Отговори
# 690
  • Мнения: 33 436
Кая и Суна с таен брак ли😱

# 691
  • Мнения: 2 347
Сега си обяснявам защо Кая се държи така със Сейран...
Може в Лондон да са се срещали с Пелин и да са планирали всичко....

# 692
  • Мнения: 9 745
Крадец напада Суна и Кая се сбива с него.
Правили рана на Таро а онзи бил с пукната вежда.










# 693
# 694
  • Мнения: 22 261
Надявам се поне Кая да мине на страната на доброто, иначе всички станаха лоши. Дано след първоначалния шок, Сейран все пак да остане до Ферит, иначе битката е обречена Head Band

Сноб магазин е пуснал новина, че миналия петък Афра и Мерт се карали на сета в болницата и двамата режисьори ги помирявали. Ураз изкара доказателства, че в него ден са имали снимки в ялъто, а вечерта Мерт е бил с приятелите си.

Това били единствените кавги между тях



Тези четиримата ме кефят Heart Eyes



Бирсен са питали дали ще прави финал Чапкъна, тя отговори, не и преди Пелин и Ферит да се оженят. Яко мрази фандома Grinning

https://twitter.com/meliiss_____/status/1716092325762416930

Последна редакция: нд, 22 окт 2023, 19:09 от Еванджелин

# 695
  • Мнения: 1 840
Е права е , ако това се случи .. краят е сигурен!
А иначе аз си мисля , че не харесва Афра .. харесва /близка си е с Буче и яко се дразни на успеха на Афра.

# 696
  • Мнения: 22 261
Аййй Кая с няколко човека се бие Grinning

https://twitter.com/seyferonly/status/1716127283692331292

Бирсен толкова не харесва Афра, че не сложи снимка на новината за новия й рекорден договор с Елидор Grinning



https://twitter.com/gelisinevurucaz/status/1716118153657241780

Последна редакция: нд, 22 окт 2023, 19:40 от Еванджелин

# 697
  • Мнения: 9 745
Еве аз мисля,че проблема и е Рамо не Афра.

Пак се излагат жестоко тия от Икинджи Сайфа навремето правеха достоверни хабери.Язък - излагат се...

# 698
  • Мнения: 2 347
Мерт като чуе за Афра 😂😂
https://vm.tiktok.com/ZGJw5brFs/
На Афра и пък дреме на шапката, че Бирсен я мрази 😂
Момичето си е много напред в кариерата...

Последна редакция: нд, 22 окт 2023, 20:32 от Kirilovaa98

# 699
  • Мнения: 1 842
Леле,защо не писахте,че тази разглезена лигла е постъпила така със Суна в 40 епизод?
Стана ми много мъчно за Суна
Сейран за никого ли не я е грижа?
Единствено и само ТЯ!!
Нейните нерви,нейните чувства!?!
Изобщо не знае  и не си дава сметка,нито пък се опитва да разбере Ферит,да разпита сестра си какво е преживяла,когато беше омъжена ....
Толкова ми стана противна..
Не вярвам на Сейран нито за секунда,не и се доверявам и не я харесвам.
Аз и на Афра не вярвам,ако имат нещо общо двамата
До сега не съм писала,но някак много бързо забрави предната си връзка и се впусна в новата
Още ще пиша,като изгледам всичко
Единствено ми хареса момента,в който Шанлъ влязоха в конака на дедето и усмивката му изчезна като ланския сняг.Максимално се изкефих на тази сцена.Умничко ми е мечето..

# 700
  • Мнения: 9 745
Не ми харесва как обличат Афра ни стила ни нищо - сори ,но няма грам общо със Сейран.


39 Simple Smile











# 701
  • София
  • Мнения: 2 066
Тази Бирсен нормална ли е??? Според мен мрази и Афра и Мерт. Как може така да се подиграва с феновете, ужасна е.
И на мен листа ми в туитър е пълен с това как се карат АфРам, поне е весело Simple Smile

За Афра пишеха, че връзката й е била на доизживяване доста преди официално до приключи. То си е тяхна работа Simple Smile

# 702
  • Мнения: 2 347
Образа на Сейран го обрисуват много зле.. дано се подобри!
За Афра няма да коментирам, защото я виждам само когато някой репортер я хване.. не сме си толкова близки, че да казвам каква е😁 но това да скочиш от една връзка в друга за мен няма нищо лошо... да не говорим че Мерт Я го направи първи...
Аз съм го правила същото от почти 4г заедно ( да не говорим през това време как е било.... за пред хората всичко ок, но насаме беше...) и в повечето пъти е така, защото нещо липсва в тази връзка... я уважение, я любов, разбирателство, ревности,задушаване..... мисля си, че Афра не е единствената, която го е направила, пък и е само на 26г. разбира се, че ако връзката и е била токсична ще скочи при Рамо.. избира си правилния партьор за да не страда после цял живот...

# 703
  • Мнения: 230
Леле,защо не писахте,че тази разглезена лигла е постъпила така със Суна в 40 епизод?
Стана ми много мъчно за Суна
Сейран за никого ли не я е грижа?
Единствено и само ТЯ!!
Нейните нерви,нейните чувства!?!
Изобщо не знае  и не си дава сметка,нито пък се опитва да разбере Ферит,да разпита сестра си какво е преживяла,когато беше омъжена ....
Толкова ми стана противна..
Не вярвам на Сейран нито за секунда,не и се доверявам и не я харесвам.
Аз и на Афра не вярвам,ако имат нещо общо двамата
До сега не съм писала,но някак много бързо забрави предната си връзка и се впусна в новата
Още ще пиша,като изгледам всичко
Единствено ми хареса момента,в който Шанлъ влязоха в конака на дедето и усмивката му изчезна като ланския сняг.Максимално се изкефих на тази сцена.Умничко ми е мечето..
Успокоих се, че някои гледа същия сериал като мен! И за Афра съм на същото мнение, прекалено адаптивна, което я прави успешна до тук...

# 704
  • Мнения: 1 842
нямам нищо против да се приключи една връзка и да се започне друга,разбира се
Не ми се коментира Афра,само изказах какви са ми усещанията
Искам да продължа със Сейран
Първо,разбирам я,че не е живяла и видяла,заради живота си в Антеп.Разбирам,че иска заедно със съпруга си да се чувства свободна,независима и да опита от всички съблазни
Но,някак много нагло,нелепо,да не кажа вулгарно го направи
Държание,облекло,поведение-всичко това наистина не отива на момиче като нея,както и на снаха от известен род
За прегръдката и с Кая просто нямам думи....
Такова нещо не мога да приема в никакъв случай.Можеше да попита,да се зарадва,да му благодари,щом смята,че той е виновникът за нейната радост,но да тръгне да прегръща чуждия човек-това е немислимо дори и в нашето резкрепостено мислене
Ферит се извинява!За какво?И защо?
Че ревнува жена си?
А тя не му ли прави сцени за всяка жена,която го погледне?Даже и Пелин намеси,само и само да го обиди
Разликата между ревността на Ферит и неговото държание е,че той ,за разлика от нея нито веднъж не я обиди!
Съжалявам,но още веднъж ще кажа,че вече втори сезон очаквам Сейран да заобича истински Ферит,а не само себе си

Очаквам с нетърпение Ифакат да разкрие всички мръсни намерения на майка и син
Ето тогава Халис трябва да се гътне от срам, а Сейран не знам как ще иска прошка от мъжа си
Ферит можеше да си премълчи и да приеме новия внук и новата дъщеря на Халис,но вътрешното му чувство,което никога не го е лъгало го кара да реагира с ненавист и гняв
И както както винаги ще излезе прав.

Общи условия

Активация на акаунт