Кой е любимият ви съфорумец?

  • 4 309
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 306

МК (когато не е с бан), защото внася раздвижване и раздухва превземките;



Честито, тука е  Grinning

# 61
  • Мнения: 13 512
а защо никой не пише, че харесва joro01?  не мога да повярвам
Е как, аз,бе!

# 62
  • Мнения: 677
И аз го харесвам-брадчеда,ама има бан..

# 63
  • Мнения: 2 550
И аз го харесвам-брадчеда,ама има бан..

Пак ли?  Laughing

# 64
# 65
  • Мнения: 2 353
 Много са тези, които ми харесват някак ми е неудобно да ги изброявам...пък камо ли да кажа един. Черпя по една дълбока, ледена халба всички, които имат чувство за хумор и добронамереност, защото форумът се крепи на тях  bouquet

# 66
  • Мнения: 3 647
дими  Peace
и всички дето са ми корективи
 hahaha Joy

# 67
  • Мнения: 3 861
много са тези, които ме кефят, няма да ги изброявам поименно защото са наистина много и току виж съм пропуснала някой, но най любимата ми...тя си знае Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 2 716
Ееееееее! В 4 страници текст не съм спомената нито веднъж  ooooh! (Освен в неподозиращите на Дона) Сигур защото влизамот дъжд на вятър.
Най ми арексва Сопраното  Laughing

# 69
  • Мнения: 5 140
'Аресвам си........те си знаят....любимките ми имам предвид. Обичам Ви. Hug Heart Eyes  bouquet

# 70
  • Мнения: 6 039
не са много тези, които харесвам, но най много -  Malenna

# 71
  • Мнения: 2 254
Щом намирам време и още чета из форума(а понякога се прецаквам и пиша...),значи тези,които харесвам са далеееч повече,от тези дето ме дразнят ...Изброяването поименно води до зверски недоразумения(въздържам се този път).
     Има ли емотикон с обица на носа???

# 72
  • Мнения: 27 524
Любимият ми съфорумец е Биляна!    Heart Eyes

Иначе се кефя на тити, Кейси, Реза и Шанел (да ме извиняват последните две за кирилицата  Wink)

Имам слабост към Ниара, Анда и Естер   bouquet

А ако става въпрос кои харесвам и са ми симпатични.... е, доста са, ако кажете, почвам ги поименно и тях...  Peace

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
тя знае! Mr. Green

# 74
  • Мнения: 936
Аз чета повече, така че има доста съфорумци, които са ми симаптични:Де Ваня, Дона, Блонди, Анда, Мюриел, Бу,SUNFLOWER, Дамаянти е голяма свежарка, Тони Сопрано за цвят, и още, но в момента не се сещам.

Последна редакция: пт, 26 яну 2007, 00:06 от Мама Буби

Общи условия

Активация на акаунт