Сглобяване на душ система

  • 438
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
Здравейте,
Имаме проблем и не можем да сглобим питата към душ тръбата .Ще изпратим снимки ,и ако някой има идея какво къде се слага ,ще бъдем благодарни.
Пробвахме всичко което ни хрумва ,но не става .Целта е както знаете ,питата да се закрепи към чучура и самата пита да има възможност да се регулира .

Последна редакция: сб, 07 юни 2025, 23:12 от Royalty3

# 1
  • Мнения: 30 480
Това кръглото, между двата ти пръста, не трябва ли да влезе в дупката на питата, за да може да се върти? След това я завиваш към тръбата.

# 2
  • Мнения: 142
Това кръглото, между двата ти пръста, не трябва ли да влезе в дупката на питата, за да може да се върти? След това я завиваш към тръбата.
Не става ... пробвано е това .

# 3
  • София
  • Мнения: 1 871
Няма ли схема за монтаж в комплекта?
Дай марката и модела поне Blush

# 4
  • Мнения: 2 108
"Дупката" на питата не е ли пръстен, който да се развие малко, за да влезе "кръглото" и пак да се завие?

# 5
  • Мнения: 142
Интер Керамик е марката .
Няма никаква схема за монтаж !!
Пробвахме да развием халката отгоре ,развива се ,след това сложихме топчето вътре ,завихме халката ,но то пада .Няма нещо ,което да го застропори.
Пращам линк на самия модел
https://mr-bricolage.bg/dush-sistema-ss-smesitel-bueno-ic/p/1040255

# 6
  • Мнения: 110
Най вероятно трябва да има уплътнение между питата и тръбата което сте загубили или китаеца е забравил да сложи.
Питайте в магазина.

# 7
  • Мнения: 142
Най вероятно трябва да има уплътнение между питата и тръбата което сте загубили или китаеца е забравил да сложи.
Питайте в магазина.
Има уплътнение,два броя тамън ,пробвахме да ги сложим ,но пак не става.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 873
Развивате голямата гайка от питата.Промушвате през частта и слагате по голямото уплътнение.Стягате леко.По малкото уплътнение слагате към душа и леко стягате.

# 9
  • Мнения: 142
Развивате голямата гайка от питата.Промушвате през частта и слагате по голямото уплътнение.Стягате леко.По малкото уплътнение слагате към душа и леко стягате.

След седмица ,понеже сега сме извън вкъщи ще го пробваме това . Ще пиша какво след това.Благодаря ,

Общи условия

Активация на акаунт