💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 2 (11.09 - 18.09)

  • 116 735
  • 2 982
  •   2
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 3 417
Честито ни нова тема. Дяволче, перфектен, както винаги.
  Добре дошла, Kookooline. Не мога да помогна с инфо къде да се гледат сезоните. Пожелавам ти приятни мигове с нас.
 Гласувах за Дунев. Скри шапките на всички с представянето си в първата седмица. Гласувах с да за разделението мъже и жени. Интересно ми е как се държат, когато са в отделни племена. После ще ми още по-интересно ще променят ли поведението си, когато се смесят. Единствено не ми харесва това, че едните са обречени на провал със силовите игри, които винаги се дават в началото, а другите на победа.
 Подозирам, че пичуити ще грабнат резиденцията. Не видях пъзел в промото. Ако няма, значи играта е тяхна. Стискам палци Мудева да се е разминала с лошият удар и всичко да е ок. Нататък всичко пак е дададададаа.😀

# 16
  • Мнения: 170
Видях някаква статия тези дни и осъзнах че Туньо много прилича на балкански Джеф Безос.
Чакаме епизода вечерта с нетърпение. 😀

# 17
  • София
  • Мнения: 27 311
Радостин ми е любимец, но не мога да го включа в класацията. Поне не и за миналата седмица.
Искаше ми се много ама няма как...

Лорде, относно Ситнилска. Знам, че е много харесвана тук, но:
На кръста останаха 4 момичета обаче. Това, че не е трепнала го знам и го отчитам. С или без трепване обаче Вики и Теодора също щяха да победят. Цвети беше с криза, но остана след Крум. Факти.
На Ситнилска не съм видял или чул и един синхрон. Все едно я няма.
Не минава халки, не плува. Е, сори.
По-нататък със сигурност ще се разгърне. Конкретно за седмица 1, мне.

# 18
  • Мнения: 18 378
поведението им като се смесят ми е пределно ясно на мен. Мъжете в ИВ разсъждават на принципа на глутницата. Групират се около алфа мъжкар и като дойдат жени първо тях ще изхвърлят, а после всички мъже, които са дошли по-късно (май това са Радостин и И.Рълев), а после всеки който не е съгласен с главатаря.
Жените ще се изпокарат, поне една ще предаде фронта и всички ще гракнат срещу нея.  Това сме го гледали в достатъчно формати вече, предвидимо е. Жените като цяло са склонни на повече емоции и не са задружни, а мъжете обичайно са по-патриархални. Там няма изненади.

Цялата идея за разделяне на чисто женски и чисто мъжки племена ми се струва тъпа. А това че има силови препятствия, я прави още по-тъпа, тя буквално обрича жените. За да имат успех трябва да имат 4-5 силовачки от типа на Серена Уилямс и 2-3 многокомплесни жени.

# 19
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Радостин ми е любимец, но не мога да го включа в класацията. Поне не и за миналата седмица.
Искаше ми се много ама няма как...

Лорде, относно Ситнилска. Знам, че е много харесвана тук, но:
На кръста останах 4 момичета. Това, че не е трепнала го знам и го отчитам. С или без трепване обаче Вики и Теодора също щяха да победят. Цвети беше с криза, но остана след Крум.
На Ситнилска не съм видял или чул един синхрон.
Не минава халки, не плува. Е, сори.
По-нататък със сигурност ще се разгърне. Конкретно за седмица 1, мне.
Видях, но да си кажа, че съм му фен.
А ти гледай за битките, че нещо се мъти, знам, че съм много конспиративно настроена, но тази продукция ме е научила, че няма дим без огън и всеки път съм се оказвала права.
Относно синхроните на Ситнилска, това писахме вече, че надали е по нейна вина, на Теодора близначката да си чул?

# 20
  • Мнения: 544
Благодаря, Дяволче за темата, статистиката, хумора и респект за труда, който не е никак малко.
Момчил за момента ми се откроява с търпението, което има и странностите.
Надявам се още днес да влезе брат му.
И дано има някоя добра душа да запечата физиономията на Виолета.
Всяка година сините са цветни и странни, весели и събрани от всяка посока. Тази година са някак фалшиви. Лицемерие, скатаване и надуване.
Сал един Момчил. Дано не остане в този състав.

Идеята да има женско племе е много добра. Въпросът е каква е мисията на Продукцията. Да ги омаскари или да ги величае. Защото до момента само ги маскари с тези игри. Трябва да има баланс в игрите. И силови, и не толкова.

Последна редакция: пн, 11 сеп 2023, 16:50 от Stasiva

# 21
  • Мнения: 18 378
Дяволо, на кръста останаха 4 момичета, но точно Виктория за мен не се е отличила. Цялото самото съзтезание бе замислено да се удари рамо на жените, с това че горната греда е на друго място. Затова за мен е от голямо значение кой е бил стабилен. Писал си, че е останала последна Виктория. Може да е скочила след Крум последна, но преди това хич не бе стабилна, а като научиха вестта, че гладиаторите падат, вече нямаше значение, коя е последна.
Второ Виктория наистина реши пъзела, но с доста помощ. Например Момчил доста по-лесно се справи с рубика.
Дано да ме опровергае, но засега Виктория само с мрънкане ме е впечатлила.
Знаеш, че Ситнилска е харесвана, а не си я включил???
както и да е, карай да върви.

# 22
  • Мнения: 6 791
Близначките не са един играч, всяка е влязла като индивидуален играч. В предната тема се коментираше, че евентуално при влизането на другата ще имат един глас на съветите..

# 23
  • Вестерос
  • Мнения: 38 346
Мерси за темата. Искам жълтите в резиденцията

# 24
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
За патешката уста да кажа - Виктория се визира.

# 25
  • Мнения: 18 378
Аз да питам кой е г-н Слип? Ники Бедрото ли?

# 26
  • Мнения: 6 255
Diavolo страхотно оформена тема Hands Clap  Гладиаторите да са на Резиденцията ,че там да хапнат пичуете  като хората.Старейшините на дивата река .Валентин очаквам да напусне сам предаването ,заради травма .На Гладиаторите гифчето ми е много смешно LaughingSweat Smile

# 27
  • Мнения: 5 451
Благодаря! Благодаря на Дяволо за труда. Горещо призовавам един съфорумец да се посвети на самиздат и да ни позволи да подишаме без да се съмняваме във видяното. Лично аз ще последвам този призив. Да не е егоистично.

# 28
  • София
  • Мнения: 945
Благодарности за темата! Както винаги - страхотна!

kookooline , за сезон 1 и 2 - аз ги гледах в nu6i-bg.net преди време, не знам, дали още ги има.

По анкетата гласувах за Мимчил, Дунев и Виктория. Някой каза, че Виктория бавно е наредила пъзела и с помощ...да, ама го нареди. А и слушаше другите момичета какво казват успешно, не като Туньо.

На тази игра мисля, че Гладиаторите ще са на резиденция. Залагам на сините да са на реката. Имам чувството, че нарочно ни показаха мъката на Амазонките (дано е добре тази, на която пада на главата това тежко нещо!), но ще додрапат до стопанството.

# 29
  • Мнения: 458
Дяволо, последна на кръста бе Ситнилска, а не Виктория. Тя дори не трепна. На Вики и Цвети накрая им трепераха краката.

 Гледал си пак нещо друго. На Виктория определено не и трепереха краката. Единственото движение което правеше по време на играта беше да се наклонява напред за да гледа състоянието на мъжете.

Общи условия

Активация на акаунт