Отговори
# 2 385
  • sf
  • Мнения: 10 210

А аз, В Русия съм, в Русия съм 😋
Този израз откъде идва? Една колежка много го използва, пък все ми е неудобно да я питам. 😆
Боли ме косата т.е. скалпа, точно отгоре в самите корени, странно , не съм стояла много вързана.

# 2 386
  • Мнения: 1 823
Донси, аз мисля че израза дойде от образа на бай Шиле в шоуто на Слави. Краси Радков го играеше.

# 2 387
  • София
  • Мнения: 14 032
Бър и Тюркоаз казват едно и също, леко загубване в превода има.
Има и болници без налични условия за интубиране.
Отмина пандемията и сега е с ниво на риск като останалите респираторни вируси.
Попи, супер торта. Да ти е живо и здраво малкото дразнителче.
Уф, скарах се с едно от децата. Уж са големи, но още на нас чакат. Канили на гости на обяд, но без обяд. Ако може ние да занесем или поръчаме. Еми не, не можем. Все по един омлет могат да направят.

# 2 388
  • sf
  • Мнения: 10 210
Донси, аз мисля че израза дойде от образа на бай Шиле в шоуто на Слави. Краси Радков го играеше.
Не съм го гледала.

# 2 389
  • Мнения: 4 244
Кайсийка, не видях снимката от вашата таванска стая, обаче прочетох как ви е уютно кътче за "свое време и царство". Ей сега, точно в този момент, ми се иска някъде така да се сгуша и никой да не ме закача за ни-щи-чко! Покани ме виртуално у вас! Няма да забележиш, че съм там! Simple Smile))

# 2 390
  • Пловдив
  • Мнения: 40 893
Уф, Донси....изпуснала си! Бай Шиле е емблематичен, че и другите му образи Simple Smile понякога си го пускаме за шоу вечер. Има клипчета в Ю туб.

# 2 391
  • София
  • Мнения: 10 398
И аз не знам кой е бай ви Шиле. Отивам в тубата да се образовам.

# 2 392
# 2 393
  • тук и там
  • Мнения: 11 686
Кухнята на село,я прави майстор.Много свястно момче.Всички материали взехме от една старозагорска фирма-Роси.Момчето дето я  прави,също там работи.Близо 4 метра е кухнята,излезе ни двойно по-евтино от колкото от Айко примерно и др.магазини за мебели. Та Марулета, да има предвид и това.Тетич,каня те ! Малко по-късно ще пусна снимка от таванското.Аз рядко пребивавам там,по-скоро е на ММ кътчето,ходя само като не постигнем съгласие за кой какво ще гледа по Тв.Ако ми дойдете на гости тук ,не само виртуално,там ще ви настанявам,да си знаете..

Последна редакция: сб, 30 сеп 2023, 14:13 от Кайсия

# 2 394
  • Мнения: 7 362
Всички понякога прескачаме Wink
Полезни са различни дискусии, макар и понякога да са по-остри. Няма смисъл да се правим, че разни теми не съществуват. Просто прескачаме като не ни вълнува.

Хайде на следобедно кафе. Гарнирано с тръстика за мен.
Сиросче, изчеткахте ли гъбите?

Оплаках ли ви се, че миналата седмица МУ домъкна поредната аудио уредба или както там се нарича? Този път в комплект с шкаф, разбирайте три сковани дъски по размер на техниката, оборудвани с колелца отдолу. И две тонколони. Не стига тази инсталация, ми чудото на техниката им и грамофон. И по този повод днес домъкна плочи. Беше дал някакви на братовчед ми, сега ходи да вземе, да пробвал. Оооом. Опитва се да ме умилостивява с някакъв албум на Пинк Флойд, но се правя на лоша и хич не му обръщам внимание.

# 2 395
  • Мнения: 2 170
И аз се питах Сиросче изчетка ли. Не се е вяствала цял ден. Сири, помощ от приятел?
 Бърдче, моят веднъж домъкна едни огромни тонколони, а ние дори нямахме свестен касетофон!
Днес ми се размина каторгата, щот Карамелов нещо оплел конците. Първо се зарадвах, ма сега миЙ тъпо дОма. Имам майстор, кове покривчето над вратата. Халапеньо се въодушеви и реши да правим на цялата ограда такова покривче... С две думи, да се стягам, да търся материали и да се разправям с гилдията...
Чудя се дали да не си накапкам и да посрещна работещите ми мъже във върховна форма, щот съм пила две кафета, трето не искам Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 396
  • Мнения: 837
Донс, винаги когато ме боли така скалпа без видима причина,  после имам силен косопад на определеното място.

# 2 397
  • Мнения: 7 362
Ох, имаме едни тонколони, в които спокойно мога да се побера леко приклекнала и да мина нелегално граница. Имаме други, в които на височина пак криво-ляво мога да се втъкна, но на ширина - никакъв шанс. Имаме едни малки, разположени върху висок шкаф, хем за перфектен съраунд звук, хем специално да не мога да ги стигна и да ги сваля оттам. Сега и тези. В спалнята това е втора уредба - една от ляво, една от дясно. В хола има две - една работеща и една, която чака ред да бъде "обслужена", каквото и да означава това. И, за протокола, от нито една не сме напълно удовлетворени Rolling Eyes Обаче призна, че трябвало да разкара някои от всички тези чудесии.
Та, Карамелчик, представи си в какви кабели сме оплетени и колко вази биха ми били нужни, ако опитам да ги скрия Joy

# 2 398
  • Мнения: 2 170
Еми, Бърдче, освен да си жегнеш на МАХ Бяла роза Joy Друга идея не ми идва на ум Hug
ПП Не ми скачайте, че не слушате чалга, не искам да си превеждам "смешката" Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 399
  • Мнения: 9 027
Оф, мен пък ме е страх от Ковид.Лично аз доста пострадах,наши близки също,имаше и смърт.
   Харесахм кухня, даже поръчахме два шкафа.Нищи общо с това, което исках и си представях. Ама ми хареса на живо. Ограничени сме откъм финанси,височина на помещение. Освен това, не можем да имаме ясни размери,преди да се монтира пелетната камина, но преди това трябва да счупим старата мивка,която е изливана от цимент. Брало си е лайката! Вие давайте акъл, аз поемам.

   Попи,честита да е малката Попи,животът й да е сладък като тортата, да е здрава и успешна.
   Карамело,откога броим Бяла роза за чалга?

Общи условия

Активация на акаунт