и някакви наченки на емпатия.

# 290
  • Мнения: 1 862
Foxy9, много точно си описа човека и колебанията, не се връзвай на залитанията към които те бутат, уж друго си искала да кажеш.
Може би искаше да чуеш кой как битува с такива мъже (ако има жени с опит). Добре че в темата се появиха няколко. Дано ти е била полезна

# 291
  • Мнения: 2 526
А вие в момента, групово, не се ли опитвате да ѝ набиете именно вашите виждания за перфектен мъж и отношения, карайни я да мислите, че проблемът е в нея? Е, изненада, този е перфектен във вашите очи, но освен в нейните, и в моите, и сигурна съм в поне на още няколко души от темата, е далеч от това понятие. Не налагайте и вие вашето мнение, моля, защото всичко е относително и абсолютна истина няма.

# 292
  • Мнения: 5 375
А вие в момента, групово, не се ли опитвате да ѝ набиете именно вашите виждания за перфектен мъж и отношения, карайни я да мислите, че проблемът е в нея?
Нищо подобно. Написа се, че няма нито идеални хора, нито идеални отношения. Има хора, които си пасват помежду си и не без усилия и компромиси и от двете страни успяват да създадат и поддържат връзка. Има хора, които не си пасват помежду си. Това не означава, че някой от тях е лош или виновен, а само че не са подходящи един за друг.

Последна редакция: пт, 01 сеп 2023, 06:26 от bell_87

# 293
  • Варна
  • Мнения: 1 793
Еее, обикновена тема се превърна в бойно поле.
И тук така като в живота, няма лош или виновен, кой как е разбрал темата, кой както усеща писанията на другите.
Тоз въпрос направа да отива "Въпроси всякакви за СО" и тая да се затрива.

# 294
  • Мнения: 5 375

Тоз въпрос направа да отива "Въпроси всякакви за СО" и тая да се затрива.
То всъщност тук въпрос/проблем няма, както самата авторка изясни. По-скоро социологическо проучване.

# 295
  • Мнения: 3 788
Моето мнение е, че авторката леко се изсили с епитети към непознати потребителки, които отказаха да и валидират убежденията и рязко станаха злобни майки, които скопяват синовете си. Не го налагам, но споделям. Simple Smile

# 296
  • Мнения: 10 941
Е, първо авторката беше наречена злобарка и комплексарка, дето не знае какво иска. Понеже тя не валидира мненията на няколко потребителки, яко й набиха канчето.

# 297
  • Мнения: 920
И тъй като посещавам психолог периодично, съм го обсъждала с нея вече доста пъти, тя също стигна до извода, че той ми иззема чисто женските функции и затова съм толкова нервна напоследък.
Какви точно женски функции ти изземва въпросният мъж, авторке? Запознанство на възраст три месеца без съвместно съжителство, що за женски функции са това, което би могъл да ти изземе?
Не си била влюбена, нито привлечена, дала си си шанс за някой абсолютно различен от типа мъж, който харесваш и търсиш. Експериментирала си, ок, но защо сега така озлобена, разгневена, недоволна? Само три месеца и чак такива драми! Излишно, ненужно. Бъди по-добър човек, с повече ведрост и уважение в общуването с другите, и с по-малко очаквания и обвинения към хората.

# 298
  • Мнения: 3 861
И аз не мога да си представя да съм с такъв мъж ако ще в очите на другите да е идеален!!!😂
С по - изнежен от мен, а не, мерси!

# 299
  • Мнения: 6 307
Не спорете, една част от жените си падат по мъжленца, по ред причини и най- вече щото лесно биват водени. Другите не си падат по такива, падат си по по-мъжествени мъже, по съвсем други обективни причини. Така че няма смисъл от спорове.
Обаче ми е някак странно жени, дето се оплакват, че все попадат на мухльовци да нападат авторката, че не оценява такова съкровище.

Общи условия

Активация на акаунт