Искам да кажа...(211) през Октомври 2023

  • 44 727
  • 917
  •   1
Отговори
# 60
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 928
Добър ден и от мен. Аз съм и майка и баща в момента и използвах намалението да изчистя....клавиатурите, че иначе мъжете все мърморят ( не са ми меки клавишите, много са меки и подобни). Сега не знаят и дори няма да го забележат, а на мен няма да ми вади очите. Пресях и орхидеите. Имам да изгладя, наготвя, а в същото време и си пиша с клиенти, разбирай давам акъли и се обосновавам. С нов лаптоп съм, и ми липсват почти всички приложения и ровя като изоглавена.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 7 454
Броя копчета за да обяснявам десетици и единици, правих диктовка за теленцето Красимира и петела Коко.В някакъв момент се намесиха и някакви древногръцки богове Wink ММ пък обяснява за паралели и меридиан и как се изчислява мащаб на географската карта.
Междувременно работя с цифри, таблици и много пари Simple Smile
И утре да избутам и ще ида в 5 часа сутринта в офиса.
На тишина и уединение

# 62
  • София
  • Мнения: 2 166
Това с орхидеите и аз трябва да го свърша след като ги преместя в къщата.
Иначе и аз вчера стоейки 1 час в апартамента да подготвям багаж си припомних какво е то - шумни комшии отгоре.

# 63
  • Мнения: 39 737
Фонсе, не забравяй да ни се покажеш и на нас!

# 64
  • Canada
  • Мнения: 3 481
Мари, обичайната маймуна съм си 😁 По важното е, че дънките са ми приятел след турската баклава с каймак 😁😁😁

Последна редакция: вт, 03 окт 2023, 20:13 от Foncé

# 65
  • Мнения: 39 737
Все същата секси мацка, ама цветът май е по- тъмен!

# 66
  • Мнения: 5 481
Браво бе, Фонс, то устни, то очи, то порцеланова кожа, давал е, та се е забравил дедо Боже. Пу-пу!

Разорих се днес, спретнах една поръчка от Асос, ама не ми стигна и след работа минах през физически магазин. Съгреших и там със сако и дънки и трябва да си наложа вето, че месецът току-що почна, а аз заплатата я свършвам:)
Монката ми е болничка, та си лекувам нервите с покупки.

Селесте, как го/я готвиш граха/та? Не знам как да я напиша тази дума, ужас.

У нас, в кухнята, щерката се е развихрила, обаче намерих потоп. Като шеф готвачите е, само цапа и не чисти.
Изпуснала макароните в мивката, ама ѝ е гадно да ги пипа, за да ги хвърли, прибирам се и я гледам с една щипка, събира по 1-2.
Междувременно сложила да вари нови.
От толкова усилия, легна да почива, че ѝ е лошичко, та паста за вечеря скоро няма да видим:)
Приятно на почиващите момичета с дълъг уикенд и успех на ремонтиращите мацки!

Гледам една изгодна селска къща и си я представям моя, ама ако кажа на мъжа ми, ще се разведем. Хич не ни се влиза пак в спиралата на кредитите.

# 67
  • Germany
  • Мнения: 8 014
Цял ден ми е уикенд на мен 😂
Фонс, чудесно изглеждаш!

# 68
  • Мнения: 39 737
Тути, обещай му, че ще намалиш покупките от сайтове. Simple Smile Може да ти се навие. Аз те подкрепям. Монката да оздравява.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 7 454
Аз поддържам тезата ,че селската къща е нещо което не трябва на никои здравомислещ човек.
Най-интесното, което ми се случи днес е,че в обедната почивка се разходих до кухнята.
П.С. Още едно дете от класа на дъщеря ми е болно -трето поред

Последна редакция: вт, 03 окт 2023, 19:22 от lina_bs

# 70
  • Мнения: 39 737
Лина, защо разваляш романтичната селска идилия? Ти и заекът сте добре, нали?

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 7 454
Заека си е супер.Баща му цял ден е в къщи и е залепени за него като гербова марка.
Аз съм здрава и броя дните ,докато мога да изляза.

# 72
  • Canada
  • Мнения: 3 481
Мари, оставила съм фризьора да прави каквото иска, всеки път бърка различни смеси 😁 Но редува 6 и 7 ниво като цяло.

Тути, подкрепям за къщата с две ръце 🙂 Какво забърса от Асос? От Турция скромно се донесох, само с дънкова пола и риза. Ма се разписах подобаващо в Алтънбаш 😁

Отдавна чета за ползите от castor oil pack, обзаведох се с необходимото и се мятам 😁

# 73
  • Мнения: 5 481
Дънкова пола и аз взех, Фонс. Едно сако, с прилежащата му къса пола:), рокля, чанта и обувки. Ако се харесам и не връщам, ще се фотна.
Ей ги, ако се ориентирате по мини снимката:

Маре, препратих обявата на брат ми, дано той или някой друг клиент се навие, за да не си разваляме рахата:)
Иначе искам, ама не знам колко ми стиска.

# 74
  • Мнения: 1 102
Първи работен ден след отпуск, добре ми се отрази.
Холестеролът пак ми е висок, не искам да пия статините, които ми предписаха за пореден път. Спирам млечните, ще си правя разни отвари, накиснато ленено семе и т.н.
Сутринта метнах едно сако, утре май без горна дреха ще ходя.
Златна есен е, много ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт