🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 13

  • 48 636
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 919
Този човек да не е брат на Гюлдем? Много си приличат. Жалко, много жалко...

Ина.че ще разчупя малко, ама се впечатлих от новия вид на Чаатайчо. Нося ви го, ако сте пропуснали... Отслабнал, вкарал се е във вид, пуснал къдриците ала Джан.. браво, харесва ми!

# 76
  • Мнения: 3 840
мнее, не сме пропуснали Grinning и на мен много ми хареса Чаатайчо на тази снимка! Даже със Сънчо го обсъдихме преди 3, 4 часа Grinning щом е за нещо хубаво, пропуски няма!

Даже тръгнаха вече сравненията, колажи правят Simple Smile Инеса (админката на Тийми) ще се изприщи Joy





Тук си приличат малко.. и двамата са с рошки Wink Heart Eyes


Тук зарад' ризите може би е колажа Grinning


--------------------

В коментарите някой беше писал, че Чаатай прилича на Джан в последната реклама на Тудорс,
сега я изгледах Heart Eyes бях я забравила.. а не е за забравяне!
Джан и тук е с бяла ризка и рошки Heart Eyes

Последна редакция: ср, 27 сеп 2023, 02:25 от grozdence.

# 77
  • Мнения: 10 919
Може да изиграят едни братя в някой сериал/ филм Stuck Out Tongue Winking Eye

# 78
  • Мнения: 41 847
Добро утро,момичета!



Нека днес е по-добър ден от вчера,а утрото изпълнено с добро настроение и
 усмивки.Да се насладим на кафенцето и си пожелаем една страхотна сряда!


Благодаря ви за споделеното! За Чаатай и аз го видях вчера и доста се изненадах от промяната!
Но...Джан е единствен и неповторим! Blue HeartNature Sparkles







Приятен есенен ден!

# 79
  • Козлодуй
  • Мнения: 779
Напълно съгласна съз Злати! Джан е несравним!!!
А тоз младеж не бях го и чувала, преди Гроздето да ме светне...

# 80
  • Мнения: 10 919
Еее, Сънчо, Чачо е класика в турската кино индустрия. Знам, че не можеш да откъснеш очи и душа от Джан, ама има и други актьори, да знаеш Joy

# 81
  • Козлодуй
  • Мнения: 779
Знам, че има, разбира се Smile
Къванч го знам като име, без да съм гледала и един филм с него, от обща култура.
С Керем беше първото ми залитане по турските сериали в "Почукай на вратата ми", влюбих се в Бурак Йозчивит в "Черна любов", после в Баръш Ардуч в "Любов под наем", а Каан го мразех в Кара севда, сега в Присъда го обичам...
Но тоз Чачо не ми е познат, а и некак си не ме привлича Smile

# 82
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 085
Е няма как да те привлече точно със снимка от най-смотания му сериал.
Не е от артистите, които държат и поддържат форма и външен вид в реалния живот. Беше много, много красив младеж, стана хубав мъж, но ... това не е постоянно състояние. За сметка на това винаги е бил страхотен актьор и винаги е влагал максимума от себе си в ролите. Мисля, че в това отношение никога няма да се промени.
Понеже го харесвам по-млад, по-чист, късо подстриган и без брада, не мога да припадна на последната му снимка, макар да е може би най-добрата му визия от доста време насам. Благодаря, че сте я донесли.
Лично аз съм си ограничила интереса към него до екзистенц минимума. Т.е. не съм чула да е умрял, значи е ОК. Същото важи за всички турски сериали, т.е. не гледам и не следя. Джан все още е във фокуса ми защото снима международно кино.

# 83
  • Мнения: 10 919
Чачо най го харвсвам в сериала Вътре, много е красив там. Сънчо, може да хвърлиш един поглед, много добър сериал като цяло, един от любимите ми.

Ама знаеш  кой да харесаш, то Джан, то Бурак, то Баръш... Grinning Кирето няма да го коментирам Joy

# 84
  • Мнения: 3 840
Омолявисебе! Толкова много споменаване на чужди мъже в нашата тема никога не е имало! Освен ако не изброяваме актьорския състав на някой Джанов филм Grinning Големи сте изневернички*! Grinning

Аз не съм много претенциозна откъм изисквания за мъжка красота и нямам изработен алгоритъм - този изглежда така и така, значи задължително ми харесва (шегувам се разбира се) Joy Joy За мен едно мъжко лице трябва да притежава доза характер и сила. Излъчването - харизма и сексапил на талази.. Тялото - стегнато, релефно с издължени мускули (не обли) и ръст с нужната височина съответно. В такъв случай, няма смисъл да се включвам в обсъждането на гореспоменатите чужди мъже, нито в снимкопотока*, ако ме разбирате.. Wink Joy

Снощи трябваше да препоръчам на Сънчо поредното дизи, и ми беше доста трудно да й избера.. мислих, мислих и й препоръчах Бали бей (Великолепния век). Хайде да видим дали ще й хареса? Grinning Сънчо почна ли го?

В бързината щях да забравя Hands V и аз съм съгласна със Злати, Джан е несравним! Wink

# 85
  • Мнения: 10 919
Амии, Джан като се покри и поства само някакви Мании в сторитата си и почнахме да се заглеждаме по други мъже... Grinning Такава суша не е имало никога... ей, а едно време знаехме къде е бил, какво е ял, какво е пил, кога си е легнал, с коя си е легнал.. Grinning като спря да поства, хейта към него не секна и все така си го обсъждат.. та какъв е извода, да поства пак, скучно ми е на мен вече.. Да е жив и здрав, дето се занимава с фондацията си, в това спор няма, но аз съм си клюкарка, искам да има екшън, нещо за обсъждане Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 3 840
Въобще нямам намерение да ти се връзвам този път на маниите (за други мъже) Grinning

Но си права, скучно е..
Няма никакво инфо за проектите му, това най-вече е основната причина за скуката ни. А това, че не е активен в ИГ и ни лиши напълно от присъствието си донякъде го разбирам, почива си от свръх шумните си фенки.. цяло лято му се нагледахме. Ако си спомняте той ни предупреди преди снимките на Виола, че "ще се виждаме рядко", или че "няма да се виждаме" (не помня точно), ама тогава не го взехме на сериозно и сега ни идва ташкън.. Grinning
Със сигурност се е съсредоточил и се раздава на 100% на снимачната площадка, както знаем в този сезон ще има повече екранно време. И със сигурност му е трудно при условие, че само преди 3, 4 месеца (юни или юли почнаха) е записвал на английски, а сега на италиански. После евентуално Сандокан през март пак на английски, а в почивката най-веоятно ще има интензивни тренировки..... Сега като го пиша осъзнавам още повече, колко ни е умно, талантливо и трудолюбиво момчето Heart

Аз също искам да се впусне в любовни приключения и да демонстрира евентуално някакви любовни умения, но човека се е отдал изцяло да гради международна кариера и засега любовта е тема табу Grinning Мале, сещам се за любовните му умения - сторитата с "аморе-тата" и сърцата, яхтените изпълнения и другите глупости.. и си отменям горното желание! Animal See No Evil Grinning

# 87
  • Мнения: 41 847
Добро утро,момичета!



 Хладничко утро, топла напитка, разсъмване,
 разсънване....знак,че новият ден е тук.Есенно е....


Вчера сте се забавлявали с мъже/актьори,а...Wink
Сънчо,доста си изостанала със сериалите.Аз всичко съм гледала от коментираните.
А ''ВВ'' е доста дълъг-4 сезона,гледах го при онлайн излъчването.
 за Чаатай....
Скрит текст:
Гледала съм го в ''Огледален свят'' и продължението  му в ''Пътят на Емир'',''Прилив и отлив/Кварталът на богатите'',''Вътрешен човек'' и в ''Защитникът/Протектор''.Последните за платформи не съм.







Приятен есенен ден!

# 88
  • Мнения: 10 919
Мале, сещам се за любовните му умения - сторитата с "аморе-тата" и сърцата, яхтените изпълнения и другите глупости.. и си отменям горното желание! Animal See No Evil Grinning

Аз пък бих се позабавлявала с някоя нова любов. Стига да не е Диля, коя може да е по-зле от нея?!?!? Joy Стресна се момчето от всичките ревниви фенки и се крие сега. А едно време пускаше самолети с преложения за брак.. ех.. JoyJoyJoy

# 89
  • Мнения: 41 847
Добро утро,момичета!  



Нека да не пропускаме всяка възможност, която
 може да ни донесе усмивки и добро настроение !






✅ İG История от сценариста на #ViolaComeİlMare
Писането за сезон 2 е почти завършено. Снимките за сезон 2 продължават.



Желая ви хубав прохладен есенен ден!

Общи условия

Активация на акаунт