Дропшипинг

  • 2 417
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 345
Добрата реклама е ключова, но и самият дропшипинг вече не е много голяма оферта. Аз, примерно, съм човек, който не обича да чака. Съответно, когато алито беше единственият вариант, предпочитах да платя по-висока цена за нещо, но да не го чакам Бог знае колко време. Но, сега фирмите за доставки се оптимизираха, повечето сайтове са като шиин и доставят бързо. Поне това е моята гледна точка и причина поради, която вече не купувам от странички и дропшипинг сайтове.

# 16
  • Мнения: 146
Аз се занимавах от 2015 г. Продавахме продукти на една фирма за конфекция производител. В началото вървеше много, първите 2-3 години. Сега вече не се занимавам, имах страница с над 30 хил харесвания. Спомням си че най - важното беше да си много активен, постоянно да се ровиш в страницата, маркета, преглеждаш обявите, актуализираш. Но и както казаха нагоре - това е несериозно. Правех го докато бях майчинство. Странички, базари, маркетпейси - вие сте го изброили. Няма сериозен платежоспособен клиент, който да се върже на такъв търговец (въпреки че стоката е еднаква). Фирмата продава и през неин си сайт. Сериозна фирма, няма проблем връщане всичко е организирано - изпраща стоките си с фактури, гаранции и т.н. Обаче търговеца (т.е. аз) е без никакви атрибути, съответно - несериозна работа и идват само несериозни клиенти. 

Общи условия

Активация на акаунт