🎄 Коледни подаръци 2023/2024 🎄

  • 104 307
  • 1 127
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 322
Толкова търсех нещо тематично, сребърно с име или буква и точно в този сайт откривам перфектния вариант, обачее... късно е вече да поръчвам. Но все пак благодаря, че споделихте, поръчка ще направя и ще използвам друг повод за подарък.

# 1 081
  • В страната на бурите
  • Мнения: 963
Искам да добавя към подарък хубав сапун (да не е течен). Може ли препоръка за вид сапун и за физически магазин, където го има.

# 1 082
  • Мнения: 2 059
Аз обожавам тези сапуни
https://makeup.bg/product/425616/#/option/987368/
Въобще твърдите италиански сапуни са ми любими. Не знам обаче къде могат да се намерят във физически магазин, аз поръчвам само онлайн.

# 1 083
  • Някъде там
  • Мнения: 4 874
Искам да добавя към подарък хубав сапун (да не е течен). Може ли препоръка за вид сапун и за физически магазин, където го има.
В Дъглас видях, че има коледно опаковани сапуни Simple Smile

# 1 084
  • Мнения: 11 828
В ДМ има по-интересни сапуни, вижте и в L’Erbolario.

Така и не купих пантофи Милвена, но след препоръките тук постоянно ми излизаха реклами:

Много непрофесионално ми е с това “агнежка”, а размазаната снимка ще оставя без коментар. В ИГ е идентична рекламата..

# 1 085
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
Привет момичета .

Да се отчета :

За приятелите - дъска от орех ,няколко мезета+ вино
За децата им на приятелите  - дадох парички на сина  и дъщеря ми и им казах : Купете подарък за приятел! 
За момиченцето има чантичка Зара + аксесоари за коса.
За момчето- суитшърт Адидас ,като синът ми каза -Мамо ,той има всичко.  А това е, за са личи ,че подаръкът му е от Бургас ( има една шега,че Бургас е известен с трите ленти )

Мъжът ми - символично ,тениска с кучето ни .
Кучето - топка Simple Smile
Дъщеря ми 11г - огромен комплект цветни химикали , кожена грейка + боти ( добавих клинче +блузка )  , безжични слушалки ( от най-обикновените взех )

Синът ми ,почти на 17г - ехххх , така да ми е мъка . Това дете ви казвам е толкова скромно. Толкова ми помага,учи ,взима стипендия...и не мога да му взема скъп телефон... той не се е тръшнал ,преди дни каза ,че не иска да се притеснявам и не иска нищо за Коледа.. Без подарък е все още . Мисля да отида да видя часовниците G Shock има бюджетни модели ,защото  Apple watch първо ,че е скъп и после - функциите му са чудесни ,но той няма да ги ползва ,защо му е това нещо ....нещо интересно ми се ще и не ми идва на акъла и ми е много ....тъпо

Последна редакция: пт, 22 дек 2023, 07:57 от мадам тиква

# 1 086
  • Някъде там
  • Мнения: 4 874
Привет момичета .

Да се отчета :

За приятелите - дъска от орех ,няколко мезете + вино
За децата им - дадох парички на синът ми и дъщеря ми и им казах : Купете подарък за приятел  
За момиченцето има чантичка Зара + аксесоари за коса
За момчето- суитшърт Адидас ,като синът ми каза -Мамо ,той има всичко.  А това е, за са личи ,че подаръкът му е от Бургас ( има една шега,че Бургас е известен с трите ленти )

Мъжа ми - символично ,тениска с кучето ни .
Кучето - топка
Дъщеря ми 11г - огромен комплект цветни химикали , кожена грейка + боти ( добавих клинче +блузка )  , безжични слушалки ( от най-обикновените взех )

Синът ми ,почти на 17г - ехххх , така да ми е мъка . Това дете ви казвам е толкова скромно. Толкова ми помага,учи ,взима стипендия...и не мога да му взема скъп телефон... той не се е тръшнал ,преди дни каза ,че не иска да се притеснявам и не иска нищо за Коледа.. Без подарък е все още . Мисля да отида да видя часовниците G Shock има бюджетни модели ,защото  Apple watch първо ,че е скъп и после - функциите му са чудесни ,но той няма да ги ползва ,защо му е това нещо ....нещо интересно ми се ще и не ми идва на акъла и ми е много ....тъпо
Мисля, че много добре сте се ориентирали към G Shock. На ММ съм му подарявала такъв часовник.Има модели с крачкомери и са много добри, точно такъв модел е и на половинката ми. Цената е приемлива. Apple watch пък е един от любимите ми часовници.Използвам го редовно и от както го имам всички други са по кутиите и рядко ги слагам, имат много и полезни екстри,  каишките им може да се сменят и така имате няколко различни часовника Simple Smile

# 1 087
  • Мнения: 549
И аз да се отчета с готовите подаръци. За дъщеря ми на 12 -маратонки и калъф за телефона. От бабите  козметика на Ла Рош. За сина ми на 2 и половина 2 Лего Дупло и писта хот уилс, книжки от поредицата "Защо, какво, как" ( това са от всички). За племенника на 11 - ретро игра, подобна на Нинтендо от едно време. За брат ми и сестра му - бурканчета с подправки. За свекър ми - самобръсначка Жилет, за майка ми и свекърва ми - органайзери за чанта и едни шишеннца за парфюм 10мл да си напълнят от любимия парфюм за чантата. Остава ми бабата на ММ - на нея мисля кутии за съхранение на храна от ИКЕА.

# 1 088
  • софия
  • Мнения: 25 780
мадам тиква, вкъщи и аз имам едно такова тийнче 🤍
Нямам идея каква е цената на G Shock, към който си се насочила. Можеш да погледнеш и Huawei watch fit 2. Имам от 2 години и съм супер доволна - батерията държи дълго, има доста функции, ползвам го с телефона, сменям каишки. Само хубави неща мога да кажа. Нямaм култ към apple и мисля, че Huawei (всичките им продукти, имаме доста различни) по нищо не им отстъпва.

Последна редакция: пт, 22 дек 2023, 08:26 от zvаnchе

# 1 089
  • Някъде там
  • Мнения: 4 874
мадам тиква, вкъщи и аз имам едно такова тийнче 🤍
Нямам идея каква е цената на G Shock, към който си се насочила. Можеш да погледнеш и Huawei watch fit 2. Имам от 2 години и съм супер доволна - батерията държи дълго, има доста функции, ползвам го с телефона, сменям каишки. Само хубави неща мога да кажа. Нямaм култ към apple и мисля, че Huawei (всичките им продукти, имаме доста различни) по нищо не им отстъпва.
Не знаех, че може да се сменят каишките. ММ е с телефон Huawei и часовник Huawei watch fit 2 Simple Smile
Най-добре е часовника да е същата марка като телефона.Tака имаш достъп до пълните функции на часовника.
А конкретно за Apple Watch може да се сдвои само с телефон на марката.

# 1 090
  • софия
  • Мнения: 25 780
Може и още как Simple Smile
Имам сигурно десетина и все нови купувам. Има най-различни - силиконови, кожени, платнени, метални. Струват от 2 до 20+ лв. в зависимост от материала и откъде купуваш.
Скрит текст:
В последно време поръчвам от temu.
Имам такава, такава и още. Само се внимава разстоянието горе да е 20 мм.

Последна редакция: пт, 22 дек 2023, 12:41 от zvаnchе

# 1 091
  • Мнения: 2 000
Здравейте,
Може ли препоръка за магазин от типа на Щипка Сол? Искам да поръчам комплект за подарък, но от ЩС ще изпращат поръчки чак на 03.01. Sad

# 1 092
  • Мнения: 426
От кой град сте? В някой градове имат представители / физически магазин /.

# 1 093
  • Мнения: 2 000
За София става въпрос, но за съжаление нямам възможност да отида до физически магазин. Забавих се с поръчката и ги изпуснах.
Но сега попаднах на тези Spizing и направих поръчка. Не съм ги ползвала преди, надявам се да дойдат навреме и да са хубави. Иначе имат интересни комплекти.
Благодаря!

# 1 094
  • Мнения: 5 282
Ние сме почти готови, чакаме само тези конструктори, за които писах преди време. Дано пристигнат до петък, малко започнах да се съмнявам...
Зарязах проекти и всичко, оказаха се оставени в някакъв шоп с работно време до пет часа Rolling Eyes Успях да ги взема - всичко вече е на линия - само трябва да се опаковат.
Скрит текст:
Утре една кошница трябва да взема от магазина до нас - и край.

Весели празници с любимите ви обичани и мили хора!

Наздраве!
Christmas Tree Nature Sparkles Notes

Общи условия

Активация на акаунт