Кой ви дразни във форума - 380

  • 5 852
  • 134
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
newsm78 Някой ще пуска ли тема кого харесваме и защо?

Изчакай.
Момента още не е назрял.

Ако искаш - ще ти пиша на лични кога е най-добре за рейтинга да се пусне тази тема.

# 16
  • Мнения: 420
newsm78 Някой ще пуска ли тема кого харесваме и защо?

Изчакай.
Момента още не е назрял.

Ако искаш - ще ти пиша на лични кога е най-добре за рейтинга да се пусне тази тема.

  bouquet Добре, уважавам мнението на старшите.
                  Пиши, че съм начинаеща.

# 17
  • Мнения: 2 792

Ако искаш - ще ти пиша на лични кога е най-добре за рейтинга да се пусне тази тема.
.
  Пиши и на мен и аз искам да си вдигна рейтинга, пък и много искам да получа ЛС от МОДЕРАТОР.
 
   Никой не ме дразни, напоследък дори жоро01 ми е много симпатичен, аз съм едно сърце преливащо от любов...

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тази вечер аз съм глупава.

....искам да танцувам със теб
            само с теб


........чудех се как да се включа и така.....

# 19
  • Мнения: 4 390
newsm78 Някой ще пуска ли тема кого харесваме и защо?

Изчакай.
Момента още не е назрял.

Ако искаш - ще ти пиша на лични кога е най-добре за рейтинга да се пусне тази тема.

 Laughing

# 20
  • Мнения: 41
такааа...

...на 2 или 3 страница, след множество увъртания, очаквам да започнат да хвърчат плюнки от

възприелите насериозно темата и имащи зъб отдавна на някой потребител... Mr. Green

...аз сядам с пуканките и чакаам - вие сте... Grinning

...поименно, поименно...

 П.С. слагам и дъждобрана ...  Mr. Green

ъъъ, по темата  - сички ме кефят, не мога да избера... Mr. Green


# 21
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Мен ме дразниха тонколона басова + отбор жени, които олигавяха всяка тема. Самото несъобразяване ме дразнеше.

Малко ме дразни Мамица и то това, че спори като обижда опонентите си.

Също ме дразнят отделни черти в характера на няколко жени, доколкото може да се съди за човека от форума. Но съм убедена, че не мога да имам представа за човека от форума.

 amiiii


# 22
  • София
  • Мнения: 4 423
Жорко 1 ме дразни напоследък, тази другата която ме дразнеше няма как да влезе за да го прави и ..... не се сещам за друг някой.

Последна редакция: вт, 23 яну 2007, 21:13 от Буболина

# 23
  • Мнения: 677
Това поредната спам тема ли е?
Никой не ме дразни, дразня се от разни теми с диалог между няколко потребители или когато темата се изражда и още на втора страница незнам какво чета.

Е тва е типичен спам или флуд или намсикво там..
Кой ви дразни във форума-Никой не ме дразни..
Но се дразня от нещо друго си и сега ще ви кажа какво,нищо че никой не ме е питал..
Иначе израждането на темата те дразни,нали,Олинце?Не изчака и втора страница..

# 24
  • Мнения: 3 447
Ще помоля Реза като реши да удари ключа, да преброи колко от постовете са по темата  Grinning

# 25
  • Мнения: 5 468
Напоследък взе да ме дразни нещо Тони-то, защото във всяка тема се разписва пръв, с един ехидно, иронично-насмешлив тон, с което "дава тон" и темата е безмилостно оспамена. Нищо лично срещу самия него... Просто се разбра, че не харесваме едни и същи филми Blush.

Жорката никога не ме е дразнил, до момента, в който взе да се превъзнася до небесата... нищо против, но ми омръзва да чета за богатството му и усещам леко раздразнение от неспиращите му фантасмагории.

Дона, която безкрайно ми харесва, ме подразни като пусна онази тема за шундите Blush ooooh!, а веселбата, която я съпроводи, просто ме накара да се раздразня още повече Laughing.

Катя ме дразни нещо, защото все говори за онзи форум на Пежо..., а днес влязох в него и нищо магнетично не видях там. Дори и по снимките Mr. Green.

# 26
  • Мнения: 239

Ако искаш - ще ти пиша на лични кога е най-добре за рейтинга да се пусне тази тема.
.
  Пиши и на мен и аз искам да си вдигна рейтинга, пък и много искам да получа ЛС от МОДЕРАТОР.
 
   Никой не ме дразни, напоследък дори жоро01 ми е много симпатичен, аз съм едно сърце преливащо от любов...

ако ставаш за нещо ми прати некви снимки да видя дали имам време за теб все пак

# 27
  • София
  • Мнения: 4 423

Ако искаш - ще ти пиша на лични кога е най-добре за рейтинга да се пусне тази тема.
.
  Пиши и на мен и аз искам да си вдигна рейтинга, пък и много искам да получа ЛС от МОДЕРАТОР.
 
   Никой не ме дразни, напоследък дори жоро01 ми е много симпатичен, аз съм едно сърце преливащо от любов...

ако ставаш за нещо ми прати некви снимки да видя дали имам време за теб все пак
Е, това ме дразни страшно много в теб, Жорко 1 - не мога да спра да се дразня просто, откачам!

# 28
  • Мнения: 239

Ако искаш - ще ти пиша на лични кога е най-добре за рейтинга да се пусне тази тема.
.
  Пиши и на мен и аз искам да си вдигна рейтинга, пък и много искам да получа ЛС от МОДЕРАТОР.
 
   Никой не ме дразни, напоследък дори жоро01 ми е много симпатичен, аз съм едно сърце преливащо от любов...

ако ставаш за нещо ми прати некви снимки да видя дали имам време за теб все пак
Е, това ме дразни страшно много в теб, Жорко 1 - не мога да спра да се дразня просто, откачам!

чакай малко, аз теб не съм те канил никъде да ми пускаш снимките си ако се сещаш за какво говорим все пак. айде малко ред в тая държава, а?

# 29
  • София
  • Мнения: 4 423
Извади една снимка поне, защото това е първия път, когато въобще комуникирам с теб, дано е и последния!!!

Общи условия

Активация на акаунт