Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 897
Добро утро!


Клип от вчера

Ето как се разпространяват голяма част от спойлерите, свързани с Пелин, до колкото разбирам
https://twitter.com/urazbulbeni/status/1716192503945171255

# 736
  • Мнения: 278
Аз съм отбор Сейфер, определено! Смятам, че много се обичат двамата, но просто им трябва време. Ще цитирам нещо от друг любим сериал- в момента са на мястото където се вливат две реки.. Всичко трещи, върти се.. Но нещата ще се уталожат и ще потекат в руслото на спокойна и силна река... А и все си повтарям колко са млади. Все пак Сейран е на 19, а Ферит на 24.. И се сетих, че не сме празнували рожден ден досега... Алооо сценаристите..Joy

# 737
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 874
Дичката, Сейран трябва да е на 20 вече, и да - няма ли поне един рожден ден да отпразнуват Rolling Eyes

Звездичка, не я давам Сейран, да си гледа кариерата - никакви мъже.

# 738
  • София
  • Мнения: 1 897
Тя Сейран си каза, че Ферит ще е единственият мъж в живота й, какви други мъже Simple Smile

Тези рускини са опасни, пак е пълно с клипове от вчера и продължават да излизат...

# 739
  • Мнения: 699
Рени , сценарият ми хареса , освен в частта Сейран да остане сама / без мъж /. На мен една Хатуч - жертва на любовта, ми стига. Мъже може , но токсични връзки - йок. С времето и тя ще разбере, че живота не свършва с една раздяла / с един мъж, дори в даден момент да е "единствен".

# 740
  • Мнения: 1 761
Като гледам тия клипчета зад кадър .. все се чудя как успяват сред толкова хора да се концентрират .. невероятно е!

# 741
  • Мнения: 707
Гордата Сейран като се рязведе с чий пари ще учи? В Турция е доста скъпо...май с парите от развода, ще има ли очи ? Доста тъпо ще е през 2 годишният си брак да не кажеш и една добра дума за мъжит си, пък на края с неговите пари да си опрявиш живота- дето се вика.
Въпроса как Сейран да обича Ферит ли? Без лъжи! Още в 1 сезон той 10000000 пъти й каза- "не ме лъжи. Казвай ми всичко и проблеми няма да имаш." Не е ли това истинската любов - откровение, доверие , подкрепа. От страна на Сейран аз не виждам тези неща- крие от него, няма му доверие ( и дъвче стари неща с Пелин- та на всички ли в групата партньорите им са им първите в живота. Нямате стари неща , нямате стари партньори??? Ако обичаш някой теглиш чертата и започваш от нея на нов ред! )И накрая подкрепа.....не я вижвам...няма да ходиш на физиотерапевт и точка. Да пита как е ръката , ЙОК, дя гледа да му помогне Йок ..тръгнала да обяснява на тоя и оня , за лични неща.
За мен в любовта няма сиво- или е черно или е бяло. Или приемаш човека до себе си с всичките му косури, без условия , без желание да го променяш или баста.

Последна редакция: пн, 23 окт 2023, 10:42 от Ela1

# 742
  • Мнения: 33 427
И двамата са ми еднакво отвратителни със скандалите си. В живия живот тази връзка нямаше да оцелее още в първи сезон.

# 743
  • Мнения: 699
Гордата Сейран като се рязведе с чий пари ще учи? В Турция е доста скъпо...май с парите от развода, ще има ли очи ? Доста тъпо ще е през 2 годишният си брак да не кажеш и една добра дума за мъжит си, пък на края с неговите пари да си опрявиш живота- дето се вика.
Въпроса как Сейран да обича Ферит ли? Без лъжи! Още в 1 сезон той 10000000 пъти й каза- "не ме лъжи. Казвай ми всичко и проблеми няма да имаш." Не е ли това истинската любов - откровение, доверие , подкрепа. От страна на Сейран аз не виждам тези неща- крие от него, няма му доверие ( и дъвче стари неща с Пелин- та на всички ли в групата партньорите им са им първите в живота. Нямате стари неща , нямате стари партньори??? Ако обичаш някой теглиш чертата и  започваш от нея на нов ред! )И накрая подкрепа.....не я вижвам...няма да ходиш на физиотерапевт и точка. Да пита как е ръката , ЙОК, дя гледа да му помогне Йок ..тръгнала да обяснява на тоя и оня , за лични неща.
Как така решихме , че Сейран ще получи пари от Ферит при евентуален развод. Ще получи , колкото и първия път. Да не забравяме как я принудиха да подпише документите. Тогава беше въпрос на чест и сега ще бъде така , защото тя е "гордата" Сейран. Виж ако е Пело така ще го оръси че... Не може да кажеш на някого "не ме лъжи" ,когато ти го правиш и криеш много неща /визирам историята със Султан/.Наивно е да се мисли , че това няма да се разкрие.  Връщаме се в миналото , да. Но Султан не е  минало. Дори живеят под един покрив.
И двамата правят грешки. И двамата лъжат , крият, споделят с неправилните хора, прекрачват граници. Имаше моменти , когато  Ферит се довери дори на Ифакат.С една дума - хора са.
Никога не съм се  раздвоявала. Винаги съм била отбор Сейран. Мисля си - добре , че не съм на нейното място. Не знам как бих постъпила в такава ситуация. Най-вероятно , както пише Рени, бих се махнала от този кошмар. Който иска , ще ме последва.
За мен истинската любов се изразява ,освен в доверие и вярност, и в разумни компромиси. Така , че да не се обезличиш , да се сахраниш като личност. Не искам някой да ми казва "сега не е времето"и да не ти казва кога е.
И ти да се надяваш , че това не е след 20 години или 30., ако изобщо дойде.

Последна редакция: пн, 23 окт 2023, 11:01 от Kami_J

# 744
  • Мнения: 1 105




Малко снимки от Мармарис зад кадър

# 745
  • Мнения: 429
Девойки, номер едно сме!!! Такива фенове сме, че чак си правим нов сценарий и се ядосваме и спорим по него, все едно, че съществува. Трябва да ни дадат медал на групата за най-готини фенове!!!

# 746
  • София
  • Мнения: 1 897
Не мога да повярвам, че са качили снимка зад кадър на АфРам Heart Eyes

Харесали са се Simple Smile

Последна редакция: пн, 23 окт 2023, 11:54 от MysteryG

# 747
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 874
Не мога да повярвам, че са качили снимка зад кадър на АфРам Heart Eyes
Пускат тежката артилерия. Отчаян ход за задържане на феновете Simple Smile

# 748
  • Мнения: 33 427
И на челна стойка да застанат Афрам, злото вече е сторено 😂

# 749
  • Мнения: 1 761
Сетиха се , ако ни поддържаха интереса от началото със снимки зад кадър , да позволяват на актьорите да си качват повече зад кадър .. ама не , крием ги.

Между другото някой ще пуска ли нова тема?

Общи условия

Активация на акаунт