Плодове и чай с мед - 4 част

  • 14 334
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 103
Привет на всички плодови мамчета  newsm51 и аз от 2 дена съм се присъединила към вас . ИМАМ ДА СВАЛЯМ ПОНЕ 4 КГ МИНИМУМ  и всичко беше от лакомия по празниците  smile3511 Искам да пожелая успех на всички  и дано всяка от нас да изглежда така както си мечтае  bombs
 newsm03   love001

# 226
  • Добрич
  • Мнения: 958
mozila, засякох предаването и ми се стори интересно, ама с детенце не мога да седна да гледам телевизия Simple Smile и затова почти нищо не видях

piddochia и silvana i magito стискам ви палци да се справите  Hug 

Скапаното време не ми позволява да изведа детето,поне за час и да се поразсея малко!
Наистина, и ние пуснахме котва в къщи вече 3-ти ден  Sad

miranda_rs, ще помисля дали нещо ще може да ми роди главата. Засега проучвам разделното хранене. Нямам обаче никакъв уред в къщи, освен въженце и незнам как ще ги махам тия сантиметри  Cry И за лунен ден си мислех днес - така или имаче всяка седмица има. Продължаваме да мислим  Wink

# 227
  • Мнения: 6 958
miranda_rs, ще помисля дали нещо ще може да ми роди главата. Засега проучвам разделното хранене. Нямам обаче никакъв уред в къщи, освен въженце и незнам как ще ги махам тия сантиметри  Cry И за лунен ден си мислех днес - така или имаче всяка седмица има. Продължаваме да мислим  Wink

Аз също мисля да мина на разделно хранене (Така преди 4 години свалих 25 кг. за 2 месеца  ooooh! които качих обратно деее, а и много повече отгоре, ама от лакомия и безразборни диети цял живот  #Cussing out), като махна или огранича млечните продукти и комбинирам с тази на Рене Зелуегър... Ще го мислим заедно в новата тема  Hug

Ако се държим заедно ще успеем - чакат ме още има няма 20 кила  Sick А за уреда, когато ги свалих тези 25 кила, правех гимнастиката на Синди Крауфорд  Hug Ако си я намериш от някаде я проучи, на мене ми помогна много  Peace

# 228
  • Добрич
  • Мнения: 958
Аз също мисля да мина на разделно хранене (Така преди 4 години свалих 25 кг. за 2 месеца  ooooh! които качих обратно деее, а и много повече отгоре, ама от лакомия и безразборни диети цял живот  #Cussing out), като махна или огранича млечните продукти и комбинирам с тази на Рене Зелуегър... Ще го мислим заедно в новата тема  Hug

Ако се държим заедно ще успеем - чакат ме още има няма 20 кила  Sick А за уреда, когато ги свалих тези 25 кила, правех гимнастиката на Синди Крауфорд  Hug Ако си я намериш от някаде я проучи, на мене ми помогна много  Peace
Ох, това ми е зора - много обичам мляко и сирене  Cry
Ще видя диетата на Рене Зелуегър и ще потърся Синди Wink Благодаря за съвета  Hug

# 229
  • Мнения: 352
Aз мисля да се пробвам да устискам 14 дни,може и повече колкото издържа!В новата тема ме бройте и мен,трябва да се подкрепяме я!
На мен  вие ми давате най-голяма морална подкрепа!Няма кой друг.
Мъжа ми само ми се смее, като ме види да дъвча поредната ябълка.
Той нали е слабичък,и никога в живота си не се е подлагал на диета и вообще не знае какво ми е!
След гладуването не знам какво да правя.Най -големия ми страх е да не се нахвърля на храната като обезумяла Praynig
Ще преглеждам из другите теми и диети да си харесам нещо.
Но първо ще пробвам една изпитана вече от мен,тя е малко на принципа на разделното хранене.
3 дни:ориз     3дни:месо   3 дни плодове/неограничени количества/аз устисках 5 дни и свалих 3 кг. и не ги качих повече.

# 230
  • Мнения: 664
аз мисля като свърша плодовете, да мина на разделно хранене. много добре си спомням от книгата сила за живот, че беше написал автора, че обича да яде. и аз обичам да ям. Peace

# 231
  • Мнения: 6 958
Еййй голямо писане му дръпнах и все се изтрива значи  #Crazy Затова сега на кратко  #Crazy

Който иска да спазва разделно хранене му препоръчвам книгата Сила за живот на Харви и Мерилин Даймънд - но само 1 част, останалите са български варианти... Също така книгата на д-р Хей ''Съчетаване на храните за здраве'' (не сам сигурна в заглавието й, понеже бях обслужила с нея преди време и така и не ми я върнаха  #Cussing out пак ще си я купя тези дни, ако я намеря и ще ви кажа как е точно заглавието й)

Относно упражненийцата kemi можеш да правиш свободно каквото си решиш, важното е да останеш без дъх поне за 20 минутки някакви леки тренировки - подскоци, въже, кормни преси, клекове... Аз вече на въже не скачам - продъних блока  hahaha

А за начина на хранене всеки познава добре организма си и знае кое как му влияе - при мене проблема е следния - един път хранене на ден + десерт + газирани напитки през деня..., като храненето ми е безразборно, има какво ли неееее...

А относно млечните продукти аз обожавам кашкавал  Sick и незнам как ще се въздържа от него, но ако не въздържание то поне ограничение му е майката... и по леко хранене няколко пъти на ден - като ходих на фитнес и свалих 10 кг. миналия февруари, хората хубаво ме посъветваха - хранене 5-6 пъти на ден по малко с по-малко въглехидрати, ама нааааа килата са си пак нагоре, че и тези Щати ме довършиха тва лято се върнах над 100 кг.  Sick Sick Sick реве ми се  Cry и ме е срам от мене си..., а кога имаше време поне бях 62 кг  #Crazy а това остана далече далече в миналото  #Cussing out Но лакома съм си и тва е - имам воля, но депресииките и безразборното хранене ме довършиха - то не бе хормони, то не бе лекарства, то не бе диети и се съсипах  Cry Cry Cry

Дано стане тоя път, че...  #2gunfire

Хайде успех на всички   bouquet

# 232
  • Мнения: 1 149
Здравейте плодчета-днес ми е първи ден и с килограм надолу.
Хапнала съм 1 банан/1 ябълка/2 моркова/2чаши чай
Надявам се да издържа че вечер като слагам на мъжо салатката и направо ми се стичат лигите Embarassed
Успех на започващите и търпение и УСПЕХ за захранващите.По късно ще дойда пак да ви видя и ще си кажа всичко.
Целувки на всички гладни мами Hug

# 233
  • Мнения: 6 958
Aз мисля да се пробвам да устискам 14 дни,може и повече колкото издържа!В новата тема ме бройте и мен,трябва да се подкрепяме я!
На мен  вие ми давате най-голяма морална подкрепа!Няма кой друг.
Мъжа ми само ми се смее, като ме види да дъвча поредната ябълка.
Той нали е слабичък,и никога в живота си не се е подлагал на диета и вообще не знае какво ми е!
След гладуването не знам какво да правя.Най -големия ми страх е да не се нахвърля на храната като обезумяла Praynig
Ще преглеждам из другите теми и диети да си харесам нещо.
Но първо ще пробвам една изпитана вече от мен,тя е малко на принципа на разделното хранене.
3 дни:ориз     3дни:месо   3 дни плодове/неограничени количества/аз устисках 5 дни и свалих 3 кг. и не ги качих повече.

Муци правя новата тема, кажи каква ти е желаната цел да допълня?

Други, ако ще се включват чакам данни?

диетуващи   ръст   преди   след   цел   минус   бюст   талия   ханш   бедро   прасец

Може и всякаква друга информация, може и кръвна група, може и едни други проби...
Шегувам се   bouquet

  bouquet

# 234
  • Мнения: 656
Здравейте Laughing
Включете и мен в групата на гладуващите другия месец Laughing Мисля да направя 10 дни гладуване и толкова захранване де Joy Моите мерки утре, за да мога сутринта на гладно да се измеря Hug
Надявам се да ме подкрепяте, че не знам как ще издържа  #Crazy, тази диета съм я правила ама сигурно преди 10 години - тогава издържах сега да видим newsm78

# 235
  • Мнения: 6 958
Welkome  Hug mеryland и Netty    bouquet Отбор на плодчетата винаги ще има - едни идват за няколко дена и после си заминават, други остават до края успешно справили се с борбата, а аз плюс още някои други се въртим наоколо и все сме си тук  #Crazy аз скоро нема приключа  Joy hahahaОффффф Tired

# 236
  • Мнения: 6 243
Само се обаждам, че захранването върви успешно. Продължавам да свалям, но по малко - по сто-двеста грама на ден. Така или иначе, резултатът дотук е добър - конфекция № 44 ми хлопа. Нямам претенции да свалям по-малък номер, само ми се ще да се поизчистя още тук-там, ама то затова и спорт трябва... ще чакам топлото, а дотогава - периодични кратки курсове с чай и плодове.

# 237
  • Мнения: 8 470
Захраних се от днес,но много внимателно.Не става повече,издевателствам над организма си,19 дена вече станаха.Засега всичко е нормално и свалям още ,но малко.Карам колело усилено.

# 238
  • Мнения: 664
A за начина на хранене всеки познава добре организма си и знае кое как му влияе - при мене проблема е следния - един път хранене на ден + десерт + газирани напитки през деня..., като храненето ми е безразборно, има какво ли неееее...

А относно млечните продукти аз обожавам кашкавал  Sick и незнам как ще се въздържа от него, но ако не въздържание то поне ограничение му е майката... и по леко хранене няколко пъти на ден - като ходих на фитнес и свалих 10 кг. миналия февруари, хората хубаво ме посъветваха - хранене 5-6 пъти на ден по малко с по-малко въглехидрати, ама нааааа килата са си пак нагоре, че и тези Щати ме довършиха тва лято се върнах над 100 кг.  Sick Sick Sick реве ми се  Cry и ме е срам от мене си..., а кога имаше време поне бях 62 кг  #Crazy а това остана далече далече в миналото  #Cussing out Но лакома съм си и тва е - имам воля, но депресииките и безразборното хранене ме довършиха - то не бе хормони, то не бе лекарства, то не бе диети и се съсипах  Cry Cry Cry

Дано стане тоя път, че...  #2gunfire

Хайде успех на всички   bouquet


моето хранене също преди диетата ми беше безразборно, защото и аз съм лакома и пощелива-и то много. но вече дебела не мога да се понасям още повече с всичките тези слаби жени около мен....

# 239
  • Мнения: 6 958
моето хранене също преди диетата ми беше безразборно, защото и аз съм лакома и пощелива-и то много. но вече дебела не мога да се понасям още повече с всичките тези слаби жени около мен....

Миличка, гледам оборила си още един гад  #2gunfire Браво на теб  Hug Много ви се радвам да знаете   bouquet

Tristania (Къде си бе душаааа?Сигурно се бориш с изпитите,айде успех) Simple Smile и Мис КаприЗ (ще участваш ли в новата тема?)Simple Smile къде останахте?

ExoooExoooExooo tzvety26 и just_a_mamma???  Cry Cry Cry

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 21:03 от miranda_rs

Общи условия

Активация на акаунт