Втора бледа черта на теста за бременност

  • 52 358
  • 1 185
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 5 073
Тестовете са отрицателни. Прибери си инжекцията.

# 1 066
  • Мнения: 1 559
За пръв път виждам такова нещо с такъм тип черта. Може би да повторите с друга марка. Believe pro например.

# 1 067
  • София
  • Мнения: 1 429
Много странна черта.. 😬 😶 И аз не съм виждала такава.

# 1 068
  • Мнения: 78

На живо си е като нарисувано с червен химикал, леко накривена. Все пак си извадих една инжекция клекс@н от хладилника 🤷♀😆

Извинявайте, но това изглежда буквално като някакъв бъзик в групата. Както  и първият тест, така и този вторият ми се струват нарисувани с писалка от човек с един и същ  почерк  и цвят на писалката или на Paint.

# 1 069
  • Мнения: 79
Един и същ е тестът, просто е бил дефектен, явно тази черта я е имало още преди да го накапя, не знам... за пръв път ми се случва. Ако намеквате, че аз съм си го нарисувала, не съм. Едва ли само на мен ми се е паднал такъв тест, вероятно ще се случи или се е случило и на други жени. Повярвайте ми, емоцията не е приятна.

# 1 070
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 948
Едва ли , drpwamy, лъже! Та просто кофти тестове,мн неприятно!

# 1 071
  • Мнения: 12
Здравейте дами!
Бих искала да споделя нещо с вас и да ми дадете съвети..
Миналият месец имах М на 19, но много важно нещо да кажа че М ми е нередовен понеже миналата година ми откриха поликистоза. след приемане и лечение на хапчета нещата започнаха да влизат в нормите да се изчиствам дори да стигам до там че нямам вече кисти и хормоните са ми доста добри.. имам свалени 2 календара, единия го ползвам от години,а другия го свалих просто така и си въведох датата (не знам и аз защо го свалих) изпокзвм моят календар като приложение но цикълът ми е нередовен.. миналата неделя моят приятел свърши в мен и когато отворих да видя календара точно тогава по изчисление съм била в деня на овулацията.. но пак казвам цикълът ми е нередовен и идва понякога и на 40 ден и тн. Следобед същия ден видях на превръзката ми течение като консистенция на белтък изчетох доста неща че това е признак за овулация.. сега по този календар ми показва че на 2 юни трябва да очаквам М.. честно да ви кажа съм доста нетърпелива. Отвътре си казвам че няма да го мисля и каквото е станало но много искам да разбера.. според вас кога трябва да си направя най рано тест?

# 1 072
  • Мнения: 1 445
Цервикалната слуз не е гаранция, че овулацията е била в същия ден, може да е била и 2-3 дни след нея. Тест най-рано към 30-31-ви май.

# 1 073
  • Мнения: 425
Здравейте дами!
Бих искала да споделя нещо с вас и да ми дадете съвети..
Миналият месец имах М на 19, но много важно нещо да кажа че М ми е нередовен понеже миналата година ми откриха поликистоза. след приемане и лечение на хапчета нещата започнаха да влизат в нормите да се изчиствам дори да стигам до там че нямам вече кисти и хормоните са ми доста добри.. имам свалени 2 календара, единия го ползвам от години,а другия го свалих просто така и си въведох датата (не знам и аз защо го свалих) изпокзвм моят календар като приложение но цикълът ми е нередовен.. миналата неделя моят приятел свърши в мен и когато отворих да видя календара точно тогава по изчисление съм била в деня на овулацията.. но пак казвам цикълът ми е нередовен и идва понякога и на 40 ден и тн. Следобед същия ден видях на превръзката ми течение като консистенция на белтък изчетох доста неща че това е признак за овулация.. сега по този календар ми показва че на 2 юни трябва да очаквам М.. честно да ви кажа съм доста нетърпелива. Отвътре си казвам че няма да го мисля и каквото е станало но много искам да разбера.. според вас кога трябва да си направя най рано тест?

Продължете с опитите, ако искате бебе, няма причина да спирате. И да, цервикалната слуз обикновено означава, че овулацията наближава, но нея си я има няколко дни преди овулация (сигурна ли сте, че не е било останала семенна течност? Тя често се бърка с цервикална слуз?). А и с поликистозни яйчници, може и да няма овулация. Но може и да има, та продължете с опитите.

Чувствителен тест (10 mUI/mL) може да даде положителен резултат 8 дни след овулацията, но в случая само с цервикална слуз няма как да се знае точната дата за овулацията. Може да си вземете от евтинките лентички и да почнете да тествате след 9-10 дни, а може и да изкачате две седмици преди първия тест, зависи как предпочитате.

Тестове за овулация правили ли сте? Те отново показват положителен резултат преди овулация и особено с поликистозни яйчници не са никаква гаранция, че наистина ще настъпи овулация, но са полезни да се знае кога да се правят опити

# 1 074
  • Мнения: 12
Всичко се случи неочаквано просто на другия ден отворих календара и точно тогава пишеше че съм в овулация когато се случи
А за поликистозата миналият месец всичко беше наред и изследвания и прегледи нямаше нищо
Просто самото вълнение отвътре не ми дава спокойствие а от неделя са минали само 4 дена все още доста рано за каквото и да било и така като ми идва през 35-40 дена и още по объркващо е всичко

# 1 075
  • Мнения: 425
Успех, дано да е успешно тази седмица! Не спирайте с опитите!

# 1 076
  • Мнения: 425
Изглежда розова, но не бива да се гледа тест след толкова време. Направете нов утре сутрин и го снимайте в указаното време

# 1 077
  • Мнения: 10
Така и аз да се включа имам четири дни закъснение на цикъла трябваше да ми дойде на 20-ти не знам кога е било овулацията Направих си тест за бременност но е отрицателен прикачвам цикълът ми е 31-32 Дни  снимки

# 1 078
  • Мнения: 5 073
Тестовете са отрицателни, да.

# 1 079
  • Мнения: 10
Тестовете са отрицателни, да.
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт