Моля за съвет.

  • 12 170
  • 236
  •   1
Отговори
# 15
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 255
Жената работи, учи, гледа дете. И ти да искаш "адски" още едно дете?! Е тя какво да прави тогава с още едно дете бе човек, ти въобще как си ги представяш нещата?!
Съвет - разделяйте се докато е време и докато съвсем не сте се намразили, че всичкият негативизъм между вас ще се отрази на детето.
И още неща ми направиха впечатление от този първи пост, ама айде от рано сутринта да не започвам злобно...

# 16
  • Мнения: 6 889
Защо пък всички решихте, че имала любовник?? Просто й е писнало да опъва сама и е осъзнала, че е сама всъщност и че няма нужда от автора. Защото той вместо да й улеснява житието и битието постоянно я натоварва с ревността си, с адското си искане на второ дете, което мега малоумно при условие, че отношенията им са пред раздяла..
Авторе, питаш какво да правиш. Пусни жената. Разделете като зрели хора и се разберете за споделяне на грижите по детето цивилизовано.

# 17
  • Мнения: 19 323
Тя жената му казва колко е уморена, как не смогва, той тръгва да излиза. Хич не е задължително да в забременяла от любовник, за да реши, че не иска второ. Даже, ако имаше някой любовник на място в картинката, от когото да е забременяла, ми се струва, че е по-вероятно да задържи детето, ако планира нова връзка. А нейното са действия на жена, която се опитва да се справи сама със ситуацията.

# 18
  • Мнения: 2 977
Звучи ми като да ти изневерява
Здравейте на всичко.Бих искал да ви споделя моята болка.С жена ми сме от 11г и имаме дете имаме сигурни и хубави работи и що годе приличен доход.Преди 4г някъде жена ми започна да ме критикува от време на време, да не ми търси сметка за нищо почти.Аз искам второ дете тя не иска и да чуе вечно се оплаква колко е изморена колко и е трудно как не я разбирам как не и помагам за нищо.При зададен въпрос от мен добре кажи един мой плюс тя мълчи и единствено казва че съм добър баща и нищо друго.Работата ни е на смени и то в различни смени.Аз започнах да излизам с приятели ляво дясно тя не възразява стои си вкъщи пред телевизора и толкова  секс през три дена някъде и то все изморена ала бала. Та по темата от миналата година започнаха истинските проблеми налага се да я няма един месец в годината след като се върна и мина малко време забременя.Аз бях против да маха бебето но тя направи аборт.След месец два един ден както стоя избухна в сълзи и ми каза искам да се разделим не издържам вече не мога повече и толкова аз се опитвах всячески да я разубедя но тя беше крайна това се случи в период в който заминаваше за месец и ми хвърли бомбата и замина.Аз и звънях имаше дебати тя беше твърда но след определен от период преди да се прибере взе да омеква.Тя се върна аз и направих изненада грандиозно посрещане и тя се разплака и думите и бяха сега защо ме караш да се чувствам виновна.Дадохме си втори шанс но мен започна да ме гризе отвътре започнах да и следя профила в Гугъл.Усъмних се понеже имаше разглеждания на мъжки спортен екип на футболен отбор а аз не гледам мачове, гривна не мой тип аз не нося такива фешански  неща.При зададения въпрос гривната е гледана за мен а анцуга  общ подарък от всичките колеги за неен колега.Аз се направих на разсеян няколко пъти повдигах темата имаше мълчане и странна като виновна някакси.Мина пак малко време и намерех скрита чаша за бира а аз не пия никакъв алкохол в деня в който заминаваше за Спфия. Изкарах  я от колата и о тя ми обясни че е за брат и и нямала как да я носи с толкова багаж и я е скрила в кутията от обувки.Аз полудях тя стоеше като втрещяна.Майната му направих се на ударен отново.Сега преди 20дена замина пак за София всичко беше наред до деня в който аз  се изнервих и и звъннах какво правиш я попитах тя ми каза че е с колеги на разходка ок   няма проблем за мен но там беше същия онзи с подаръка анцунг и аз я попитах да не сте на романтична разходка  тя се разгневи каза ми какво ме излагаш сега ала бала о после ще говорим .След разходката ми се обади скарахме се и не я потърсих.Тя се прибра за 15 септември да изпратим детето на училище скарахме се предложи ми да се разделим и да живеем в различни стаи като съквартиранти заради детето аз отказах категорично поставих и условия че така няма да живея и е нелепо при положение че си имам жилище в което бях прекарал с детето цялото лято 4м бяхме разделени аз с малкия когато тя е на работа и тя с него когато аз съм.Сега не съм я търсил от 17-сти Септември а наближава да се прибере на 30-сти.Адски ми е трудно да не я търся но не го и правя защото предния път аз бях поел инициативата и всеки път аз правя компромиси да се сдобряваме.В главата ми е хаос и не знам камво да правя но съм решил твърдо да не я търся дори и когато се прибере омръзна ми всеки път аз да удрям коляното.И аз не съм цвете за мирисане но това са крайни и не приемливо за мен действия.Имам чувството че е в дупка а и този аборт който тя направи преди година адски ме отблъсна а аз искам адски мн второ дете и да ни е цяло семейството.Какво е вашето мнение как да процедирам.

# 19
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
Допуските от кого е детето са много и всички са в твоя полза. Факт е, че и любовникът не е сигурен доколко я иска.

Има нещо, което искам да те попитам. Ти ху излизаш с приятели, а тя скучае у дома пред телевизора, ху си направил посрещане, ясно е, че си прекрасен, защото си искаш жената и семейството. Ама какво обича да прави теза жена освен грижи за деца, дом, работа и с@кс по задължение? И добре, после какво ще правиш, ако тя се прибере при теб? Не вярвам да си много щастлив. И ти не я обичаш вече, обичаш себе си и не искаш да си изоставен.

# 20
  • Мнения: 30 094
Какво учи в София за по цял месец? Дори и при задочно обучение лекциите бяха по две седмици. При дистанционното, дори няма присъствени лекции, само консултации. Странно е.....

Тя явно го е решила вече. Семейство се запазва с желание и усилия от двете страни. Няма как иначе.

# 21
  • Мнения: 19 323
Какво учи в София за по цял месец? Дори и при задочно обучение лекциите бяха по две седмици. При дистанционното, дори няма присъствени лекции, само консултации. Странно е.....

Тя явно го е решила вече. Семейство се запазва с желание и усилия от двете страни. Няма как иначе.

Не е странно. При нас след очните следваха практики и изпити, може и повече от месец да се събере.

# 22
  • Мнения: 30 094
Може би, аз доста отдавна съм завършила, може да има промени. Специално за изпитите може да си учи вкъщи и да пътува само за явяване.

# 23
  • Мнения: 3 177
Жената е искала повече свобода, а ти си я забил у дома, че и второ искаш. Докато ти си се развявал насам натам тя си е седяла в къщи и е ГЛЕДАЛА ДЕТЕТО. Защото 4 годишно няма как да се остави без надзор. После е решила, че щком ти си вееш .... и тя може и точно това прави. И го прави. Няма значение дали има любовник, няма значение от кого е детето - има значение само, че жена ти иска свобода от теб. Ако го беше разбрал по рано и бяхте направили някои промени можеше да не се стигне до тук.

П.п. Винаги ме изумяват мъжете, които си мислят, че жените искат само да домакинстват и да гледат деца. А да и да са на работа, че парите не стигат иначе.

# 24
  • Мнения: 11 895
Авторе, сгазил си лука преди време.Оставил си жена си да се справя сама с всичко и тя е разбрала, че е сама.
Тя не ти изневерява, а е решила сама да си поеме пътя и отговорността- започнала е да учи не от каприз,  а да си помогне сама, защото в теб не вижда човека, който ще го направи.
Не си вкарвай други бръмбари в главата-детето е било твое, но тя много добре знае, че ако го роди, ще се закопае още повече в живот, който не иска и с човек, който има капаци на очите. Ако тя искаше да ти изневеява и да си прави кефа, ми се струва че е достатъчно умна да го прави тихичко под носа ти. Ти нямаше да се усетиш и щяхте тихичко да си кютате "щастливи", но тя е честна и не е постъпила така с теб. Ако се разделите, да знаеш, че е било заради вас двамата, а не заради трети човек.
Казваш, че забременяла, но ми се струва, че ти умишлено ѝ помогна в опит да я задържиш?

# 25
  • Мнения: 18 406
Всеки има право да си тръгне от една връзка. Пусни жената.
Всичко е свършило, не се прави на неразбрал.

# 26
  • Мнения: 2 137
Предполагам сте млади , ти се забиваш с приятели , а тя вкъщи .
Аз не мисля, че заминаването и е точно в университета и да я няма по 2 седмици . Не се ли обажда да пита за детето ? Първо нареди нещата в твоята глава , а после говори . И според мен аборта е бил защото детето е било от друг . И двамата имате какво да изяснявате с главите си . Бъди по - спокоен . Заинати се да не я търсиш , колкото и да е трудно . Не я натискай за второ дете . Ако е писано , ще стане .

Последна редакция: ср, 27 сеп 2023, 11:13 от alisa212

# 27
  • Мнения: 19 323
Може би, аз доста отдавна съм завършила, може да има промени. Специално за изпитите може да си учи вкъщи и да пътува само за явяване.

Зависи от разстоянието и дали си струва. Случвало ми се е през 2-3 дни да имам изпит. Поне 7-8 часа ми отнема пътят с автобус, а с автобус плюс влак за по-евтино и над 12 часа заради прекачванията и престоите. Няма как нито да пристигна в деня на изпита, нито да си тръгна след изпита в същия ден и не съм си ходила. Ама няма значение при жената на автора какво прави един месец там. Те не са в ситуация тя да се опитва да задържи брака си. И да има любовник, при който ходи тайно,  когато уж ходи на очни или изпити, какво? Мъжът й ще разбере и ще я зареже ли? Ами, добре.

# 28
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 895
Жената дори е купила специална чаша за бира на любовника си дето идва у  тях да си пие бирата, какво повече има да се пита 🤣

# 29
  • Мнения: 1 699
Много са ми странни мъжете с това искане на повече деца. Тя ти е казала ясно, че не иска второ ама ти зор да имаш второ дете. Тя не трябва да има мнение по случая да разбирам. Аз обичам половинката си, но не искам второ дете и той е наясно. Има няколко милиарда жени, да му раждат ако искат. Това е моя избор и не бих направила компромис. Децата трябва да са желани и от двамата. Отношенията ви са били явно зле и преди искането ти на второ дете. Помисли в тази насока. Оправете си отношенията заради детето, което вече имате, ако можете. С второ дете няма да си закрепите връзката.

Общи условия

Активация на акаунт