Трима братя,три сестри - Pasión de Gavilanes сезон 2 🐎

  • 21 299
  • 447
  •   1
Отговори
# 375
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Аз днес пак се върнах в 1 сезон. Какво се случи с Ева и Рут? Помните ли? 188 серии са, още съм на 23 ти 🥺

# 376
  • Мнения: 4 195
Аз днес пак се върнах в 1 сезон. Какво се случи с Ева и Рут? Помните ли? 188 серии са, още съм на 23 ти 🥺
Рут разбра, че Ева й е майка и стана ясно и кой е баща й, някакъв роднина на братята и затова толкова приличала на Ливия, всъщност са роднини. Рут не призна Ева напълно като майка, защото за родители каза, че продължава да счита възрастната двойка, която я осинови и отгледа и после загина. Въпреки това имаше много добри и приятелски отношения с Ева. Последно двете живееха в къщата на Рейес. Сезонът свършва със сватбата на Франко и Сара, където двете бяха. После не става ясно какво точно се е случило, тъй като в сезон 2 нищо не споменаха.

# 377
  • Мнения: 5 600
За мен тази романтична/еротична сцена на Оскар и Химена беше много не на място. Може ли да оставят горкото дете самичко с агонизиращата му майка? Да бяха останали да спят в къщата или в колата пред къщата и да му помагат... Как може такова нещо - да си се приберат и да се ..., докато момченцето се гърчи и се чуди как да помогне на майка си?! Аз поне бях много възмутена, че го оставиха в такъв момент, може да съм единствена и да не съм права.
А за Ромина колко дена точно чакаха линейка. Joy Тя умира от сепсис, имаше нужда от незабавна помощ, венозни антибиотици, може би преливане на кръв заради кръвозагубата и т.н., а те се мотаха до последно и все "утре" еди какво си ще направят - ще я посетят, ще дойде линейката, ще извикат лекар. Вместо линейка направо с катафалка да я бяха взели. Супер нелепо беше.
За детенцето най-много ми е жал. Миличкото, не остави майка си до последно и все повтаряше как си има само него... Горкото. Дано сега поне е щастливо с Оскар и Химена.

# 378
  • Мнения: 1 157
За мен тази романтична/еротична сцена на Оскар и Химена беше много не на място. Може ли да оставят горкото дете самичко с агонизиращата му майка? Да бяха останали да спят в къщата или в колата пред къщата и да му помагат... Как може такова нещо - да си се приберат и да се ..., докато момченцето се гърчи и се чуди как да помогне на майка си?! Аз поне бях много възмутена, че го оставиха в такъв момент, може да съм единствена и да не съм права.
А за Ромина колко дена точно чакаха линейка. Joy Тя умира от сепсис, имаше нужда от незабавна помощ, венозни антибиотици, може би преливане на кръв заради кръвозагубата и т.н., а те се мотаха до последно и все "утре" еди какво си ще направят - ще я посетят, ще дойде линейката, ще извикат лекар. Вместо линейка направо с катафалка да я бяха взели. Супер нелепо беше.
За детенцето най-много ми е жал. Миличкото, не остави майка си до последно и все повтаряше как си има само него... Горкото. Дано сега поне е щастливо с Оскар и Химена.

Нивото на мед. помощ е нулево във сериала като цяло. Пък и тя умира ама има сила да стреля с пушката.

# 379
  • Мнения: 468
Доктори и полиция са пълна трагедия , изобщо не е измислено. Като чакат линейка , все едно пред два града живеят. И като само един лекар има в тоя сериал - доктор Мадера, и по къщите ходи и в болницата е постоянно 🤷♀😀

# 380
  • Мнения: 1 157
Доктори и полиция са пълна трагедия , изобщо не е измислено. Като чакат линейка , все едно пред два града живеят. И като само един лекар има в тоя сериал - доктор Мадера, и по къщите ходи и в болницата е постоянно 🤷♀😀

Но пък имат джипове последен модел..и ги карат по прашните каменисти улици. Изкефи ме как на Химена джипа показва на камерата пътя зад нея да паркира, а то пустош....Laughing

# 381
  • Мнения: 749
Утре най сетне ще разберем кой е убил учителя Кареньо

# 382
  • Мнения: 913
Учителя е бил убит от Дъщеря си Адела.
Взех си Вестник ТВ сага и там го пише.

# 383
  • Мнения: 4 195
Учителя е бил убит от Дъщеря си Адела.
Взех си Вестник ТВ сага и там го пише.
Е защо издаваш сега 2 дни преди финала?

# 384
  • Галифрей
  • Мнения: 4 320
Ем защото, Алиса трябваше да покажат налепена смърт на Ромина. Дам полицайте и лекарите в този сезона са охлюви и само викат “ Спокойно” 😁

 Нещо в този сезон любовните сцени са мега зле. Само тази на Франко и Сара беше страхотна, най- добрата,
А ХД няма да го коментирам, прилича и се държи като Сандо от Братя. Едно към едно са 😂 Не мога да го гледам и само го прескачам. Той е един страхливец, изобщо нищо не е наследил от родители си.

# 385
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Аз утре няма да гледам финала и няма и да ви отварям докато не го изгледам 😂.
Чакам с нетърпение всеки епизод и съжалявам, че си омотах главата с предварително гледане на някоя серия.
Разочарована съм че този сезон има толкова малко серии.

# 386
  • Мнения: 4 655
Днес е финала. И ми малко мъчно вече няма да ги гледаме нашите любимци всяка вечер. Силно се надявам през новата година да ни изненадат с 3 сезон на сериала, тъй като свършва с отворен край.
Красивия Гато

# 387
  • Мнения: 43
И на мен ми е много мъчно, но се съмнявам скоро да има сезон 3. Най-вече  защото продуцентите са очаквали мнооого по-висок рейтинг за този сезон и са останали разочаровани. Затова са съкратили и епизодите. Пък иако има сезон 3, той е логично да се върти около живота на младежите, а аз искам да си гледам любимите трима братя и три сестри 🙂

# 388
  • Мнения: 913
Цитат на: kiticat link=topic=1588003.msg47310599#msg47310599 date=17019¹49948
Учителя е бил убит от Дъщеря си Адела.
Взех си Вестник ТВ сага и там го пише.
Е защо издаваш сега 2 дни преди финала?
Защо да го издавам
Купувам от години Тв Сага вестник за сериалите.
И е като заглавие на сериала.

# 389
  • Мнения: 4 195
Цитат на: kiticat link=topic=1588003.msg47310599#msg47310599 date=17019¹49948
Учителя е бил убит от Дъщеря си Адела.
Взех си Вестник ТВ сага и там го пише.
Е защо издаваш сега 2 дни преди финала?
Защо да го издавам
Купувам от години Тв Сага вестник за сериалите.
И е като заглавие на сериала.
Ами повечето от нас в тази тема гледаме сериала по БТВ Лейди и оставаха 2 епизода до финала.

Общи условия

Активация на акаунт