"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 62

  • 38 433
  • 853
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 5 609
Мда и аз си го помислих,но при бременността с дъщеря ми Шуър чек показа 2 ярки черти, в деня, когато трябваше да ми дойде.
Ще видим утре какво ще излезе, в аптеките покрай нас само Шуър предлагат..а не ми се обикаля града.

# 571
  • София
  • Мнения: 1 725
Можеш да поръчаш обикновени лентички, отчитат дори по-точно
Мисля, че е положителен, но за най-сигурно в деня около предполагаемия цикъл (средно аритметично между най-дългия и най-краткия възможен, направи ЧХГ кръвен тест. Дано е висок, ако това е, което искате!

# 572
  • Мнения: 10
Здравейте след доста опити за бебе все се разочаровам от отрицателни тестове
Пиех хапчета, който са на билкова основа заради бяло течение Safè Herbs Ашока пиех ги почти 2 месеца преди 3,4 дни ги спрях.
Цикъла трябваше да ми дойде на 24 закъснява ми 2 дни . Преди да ми закъснее си направих тест от любопитсво беше отрицателен .
Имам дете момченце на 6 . Когато бях бременна с него нямах абсолютно никакви симптоми до края на бремеността. Та въпроса ми е дали е възможно от тези хапчета които пиех за бялото течение нещо да се променя с цикъла ми? Пак казвам те са на билкова основа .
Благодаря

# 573
  • Мнения: 1 447
Може и от тях да е, а може и да не е. В годината има 1-2 пъти смущение в цикъла (закъснение, подраняване) ,така че може да имате закъснение без конкретна причина.

# 574
  • Мнения: 5 609
.

Последна редакция: ср, 27 дек 2023, 13:20 от Marthina

# 575
  • Мнения: 32
Момичета, правих си два теста за бременност, оказаха се отрицателни до 10 минута. Пробваме за детенце с мъжа ми от 3 години вече.
Понеже пазя всеки тест откакто опитваме, тези двата също исках да прибера тази сутрин в чекмеджето, когато видях тези съвсем розови втори черти - особено Шуърчек. Сега, знам, че след 10 минута тест не се гледа. Но също така и съм получавала достатъчно изпарителни линии на тест, за да знам как изглеждат - обикновено са тънки и сиви. По-късно ще пусна кръвен тест, но въпросът ми е - имали ли сте подобни розови изпарителни линии? 😱😳

# 576
  • Мнения: 817
Минали са много часове, за да са положителни...Е, затова ги хвърлям до половин час.
Обаче тук в някоя тема бях чела за една мацка, която имаше втора черта след времето за отчитане (но беше около 15-20мин ) и се оказа бременна.

# 577
  • Мнения: 412
Момичета, правих си два теста за бременност, оказаха се отрицателни до 10 минута. Пробваме за детенце с мъжа ми от 3 години вече.
Понеже пазя всеки тест откакто опитваме, тези двата също исках да прибера тази сутрин в чекмеджето, когато видях тези съвсем розови втори черти - особено Шуърчек. Сега, знам, че след 10 минута тест не се гледа. Но също така и съм получавала достатъчно изпарителни линии на тест, за да знам как изглеждат - обикновено са тънки и сиви. По-късно ще пусна кръвен тест, но въпросът ми е - имали ли сте подобни розови изпарителни линии? 😱😳
Пуснете си кръвен тест. Според мен е напълно възможно да има бременност. Желая ви от сърце да е положителен, ще бъде прекрасен подарък! Пишете после какво се е случило

# 578
  • Мнения: 143
Изглеждат си напълно положителни, все пак са и на две различни марки.  Може да си вземете обикновени тестове-лентички, но най-добре кръвен тест. Успех Simple Smile

# 579
  • Мнения: 10
Забравих да добавя, че на 22 имах кафеникаво зацапване което продължи 1 ден и на 24 не ми дойде

# 580
  • Мнения: 1 447
Забравих да добавя, че на 22 имах кафеникаво зацапване което продължи 1 ден и на 24 не ми дойде
Възможно е да имате късна овулация. Направете кръвен тест.

# 581
  • Мнения: 5
Здравейте днес ми закъснява с 4 дни и си направих тест , който според мен е отрицателен … попринцип на мен не ми е закъснявало с толкова, леко съм притеснена какво може друго да е

# 582
  • Мнения: 5
Здравейте! Днес ми е 5 ден след закъснение на цикъл, попринцип не ми е закъснявало с толкова никога, а според мен тук на теста за бременност е отрицателен… според вас , имам ли право да се притеснявам

# 583
  • Мнения: 321
Отрицателен е, съжалявам.
Здравейте! Днес ми е 5 ден след закъснение на цикъл, попринцип не ми е закъснявало с толкова никога, а според мен тук на теста за бременност е отрицателен… според вас , имам ли право да се притеснявам

# 584
  • Мнения: 10
Здравейте момичета този тест според вас има ли му нещо 😆 според мен контролната ивица трябва да си е нормална с нормален цвят направен е с първа урина имам 5 дни закъснение

Последна редакция: пт, 29 дек 2023, 10:40 от M. M.

Общи условия

Активация на акаунт