🍽️ MasterChef България 🍽️ - сезон 8, тема 2

  • 27 257
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 046
Лошо, че Евтим отпадна- създаваше поне настроение.
Не много уместно, но все пак готвеше разнообразни неща, за разлика от други участнички.
Осман си беше прав, постави двете каки  на мястото им. Той е капитан и носи отговорност
за целият отбор. Те се опитаха да го поизбутат и се получи...

Има промяна в часа на излъчване за петък и събота. Проверете си.

# 721
  • Мнения: 1 889
За кое беше прав Осман ? Те са с човек по- малко , той заряза Петя сама на всички гарнитури, три различни за 28 човека . Две жени на цялото месо и когато се опитаха да му кажат ,че така няма да се получи им скръцна със зъби ,че само него трябва да слушали. Той бил капитан и ако искал на диванчето щял да седне. Той определено не знае ,какво значи капитан и го бърка с шеф. Като е толкова добър с месото защо не застана зад едната машина, а остави жените там. Нито мели, нито черва надува, нито месо овкусява или ряза, дори и бройката на наденичките обърка. Нито сосовете опита, нито гарнитурите , дори и чинии не подрежда... общо взето само наденички навива . А и много ме хвана яд, като каза в синхрон ,че Марианна трябвало да млъкне, защото правил нейните наденички. Ееее нали ти си капитан аджеба, защо да са нейни надениците , тя у дома ли ще си ги носи ???  Осман го харесвам, като готвач, ама като капитан е кръгла нула. Единственият който не само не се раздаде, ами и почти нищо не направи за отбора си, може би от всички сезони досега, е капитан Осман. СмЕх в залата.🤨🤡

# 722
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 391
Само съботното предаване е с променен час - заради изборите местят Гласът на България в събота и ще се излъчва в 20. Мастършеф остава в 22. Гледам и двете, така че съм доволна Simple Smile.

Осман можеше да формулира по друг начин недоволството си, но явно е свикнал жената да се третира така.

# 723
  • Мнения: 3 745
27.10 - Петък - 20.00 часа
28.10 - Събота - 22.00 часа

# 724
  • Мнения: 575
Няма как да сме всички на едно мнение за Евтим. На мен ми беше забавен, не ме е натоварвал изобщо. Съвсем сериозно обаче смятам, че омарът определено не присъства в българската кухня и е нормално да не се знае начинът му на готвене. Човекът си го разряза директно на две, да го убие за по-сигурно, от раз. Аз ако бях, от стрес, можеше и с чук да го халосам, к’во?!🙈 Живо животно на тезгяха не ща🙃 Евтим не биваше да бъде порязан по този нечестен начин - като се почне от критиките за харакирито на омара и се стигне до гадната елиминация. Лично мнение.
За Осман вече се изказах 🤢

# 725
  • Мнения: 459
Някой отпада точно с ястие от зоната му на комфорт - под индиго ли ги пишат тоя сценарий всеки сезон?!
Нещо, което обаче май е новост - изключването на участник във всеки епизод. Изобщо не ми харесва!
Най-слабият сезон!!

# 726
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 391
Като цяло взе да става интересно.

Лора била Мис България нещо си, молависъ - https://ladyzone.bg/MasterChef-sezon8/10-neshta-koito-ne-znaete- … -masterchef.html#

Ако не отпадне тоя уикенд, ще почна да гледам сериала с Блатечки. Ай сектир!

# 727
  • Мнения: 575
Да, появи се с корона на кастингите.
Искала да докаже, че красивите жени не били само…красиви. Могат да са И досадни кифли, то е ясно.
За готвенето просто е в грешка.
Доста хора ще спрем да ги гледаме ако лиглите не отпаднат.

# 728
  • Мнения: X
Като цяло взе да става интересно.

Лора била Мис България нещо си, молависъ - https://ladyzone.bg/MasterChef-sezon8/10-neshta-koito-ne-znaete- … -masterchef.html#

Ако не отпадне тоя уикенд, ще почна да гледам сериала с Блатечки. Ай сектир!

Абе, толкова се опитват да и правят положителна реклама, че не осъзнават що за резил сами си причиняват. Какво ме интересува тая дропла " какво може", то е ясно че в кухнята никаква я няма!

# 729
  • София
  • Мнения: 15 486


Ако не отпадне тоя уикенд, ще почна да гледам сериала с Блатечки. Ай сектир!
Тогава ли започва?

# 730
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 391
Не, почнал е ама епизодите са налични на Нова плей.

# 731
  • Мнения: 3 745
Не мога да разбера Валентина и нейните отправени реплики от балкона първо към Марианна и после към Петя. За шоуто ли го прави, или наистина показва черти от характера й, които не харесваме?

# 732
  • Мнения: 359
Не може да се сдържи Валентина според мен. При нея си е кофти характер, който постоянно излиза наяве. Мрънкане и злобни коментари.

За отпадането на Евтим съм доволна, беше си му време. И все пак промяната в правилата беше много удобна, за да се спасят от готвене Лора и Валентина. Иначе на такава задача някоя от двете щеше да е аут със сигурност. Набива се в очи просто - как така винаги готви целия паднал отбор, а сега само двама, че и с толкова рокади.
Петя не ми е любимка, но се представи страхотно.

След последните два епизода моят фаворит е Биляна.

# 733
  • Мнения: 3 745
Симпатизирах й на Валентина в началото, но тези нейни реплики и на няколко пъти не толкова добри чинии ме карат да се откажа от нея, като човек сред Топ 5.

# 734
  • Мнения: 7 228
Сетих се да отбележа за Петя, че доста време не ми беше от любимките. Дразнеше ме тембърът на гласа й, мяукащото говорене, а и като ястия не се впечатлявах.
Но от последните няколко предавания много взех да я харесвам. Установих, че всъщност гласът й ми действа много добре Grinning и си помислих колко е подходящ по време на полети да успокоява нервни пасажери.
Има някакво много приятно и меко излъчване. Не е конфликтна личност, излъчва спокойствие.

Ястията й също започнаха да ми допадат, има елегантен стил в нейните чинии.

Общи условия

Активация на акаунт