Плодове и чай с мед - 4 част

  • 14 370
  • 288
  •   1
Отговори
# 210
  • Добрич
  • Мнения: 958
направо започвам да се сдухвам моя ханш е егати размера, как ще ги намаля тези 110 см, незнам, приличам на една голяма едра амфора
И аз не падам по-долу   Simple Smile Но ще се вталим - не трябва да преставаме да вярваме. Не, че преди съм била вейка, ама сега  #Crazy

Сисе,  Hug

Кантаро показа -4 кила за 5 дни! Hug Hug Hug Hug

Браво, миличка. Сташен успех. Продължавай все така  Hug

Здравейте момечета,честита темичка със закъснение.Аз имах здравословни проблеми и сега решик пак да погладувам с вас.Преди нова година направих един курс за 10дни-свалих 5килограма но се захраних  неправилно и качих освен свалените още3 #Cussing outСега се надявам по-изкъсо да ме държите.Успех желая на всички.Утре ще дойда пак за сутрешния отчет. 
Дано са останали зад гърба ти и за напред от здраве да не се оттървеш  Peace

Аз си хапвам плодчета сладко сладко е вече ми писнаха но какво да се прави съдба.
Наистина омръзват  Close

Ей, crazy_tikva пак заедно пишем и пак ме изпревари  Wink

# 211
  • Мнения: 6 958
е  miranda_rs аз съм с 2 см по-малък слон от теб, но няма да се предам така лесно този път

Абеее ще ги разкараме тия сантиметри, ама бая трябва да се поизпотиме..., а за килата да не говорим - слоница от най-висша класа съм си  #Cussing out

Здравейте, сладурки!   love001
Виждам раздвижване Tada
miranda_rs , миличка, дръж се, сега сигурно не ти е лесно съз захранаването, но ние сме с теб  spoko и ще стискаме  палци да се справиш калто досега блестящо  thumbsup След захранването мислила ли си как ще продължиш  newsm78
Аз сега се старая да не върна свалените 2 кила  ooooh!, а дали се получава  Rolling Eyes
Нямам търпение да се съберем за новата темичка, че като си изтупосам мерките и тегликите да ме хване срам и да ги коригорам бързо  tooth
Имаме си нови плодчета welcome и успех  Hug

Успех в задържането миличка  Hug След захранването минавам на разделно най-вероятно и пак ще правя кратки курсове на плодчетата - ще го измислим някак си Thinking

  bouquet

# 212
  • Мнения: 352
Много благодаря за подкрепата! newsm51 newsm51
Успех на тези, които започват днес! newsm10.
Всички ще успеят да свалят желаните килца, сигурна съм в това!
Нали за това е тази тема да се подкрепяме и да отслабваме!

 Въпросче : Какви плодове консумирате?Аз съм на портокали и ябълки!

# 213
  • Мнения: 1 384
Много благодаря за подкрепата! newsm51 newsm51
Успех на тези, които започват днес! newsm10.
Всички ще успеят да свалят желаните килца, сигурна съм в това!
Нали за това е тази тема да се подкрепяме и да отслабваме!

 Въпросче : Какви плодове консумирате?Аз съм на портокали и ябълки!
Също портокали и ябълки  Peace и понягога киви и мандарини  за разнообразие  Mr. Green

# 214
  • Мнения: 6 958
Основно ябълки, мандарини и домати   bouquet

# 215
  • Мнения: 6 243
Киви, грейпфрути, ябълки, по-рядко - портокали и още по-рядко банани.
Домати - два -три общо досега. Много са ми безвкусни през зимата.

# 216
  • Добрич
  • Мнения: 958
Ябълки, портокали, мандарини, грейпфрут. Общо взето всички бяха под всякаква критика - безвкусни. Единствено грейпфрутите си бяха с оригиналния вкус.

# 217
  • Мнения: 664
да верно си е, че трябва да се поизпотим доакто ги махнем тези килограми отгоре,
добре че поне не готвя сега, защото щеше да ми се дояжда повече

# 218
  • Мнения: 664
 miranda_rs а за класата на висшите слоници-мисля скоро да се разделим а Laughing Grinning Grinning

# 219
  • Мнения: 6 958
miranda_rs а за класата на висшите слоници-мисля скоро да се разделим а Laughing Grinning Grinning

Офффф миличка, да знаеш как се моля за това всеки ден  ooooh! Осъзнах, че първите 10 кг. (ако имаш много за сваляне) са нищо работа, от тук нататък започва трудното... Направо незнам, искрено се надявам да успея в своята си цел и пожелавам всичко това на всички ви - всяка една от нас го заслужава, но то само няма да си дойде - трябва да си го извоюваме самички  ooooh! Мерси за подкрепата миличка, много целувчици   bouquet

# 220
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Добро утро милички! Как сте днес? Аз в този студ направо съм като сдъвкана а вие как сте? За плодовете хапвам основно мандарини, портокали и много рядко ябълки. Не ги обичам тия ябълки но са много полезни затова се насилвам да ги хапвам някой гледа ли вчера шоуто на Марта Вачкова? Там спомена тя за някакъв човек дето ял 3 месеца само портокали и кисело мляко и много отслабнал дано и ние така се справим, макар че никак не е полезно толкова да се гладува. Моят нет постоянно прекъсва от вятъра затова може да не успея повече да вляза днес  и ви желая лек и порен ден на всички!!!

# 221
  • Мнения: 664
добро утро и от мен, днес ми е много лошо, незнайно защо надявам се да се оправя.
лек ден:)

# 222
  • Мнения: 352
A добър ден и от мен!
6 ден вече истисквам фронта!
 И на мен ми е едно такова отпаднало. Нещо нямам сили за нищо.
Скапаното време не ми позволява да изведа детето,поне за час и да се поразсея малко!

# 223
  • Мнения: 664
сега ми е по-добре, но ми е едно такова досадно вече да ям само плодове но стискам

# 224
  • Мнения: 6 958
Здравейте милички мои  Hug

Искам да попитам тези, които плодуват в момента кога приключват?

Аз се захранвам и така ще е цялата седмица, че и малко отгоре... В момента обмислям как да продължа оттук нататък  Thinking

Когато сте готови, пускаме новата тема и продължаваме борбата с нови методи  Hug

Ако имате някакви предложения за новата тема, давайте ги насам  Hug Все пак да си я намравим така, че да устройва всички ни и така заедно да сме до края  Hug Аз ви казах главната идея каква е - всеки да си избере режим, а може и всички заедно да предприемем нещо и да се отчитаме в ''дневниче'' ежеседмично и така лека полека да оборим килцата... Темата е готова и чака, но аз продължавам да събирам идеи от всички ви и да ви изчакам да завършим плодуването и захранването що годе заедно  Hug

Всеки, който иска да се включи да дава мерки и теглилки и аз ги вписвам в табличка... Приемам всякакви предложения... И февруари месец ще правя следващ курс на плодчета, но кратък - по всяка вероятност 5 на 5 всичко, защото след един дълъг курс не е уместно да се прави следващ  Thinking Ако решите може пък да лунуваме един път седмично или да си изберем ден на плодчета, нещо като разтоварващ ден в седмицата и това е вариант  newsm78

Как мислите вие?

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт