🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 13

  • 50 086
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 41 955
Добро утро,момичета! Coffee
Вчера само Фея е наминала.Явно няма ново за Джан!
Хубав ден да имате! Flowers Hibiscus

# 676
  • Козлодуй
  • Мнения: 785
Здравейте, момичета! Heart
Фея, чудно пожелание! А дано, ама... Grinning
След клипчетата за финала на Виола Джан явно излезе в нелегалност...Не видях нито той да публикува нещо, нито някой папарак да го е изловил някъде.
Не че съм имала много време да го следя де - вчера ходих при мама, спуках гума, в квартала са останали предимно бабички, та нямаше от кой да търся помощ и си я сменях сама...Младежта се не наскитаха и поредна вечер гледах внуци Grinning
Нося ви стара снимка от лани, ама са ми много сладки двамата, и един колаж за Мания с инспектот Демир.

# 677
  • Мнения: 32
Добро утро,момичета!



Благодаря за новините! HugTwo Hearts Джан отново е на 1 място.Да видим каква ще е реакцията в Т-я,след като го видят във Виола!





Г-жа Хесуса,с която Джан се срещна в Испания е починала!Да почива в мир! Hands Pray
Новината е съобщил Илкер,един от мениджърите на Джан...
🆕 🆕 🆕🖤
IG история на Илкер-мениджър на Джан
Сега мога да споделя и аз- загубих съпруга си преди две години и миналата коледа бях буквално в дупка. Попаднах случайно на сериала с Джан- отвлече ме от черните мисли и ей ме на сега заклет фен на Джан Яман.

✒ Скъпата ни Хесуса днес стана ангел🙏 почивай в мир...
_____________________________________________

През 2019 г. Джан стана участник в едно от най-популярните испански телевизионни предавания „Volverte a ver“.

В центъра на програмата беше събитие, случило се на седемдесет и пет годишната сеньора Хесуса. Преди повече от година жената губи голямата си дъщеря. Дълго време не говореше с никого, но сериалът „Ранобудна птица“ й помогна да преодолее мъката си.

След разказа й Джан излезе на сцената и я прегърна. Сеньора не очакваше това. Самата тя коментира така: „Плаках дълго време, но сериалът ми помогна да преживея трудни моменти. Наистина ми беше приятно да се запозная с Can Yaman”

Водещ: Все още плача. Беше толкова красиво. Реакцията на жената, когато го видя. Когато можех да те прегърна. Жената оцеля в трудните моменти благодарение на Джан Яман. След като загуби дъщеря си, тя не говореше с никого, но когато разпозна Кан като актьор, тя проговори.
Това е чудесно."
https://vk.com/canyamanfanklub?z=video-199343470_456258318%2Fb132b760e0c0a81b62
Скрит текст:
от преди 1 год. с книгата на Джан...



Хубав ден ви желая!

# 678
  • Мнения: 3 867
Ооп, привет, рагаци! Kissing HeartHeart
Влизам набързо, колкото да ви вдигна настроението (кръвното)....WinkJoy

🆕🆕🆕📸
ИГ Valentino R. Sandoli - Режисьор
Зад кулисите на рекламната кампания Dolce&Gabbana beauty 2023

Nature FireNature FireNature Fire

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 27 дек 2023, 16:16 от grozdence*

# 679
  • Мнения: 10 949


Грозде, мъжа ти знае ли какви неща си гледала днес? Joy

# 680
  • Мнения: 3 867
Тцъ, нищо не знае! Mask
Мани, мани.. преди малко натиснах в ТТ от телефона да зумна новата снимка от режисьора и ми тръгна  рекламата за фондьотена с Джан.. чу се музиката и ММ ме пита: "какво гледаш?", леко стресирана му отговарям: "как да се гримирам гледам" - защото очаквах да провери, но не ме провери (и по-добре) повярва ми! Animal See No EvilJoy

# 681
  • Мнения: 10 949
Е, да.. ясно е, че фондютена гледаш Joy

# 682
  • Мнения: 7 560
Здравейте, момичета!

Извинявайте за нахлуването, но да ви донеса новината. Blu TV вече са пуснали Виолата. Озвучаването е в оригинал с турски субтитри.

Ще успеят ли журналистката Виола Витале и инспектор Франческо Демир да вмъкнат любов в работата си?

"Виола" с изящните си гледки от Сицилия , вече е само по BluTV с първите си 6 епизода.




https://www.instagram.com/p/C1XAQlHN2vr/

# 683
  • Мнения: 10 949
Мерси за тази новина Blush

Умирам си просто.. доживяхме да видим сериал на Джан с турски субтитри Joy

# 684
  • Мнения: 6 092
Здравейте, момичета!

Извинявайте за нахлуването, но да ви донеса новината. Blu TV вече са пуснали Виолата. Озвучаването е в оригинал с турски субтитри.

Ще успеят ли журналистката Виола Витале и инспектор Франческо Демир да вмъкнат любов в работата си?

"Виола" с изящните си гледки от Сицилия , вече е само по BluTV с първите си 6 епизода.




https://www.instagram.com/p/C1XAQlHN2vr/
Гледам ти името отсрани на Джановата тема и си викам: Я нашата е объркала темите, а то каква прекрасна новина носиш..Мерси!

# 685
  • Мнения: 3 867
Цеце, мерси за хубавата новина! Hug И винаги си добре дошла!


И това..




Не знам коя може да е тя, надявам се да е някоя, която ще знае какво прави в социалните медии, за да издържи на ударната вълна.. За съжаление, която и да е тя, дано да има характер - ще бъде обиждана и тормозена от обладаните хора (джандемите и феновете на деметра ще я нападат яко).....Close

# 686
  • Мнения: 10 949
Добреее, признавам си.. аз ще играя Марияна.. млада съм, не съм италианка, не съм известна.. Joy

Стори от гримьорка, забравих й името, то няма и голяма значение. Да е жива и здрава, че е постнала снимка с нашия потаен хубавец.

# 687
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 154
Не знам, не знам Rolling Eyes, аз най-много се впечатлих от дясната снимка на втория ред на сториборда. Не знам вие какво виждате, ама аз виждам как ГГ от рекламата леко опъва напред препасаната кърпа/ластика на гащите/каквото-друго-се-сетите и (може би) наднича ... и нещо горещо стана. Nature Fire #Silly Joy Joy
Скрит текст:
---- тука горе рисунката гледайте Wink

# 688
  • Мнения: 41 955
Добро утро,момичета!





Скрит текст:
Най-после лаптопът ми го оправиха.Да видим до кога.

Вчера сме имали горещи снимки зад кадър! WinkSimple Smile
Благодаря на всички за снимките,видеата и инфото! HugHugHug







Щастлив ден,за някои работен,за други - почивен! Revolving HeartsFlowers Four Leaf Clover

# 689
  • Козлодуй
  • Мнения: 785
Джан си го е качил на стори в ИГ Grinning
https://twitter.com/br_canyaman/status/1740109972359585985/video/1

Общи условия

Активация на акаунт