💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 4 (25.09 - 02.10)

  • 120 299
  • 3 080
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 528
Една клюка се носи, все по-упорито.
Денислава е във връзка с Любо от “Фермата 7“, поредният успял американец в Чикаго, с бизнес за милиони. Разведен, на 39 години. Ето този Любо.
https://bgvoice.com/lubo-ot-chikago-specheli-purvata-bitka-vuv-fermata
Има ли в някое шоу наш емигрант, дето едвам свързва двата края в чужбината, и понеже пари и за едно тото, влиза в реалити, та белким тук спечели?

# 76
  • София
  • Мнения: 5 551
Прилики между Момчил и Филип продължавам да не виждам, но пък приятелството между Филип и Цветелин е напълно оправдано за мен. Bowtie

Много лоша социална игра на Мастагарков, в стил Валентин, но вместо престорено позитивен, тонът му е минорен. От две седмици "набива канчето" на Моника и ѝ говори сякаш е на 5, а не та 35. В синхрон казва, че виновна е Виолета, но не може да си позволи на нея да говори така, затова си го изкарва на Моника.

# 77
  • Мнения: 1 889
Ама ГатЮ може и да чака откуп , ама сестрички ми се чу да им казва на амазонките. 😁 И приказки за Лека нощ им разказва. Още седмица и чиста амазонка ще си е . Къде са тези жълти екипи, нали на път били ??? Искам ГатЮ жълтичък да го видя. 😁

# 78
  • SF
  • Мнения: 21 565
Леле, леле, какви глупости е длъжен да търпи Мадагаскарков...
Моля, припомнете ми как протече гласуването на последния съвет на Старейшините, че Моника е обвинена за изпращането на Мартин на елиминация.

# 79
  • Мнения: 188
Прилики между Момчил и Филип продължавам да не виждам, но пък приятелството между Филип и Цветелин е напълно оправдано за мен. Bowtie

Много лоша социална игра на Мастагарков, в стил Валентин, но вместо престорено позитивен, тонът му е минорен. От две седмици "набива канчето" на Моника и ѝ говори сякаш е на 5, а не та 35. В синхрон казва, че виновна е Виолета, но не може да си позволи на нея да говори така, затова си го изкарва на Моника.

Да, точно. Мастагарков е подмолен манипулатор, няма смелост да го прави както Мартин. По някакъв нелеп начин вменява вина на Моника, в същото време пред Виолета си мълчи, защото знае, че с акъл не може да я надиграе.

# 80
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 403
И досега се чудя откъде тръгна това възхваляване на Оряшкова "какъв разкошен човек".  С какво конкретно е блеснала, че именно Оряшкова е "какъв разкошен човек" а не Ива, Ситнилска, Цвети. Някаква важна сцена ли изтървах или някакви малки детайли са се натрупали?
И на мен ми е симпатична, но пак питам - защо повече?
за да се стигне до последните по-леки части от играта първо трябва да се потрудиш доста физически. а Оряшкова и Ситнилска точно това правеха. може би заради това Оряшкова е възхвалявана. и с право.  червените са доста силни и за това често са на резиденцията. при сините половината са мъже. и там има сила. и двете племена се редуват на стопанството и резиденцията. жълтите са добри, но в последната част от играта. сега като влязоха няколко мъже би трябвало да се изкачат едно стъпало - към стопанството или резиденцията.

# 81
  • Мнения: 2 957
Дунев се държеше като 5-т годишен на масата докато разговаряше с Мастагарков и Виолета. Защо не му били казали да гласува срещу Моника? Алооо, ти къде се намираш, че други ще ти казват какво да правиш? Мега зле е този човек. 🙄

# 82
  • Мнения: 1 528
Крум поне критичен към себе си!

# 83
  • Мнения: 4 593
Имам чувството, че Цвети се промени при пичувити.  Вече не мрънка толкова . Или просто не го  излъчват  . Определено така ми харесва повече Sunglasses

# 84
  • София
  • Мнения: 27 358
Пак Ники готви. Явно си е зачислен като щатен готвач. Wink

# 85
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Благодаря за темата! Страхотна корица на темата, браво!
Ива доста добре разсъждава за възрастта си.

# 86
  • Другата България
  • Мнения: 37 759
Joy
Цветелин никога не е твърдял, че е ПРИЯТЕЛ с Филип.
Тренира с него и с Гого, и е побеждавал и двамата. Bowtie
Никога не  е споменавал /единият или другия/, че са преподавани или взимани уроци по стратегическо поведение във формата.

# 87
  • София
  • Мнения: 27 358
Румен Радев от последния синхрон изглеждаше като изваден от концлагер.
Кожа и кости човек.

# 88
  • Мнения: 1 889
Ох, горкото Румен мисли, че ще си тръгне преди Марто. 😔 Той май не познава продуцентчетата.😁

# 89
  • Мнения: 996
Гатьо поне се усети, че е лато “Радо и Иван” в позицията си в племето. С тази разлика, че жените не им го набиват в главата и не ги тормозят.

Общи условия

Активация на акаунт