Колко често пият мъжете ви?

  • 10 451
  • 324
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 41 627
Лелеее, а аз открих, че май съм пристрастена. Ама не към алкохол Wink От два дена следобед не пия кафе (напоследък пиех по едно четворно от 120 милилитра) и почна да ме боли глава. Боли и не минава. Днес си направих кафенце и ми мина за десет минути... Явно съм била в кофеинова абстиненция Simple Smile

# 301
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 410
И аз съм така, не мога без кафе, почвам да повръщам даже, че ме хваща мигрената. И за кафето ли е мит, че в малки дози е полезно? То па без кафе и вино, баси живота..

# 302
  • Мнения: 6 659
Да се пие по 100 грама ракия на вечер е не само здравословно, но и малко.

# 303
  • Мнения: 2 252
Да се пие по 100 грама ракия на вечер е не само здравословно, но и малко.
Демек, недостатъчно здравословно.
Научно доказано - след откритието на алкохола продължителността на човешкия живот се е увеличила.
Докато на животните се е намалила. Особенно на свинете.

# 304
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 328
Преди време имаше такава тема и една съфорумка стигна до извода, че съм алкохоличка. Всяка вечер пия по една чаша вино. В командировки не пия, мога и в къщи да не пия, не ми е необходимо и съм го правила.

# 305
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 558
Който пие зло не мисли. А за трезвениците нищо не се казва.

# 306
  • Мнения: X
Персонифицираното зло са трезвениците, то е ясно! Joy

# 307
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 410
Е ти го каза.

Днес за мен започва новата алкохолна година. Да си записва автора на темата, още една причина за пиене.

# 308
  • Мнения: X
Виждам нищо не убегна ))

# 309
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 410
Виждам нищо не убегна ))
Човек ще си помисли, че на 2 ракии ги пишеш тези постове. Нали не пиеше или се правиш?

# 310
  • Мнения: 41 627
Персонифицираното зло са трезвениците, то е ясно! Joy

Понякога са Wink
Сядат на масата с компания, понеже не пият вместо да мезят изяждат мезето, после им става скучно и почват да гледат осъдително пиещите с един такъва поглед "На тея пък какво им е толкова интересно и весело?" Simple Smile

# 311
  • Мнения: X
Хора всякакви, но да се поставят всички под един знаменател на някаква база не е добре. ))
На мен ми е весело и без алкохол, живото доказателство по-горе Wink

# 312
  • Мнения: 41 627
E, нали изрично написах ПОНЯКОГА Wink

# 313
  • Мнения: 6 245
Ми криво си е да си трезвеник сред пияници, на мен редовно ми се е падало понеже трябваше да карам после моята у тях си като гаджета. Друго си е да сипеш бензин и да подкараш купона на макс

# 314
  • Мнения: 18 849
Ми никак не ми е криво сред пиещите Simple Smile И мезето не изяждам, защото броя калории Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт