💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 5 (02.10 - 09.10)

  • 135 859
  • 3 264
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 175
Добър вечер! Пропуснах малко предавания, но наваксвам тук.
В тази игра има номинирани и не-номинирани! 😀😀😀 Гатьо кърти. Иначе мъж да е капитан, ама нали Момчи ако може, не той….
Сори ама Момчи Цецо да хващат пътеката, за да освобождават пътя на......

# 61
  • Мнения: 548
Значиии, Мадагаскарков  не блести с интелект. Не че и Мартин е много висока топка, но...да ги питам те в последната седмица ли разбраха колко може Моника на терен? Разбира се, че не! Просто им беше нужна за коалицията, ако ще и само на реката да отвисят. Това тогава им беше по- малкото зло, отколкото да са си по къщите.Ама сега се правят на  ощипани, че дума не са давали на никой. Айде малко по- сериозно! И ние гледаме какво - що става!

Последна редакция: пн, 02 окт 2023, 20:57 от silvia.si

# 62
  • тук и там
  • Мнения: 11 649
Благодаря за новата тема. Искам Амазонките да са на резиденцията тази седмица.

# 63
  • Мнения: 4 076
Май Момчил ще стане капитан, което си е умно решение, не е зле да отпуснат юздите и да дадат на някой мъж, барем Гатьо да миряса Joy

За протокола - Амазонки на басейн, Пичуи на река, Ол старс догодина, загряват яко с тия съботни игри и ми се притиска.
Дяволо - благодаря за темата!

# 64
  • Мнения: 5 450
Как непосредствено се влиза в момичешка стая през балкона? Цвети, много си зле…

# 65
  • София
  • Мнения: 5 712
Гледам със закъснение, сега съм на жалките оправдания и "мъжкарското" поведение на Мастагарков и наглото на на другия "мъж" Мартин... Егати!

Боже! Мастагарков току-що се титулува като добряк!

# 66
  • Мнения: 6 253
Цвети предаде "фронта" .

# 67
  • София
  • Мнения: 5 551
Според мен Гатьо целенасочено лансира идеята, че капинството е опасно (всяка седмица, не просто тази) и представя това, че жените искат да направят Теодора капитан като нещо негативно. Доста повърхностна стратегия, но проработи, изненадващо или не чак толкова.

Сцената, в която уговаряха Цвети да си смени коалицията, беше с изключително много заучени реплики, дори ми беше забавна. Grinning

# 68
  • Мнения: 4 645
Много наивна е Цвети и с това поведение далече не я виждам.

# 69
  • София
  • Мнения: 27 311
Отлична социална игра на Калоян и Крум.
Цвети има право да се отдръпне от Рълев и Радо, защото Радо не и говори с нея, а за Рълев той винаги ще е пред нея.
Докато Крум и Калоян и обещаха сигурност на съветите до сливането.

# 70
  • Мнения: 175
Тъпите сценаристи се чудят ко да праят с великаните от гладиаторите и почват да мислят подмолни действия и то толкова тъпо Калоян не се чувствал чак се подхилваше като примамваше Цвети. Абе Тъпанарев не мойш ги разби. Пробвай при женското царство.

# 71
  • Мнения: 4 645
Цвети веднага сваля всички карти на масата пред хора, за които е само един глас.

# 72
  • Мнения: 2 526
Не е добре така от коалиция в коалиция, лоялността се цени. Присъединявайки се в нова коалиция, наред с гласовете, които ще вървят с теб, трябва да предвидиш и прецениш и тези, който ще се обърнат СРЕЩУ теб. Племето няма да е винаги същата численост.

# 73
  • Мнения: 9 577
И аз гледам по никое време ..  Никол е много тъпа, сори.

# 74
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Всъщност логиката на Гатьо е много правилна, защото квартетът /а вече и Радев е там/ отдавна е формиран и още на съвета, когато номинираха Теди стана ясно, че тя е бушон за тях.

Общи условия

Активация на акаунт