Booking /Тема 6/

  • 38 551
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 547
BV7SXHCGGU
The minimum spend to receive this reward is € 50 on one booking
The maximum reward value is € 100
This promotion expires on 26 September 2023

Благодаря, ползвах го. Тъкмо в другата тема за кодовете писах че търся...
Надявам се да мога да се реванширам скоро, въпреки че на мен изобщо не ми изпращат, явно резервирам твърде много.

# 61
  • Мнения: 529
На мен също не са ми пращали код отдавна , въпреки, че направих няколко резервации в последно време. Ако има свободен код бих се възползвала.

Някои попадал  ли е на  резервация със заявка. Онзи ден за първи път видях такава, но собственика така и не отговори. Има ли смисъл изощо да се занимавам.

Последна редакция: пн, 25 сеп 2023, 10:56 от Amaretka

# 62
  • Мнения: 4 493
Аз почти всеки ден съм в  Booking и досега са ми пращали веднъж като се регистрирах преди сто години и дори не знаех, какво да правя с него.

# 63
  • Мнения: 37
Здравейте, и аз се нарежам за код на лични Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1 145
И аз ще помоля да бъде на лични. Благодаря много!

# 65
  • Мнения: 287
Здравейте, имам питаме относно отношенията ми с Букинг. Имам резервация, хоста я отменя, букинг ми предлагат др място за настаняване на доооста по-висока цена -1000 лв отгоре. Ако приема тяхното предложение ще платя 1500лв, след престоя ми ще ми върнат 1000 лв. Но! В дигиталният портфейл на приложението. Та питането ми е, ако на някой му се е случвало, мога ли да прехвърля парите от приложението по картата, с която съм заплатила или ще имам да ползвам пари в акаунта си-което не желая?
Моля, ако има някой правил тази гимнастика да се включи.

# 66
  • Мнения: 4 493
Парите се използват за следващи резервации.

# 67
  • Русе
  • Мнения: 692
Моля за код за букинг на лични. Благодаря!

# 68
  • Мнения: 874
Здравейте, имам питаме относно отношенията ми с Букинг. Имам резервация, хоста я отменя, букинг ми предлагат др място за настаняване на доооста по-висока цена -1000 лв отгоре. Ако приема тяхното предложение ще платя 1500лв, след престоя ми ще ми върнат 1000 лв. Но! В дигиталният портфейл на приложението. Та питането ми е, ако на някой му се е случвало, мога ли да прехвърля парите от приложението по картата, с която съм заплатила или ще имам да ползвам пари в акаунта си-което не желая?
Моля, ако има някой правил тази гимнастика да се включи.
Ще може да ги ползвате от акаунта.
Задължително си искайте платежен документ от новото място,за да нямате разправии после.

# 69
  • Мнения: 3 177
Здравейте, имам питаме относно отношенията ми с Букинг. Имам резервация, хоста я отменя, букинг ми предлагат др място за настаняване на доооста по-висока цена -1000 лв отгоре. Ако приема тяхното предложение ще платя 1500лв, след престоя ми ще ми върнат 1000 лв. Но! В дигиталният портфейл на приложението. Та питането ми е, ако на някой му се е случвало, мога ли да прехвърля парите от приложението по картата, с която съм заплатила или ще имам да ползвам пари в акаунта си-което не желая?
Моля, ако има някой правил тази гимнастика да се включи.

Зависи какво точно са Ви казали - с какъв точно кредит ще Ви компенсират.

В дигиталния портфейл могат да се изплащат Cash Credits и Travel Credits:
Cash Credits - могат да се изтеглят по посочена банкова сметка, а могат и да се ползват директно от портфейла за резервации.
Travel Credits - могат да се ползват единствено за резервации.

Кодовете на booking, които  се изпращат по имейла и се разменят тук, дават само Travel Credits.
Други промоции обаче, като тази на Visa за 10% cashback, са за Cash Credits.
https://ae.visamiddleeast.com/en_AE/visa-offers-and-perks/bookingcom/151306

Ето как изглеждат в портфейла:

# 70
  • Мнения: 287
Здравейте, имам питаме относно отношенията ми с Букинг. Имам резервация, хоста я отменя, букинг ми предлагат др място за настаняване на доооста по-висока цена -1000 лв отгоре. Ако приема тяхното предложение ще платя 1500лв, след престоя ми ще ми върнат 1000 лв. Но! В дигиталният портфейл на приложението. Та питането ми е, ако на някой му се е случвало, мога ли да прехвърля парите от приложението по картата, с която съм заплатила или ще имам да ползвам пари в акаунта си-което не желая?
Моля, ако има някой правил тази гимнастика да се включи.

Зависи какво точно са Ви казали - с какъв точно кредит ще Ви компенсират.

В дигиталния портфейл могат да се изплащат Cash Credits и Travel Credits:
Cash Credits - могат да се изтеглят по посочена банкова сметка, а могат и да се ползват директно от портфейла за резервации.
Travel Credits - могат да се ползват единствено за резервации.

Кодовете на booking, които  се изпращат по имейла и се разменят тук, дават само Travel Credits.
Други промоции обаче, като тази на Visa за 10% cashback, са за Cash Credits.
https://ae.visamiddleeast.com/en_AE/visa-offers-and-perks/bookingcom/151306

Ето как изглеждат в портфейла:

Благодаря Ви, бяхте много полезна!

# 71
  • София
  • Мнения: 667
Явно са си променили политиката. Когато на мен ми се случи това, ми пратиха линк, на който да въведа данните на картата, по която да ми преведат разликата.

# 72
  • Мнения: 758
Имам код за Букинг за резервации над 100Евро. Валиден е до 27.09.2023. Ако има желаещ, може да ми пише на лично.

Използван!

Последна редакция: вт, 26 сеп 2023, 22:09 от iliyana_iv

# 73
  • София / Виена
  • Мнения: 185
Здравейте! Ще помоля за код на л.с. в случай, че на някого не е нужен! Благодаря!

# 74
  • Мнения: 24 762
Записвам се, че скоро ще търся и аз код за намаление

Общи условия

Активация на акаунт