Пъстра есен е на път, а ФЕВРУАРЧЕТАТА бързичко растат - искат да играят и пълзят

  • 11 231
  • 545
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 688
Момичета дайте рецептата за банановите палачинки🤗Браво на малките сладури !Ние от вчера започнахме да казваме ба-ба,много се зарадвах защото нищо не казваше като срички.Палачинките как ги давате да хапват,ние за сега сме само с две зъбчета .Обича много сух хляб,но с пюретата ни е много трудно храненето.Вие пасирате ли всичко?

# 31
  • Мнения: 1 104
Аз днес му правя едни бисквитки. Ако се получат, ще пиша. 😍

Момичета, какви столчета за кола избрахте за вашите бебоци?

# 32
  • Мнения: 1 512
Електра, радвам се че ви е харесало плуването. И аз исках да го водя, но се оказа, че единственият вариант е да го водя по басейните в хотелите в града, което не ме кефи. То аз за бременни търсих миналата година и нямаше къде, камо ли за бебета 🤷‍♀️
Спанак слагам в пюретата, които аз му правя и много му харесва. 2седмици вече давам глутен, мисля от утре да давам бебешка паста за закуска, не съм фен на попарата Simple Smile
Дейзи, мисля, че е такъв моя стол. Доволна съм
https://-spam217-/cangaroo-general-c-isofix-cictema-360deg-0-36-kg-ctol-za-kola

# 33
  • Мнения: 1 577
За столчето - бритакс рьомер baby-safe 3 i-size (с база)
За храненето - някаква регресия минава, пък може и най-накрая някое зъбче да се появи - гризе с удоволствие коричка от пица, филийки леко препечена в тостер и нарязана на линии, палачинки по рецепта от тайни мийлс (банан, фини овесени ядки и 1 яйце) също на ленти; фини овесени ядки с кисело мляко, каша, нооо както изяждаше по едно бърканче пюре рязко спря 🤷‍♀️🤷‍♀️ - днес е на ясла - ще го видя довечера колко е ял - там си изяжда цялото пюре🤷‍♂️🤷‍♂️

# 34
  • Мнения: 1 104
Луси, и аз към тази марка се ориентирам, но ще ни трябва по-голям.  И виждам, че има най-различни вариации - 0-4 години, 0-7 и тн..

# 35
  • Мнения: 6 542
Палачинките правих по тази рецепта и прибавих намачкан банан към сместа https://poliyordanova.com/rodopski-palachinki-marudnitsi/

Цветът е от банана, не са изгорели 😁
Както са на снимката ги давам. Има един зъб и то подал се наполовина, но си дъвче с венците.

Ъпгрейд и от плуването. Стояхме днес 40 минути и беше идеално . Треньор нямаше,  обадил се, че няма да идва, но родители с бебета имаше и останахме и ние. Много беше приятно. Спа по пътя и в двете посоки. Изкарах го спящ от нас и го прибрах спящ 😂
И установих, че много бързо е схванал от първия път. Сложих го в един макарон по корем и взе да пляска с ръце и да рита с крака. Не беше увиснал надолу, а хоризонтално по водата по корем.

# 36
  • София
  • Мнения: 631
Аз палачинките ги направих така: един банан, едно яйце - това е, станаха супер.
На Поли Йорданова книжката също я имам и правя по нея някои неща, доста рецепти взимам от там. В сайта също има както Elektra е показала. Лесни рецепти и вкусно стават.

Ние днес ходихме на пикник тримата, беше доста хубаво, не знам защо не сме го правили по- рано. Много приятно!

# 37
  • Мнения: 1 104
Пикник звучи като супер идея!

Нашето момче не се свърта на едно място просто. Постоянно иска да шава, да движи.. Направо.. днес си удари и челото малко.. Ама поне не заплака. Какво да го правя, не знам. Хаха. Но е нормално Heart

Иначе какво стана с групата трениращи? Спортувате ли 😍 На мен напоследък не ми остава много време..

# 38
  • Мнения: 1 577
Аз карам мм когато види малкия да се катурва да не прави стреснара физиономия, а да казва "бравооо", и да пляска с ръце.  То бебето е толкова изумено от нашата реакция, че от изненада не плаче 🤣🤣
Аз не спортувам, но да се похваля - миналата събота плувах, и всъщност днес сутринта се теглих- още съм същите килограми както преди да забременя- връщането на работа и проклетите стълби (които май ще заобичам на края) ме държат във форма - и на работа имаме стълби 🤣🤣

# 39
  • Мнения: 97
Daisy1 аз спортувам активно дори започнах и заедно с бебка да тренирам:) Много бързо си върнах формата и затова се ентусиазирах и си направих инстаграм акаунт посветен на това BlushHugBlush

# 40
  • Мнения: 1 104
Фархана, спомням си, че писа за това! Аз също си върнах килограмите бързо. Може ли да пратиш инстаграма? Може и на лично!

Луси, възхищавам ти се - как успяваш с работа и всичко, браво!

# 41
  • Мнения: 1 512
Фархана, спомням си, че писа за това! Аз също си върнах килограмите бързо. Може ли да пратиш инстаграма? Може и на лично!

Луси, възхищавам ти се - как успяваш с работа и всичко, браво!
[/quot

Фархана и на мен моля 🤗

# 42
  • Мнения: 1 577
Daisy ... не успявам 🙈
майка ми и баща ми са при нас колкото е законно възможно и помагат с гледането, ако не - идва гледачка докато имаме хоум офис,
мм прави страшно много неща- готвене, пазаруване (ние работим в една и съща фирма, та поне лесно координираме хоум офис и отпуски),
и за огромен късмет имаме страхотна ясла.

Иначе имам една купчина дрехи за офиса, която вече е като член на  семейството 🤣🤣 - постоянно е върху дъската за гладене 🙈

# 43
  • Мнения: 97
Фархана, спомням си, че писа за това! Аз също си върнах килограмите бързо. Може ли да пратиш инстаграма? Може и на лично!

Луси, възхищавам ти се - как успяваш с работа и всичко, браво!
[/quot

Фархана и на мен моля 🤗

@bodywants_  е инстаграмът ми. В момента правя live тренировки в zoom с няколко жени от чужбина, но смятам да го разработя инстаграма и да започна да ги записвам

# 44
  • София
  • Мнения: 631
Фархана, спомням си, че писа за това! Аз също си върнах килограмите бързо. Може ли да пратиш инстаграма? Може и на лично!

Луси, възхищавам ти се - как успяваш с работа и всичко, браво!
[/quot

Фархана и на мен моля 🤗

@bodywants_  е инстаграмът ми. В момента правя live тренировки в zoom с няколко жени от чужбина, но смятам да го разработя инстаграма и да започна да ги записвам

И аз те последвах за мотивация 🎉☀️😁

А да ви кажа момичета, нашето щураче само обикаля пълзешката из нас, ако отида в кухнята и е на килимчето, за няма и минутка се подава от вратата и влиза с гръм и трясък при мен, пълзи не се спира 😁
Днес се изправи сам!!! Беше седнал на земята, хвана се за дивана и се изправи докато аз седях с гръб. 😮😮😮 разбира се, падна...тропна си главата, малко поплака, но на килимчето падна де, хаха. След още две падания вече се смееше като се удари. 😁😁😁😅 направоо....камикадзе.

Общи условия

Активация на акаунт