🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 4 (03.10 - 17.10) 🐄

  • 26 882
  • 662
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 20 209
Дяволче, благодаря, че се грижиш толкова всеотдайно темите да са винаги страхотни!

Гласувах за Иванка в анкетата, въпреки че ако имаше повече опции, щях да отбележа и Кенан и Станислав. Но при само една опция, Кенан отпада, понеже поне е полезен за отбора. Докато Иванка е абсолютен гьонсурат - страшно смотана и мързелива, но за сметка на това супер нагла и безочлива. Че и се сърди, че си позволили да й кажат някакви неща, които не са й угодн. Ритали паднал, моля ви се! Хората бяха доста внимателни в направените забележки, толкова меко подходиха предвид издънките й, че няма накъде повече. Отделно всичкото това с липсата на настроение и нежеланието да играе хорА си беше абсолютен театър, тя си каза, че изобщо не се чувства виновна и дори че грешката не е в нея, но се направи на многострадалната Геновева.
На мен като поведение доста ми прилича на Радо от миналия сезон, който си беше построил комунизма - допуска грешки, но никой няма право да му каже нищо, дори съвсем добронамерено, защото обвиняваше всички, че уж му били приятели, пък не искали да го подкрепят в грешките му. Rolling Eyes
Нямам търпение Иванка да изхвърчи възможно най-скоро, непоносима ми е!

# 76
  • Мнения: 2 584
Няма да оставя това тук, щото... е много гадно! Тези хора извадиха най-грозното от мислите ми! Това е ужасно.

Последна редакция: ср, 04 окт 2023, 20:54 от dia4ti

# 77
  • Мнения: 224
Ееей Кенан не мога да го трая, нито е имал досег с Линда, нито нищо ама медалите ѝ били шоколадови, то и неговия мозък може да е шоколадов, ако изобщо има такъв.

# 78
  • България
  • Мнения: 1 311
Какви маншове играят сега?

# 79
  • Мнения: 2 162
Гласувах за Иванка, едно от най-неприятните същества влизали във Фермата. Жената влязла да пИчели и си мисли, че със селски тарикатлък ще избута до финала. Скатава, слухти и сплетничи по дуварите. Голяма греда за продукцията с избора й. Имало е дразнители, които генерират интерес, макар да са гадняри, защото са интелигентни, а тя отблъсква зрителя, защото е много простовата, елементарна и ограничена.
 Никога не си правя генерални изводи за някой от първите един два епизода, ама тая я надуши още първия епизод. Впечатли ме колко завистливо гледа Нанси, всеки път щом нещо разказва. Реших, че си въобразявам, но това всеки път. Един завистлив поглед изпълнен с едва прикрита  неприязън и враждебност.
Надявам се Нанси да се оправи и да остане. Много свежо присъствие.

Последна редакция: ср, 04 окт 2023, 20:50 от sineva 1

# 80
  • България
  • Мнения: 1 311
Защо на гоненицата ѝ викат манш?

# 81
  • Мнения: 602
Майко, тази Иванка даже май не може да схване играта хаххаха не е истина просто.

# 82
  • Мнения: 3 777
Иванка наистина ли е толкова смотана, или се прави на улава?

# 83
  • Мнения: 4 573
Лилка и Кенан с какви очи коментират, представянето на Боби и Павел, като те за нищо не стават Joy

# 84
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 356
канадците май са по-добри.

# 85
  • Мнения: 3 160
Иванка е проста и безполезна, а Кенан и Хорхе са нафукани, прости женомразци, които си мислят, че отборът без тях не може.

# 86
  • Мнения: X
Лейди ЛиЛи много проста и тя. Докато играе отборът прави коментари като селяндура Кенан. Нивото й ще цъфне скоро като майска роза. Тя е голям нарцис- по-велика от нея и децата й няма. Факт е, че е преминала през тежки периоди, но да омаловажава качествата, постиженията на другите при всеки удобен момент, не е ОК.

Последна редакция: ср, 04 окт 2023, 21:11 от Анонимен

# 87
  • Мнения: 2 204
Обаче Иван пак контузен...когато е за отборна игра.Явно си пази силите и шикалкави, докато другите играят.Ще го наблюдавам и на следващите игри.

# 88
  • Мнения: 224
Защо Петър така се забави на моста и не позволи на Андрей да го подмине? Според мен Андрей искаше да го подмине и да направи спринт, за да може евентуално да измори Коко или на мен така ми се стори?

# 89
  • Мнения: 2 584
Защо на гоненицата ѝ викат манш?
Ти ски никога ли не си гледала?

Иванка наистина ли е толкова смотана, или се прави на улава?
Според мен се прави. Генерира участие, но си пести силите.

Общи условия

Активация на акаунт