Зима иде и се застудява, СЕПТЕМВРИйско сърчице ме сгрява!!!

  • 17 275
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
Zdraveite,
Az sam mama Mira i 4akam vtoroto si detence septemvri-11.09.07

# 16
  • Мнения: 502
преди малко се връщам от доктоооор  newsm44
имаме си сърчице  Two Hearts
и се вижда, и се чува Two Hearts

сега вече за протокола - на 32, първа бременност
според видеозона - седма г.с. и не знам колко дни и термин 13.09, според кръглото картонче - шеста г.с. и термин 23.09
и сега в крайна сметка кога да казвам, че ми е термина като ме питат оттук нататък приятели и познати  smile3506
иначе аз самата съм родена на 21.09 и съм Девка, така че при всички случаи дечко ще ми е най-големия подарък  kyllmg

на десети февруари на семейно събиране ще уведомим мами и татковци, че ще стават баби и дядовци

# 17
  • Мнения: 45
4estito-mnogo hubava novina.
Iskam da popitam bade6tite septemvriiski mami kade si pi6at samo tuk ili va chata na bg-mama.

# 18
  • Мнения: 453
Привет!

Прекрасно е оформена 1-вата страничка!
Предлагам да прибавим и албум с наши снимки. Преди малко създадох такъв тук: http://www.snimka.bg/
Потребител: septemwri
Парола:2007

Мисля, че всеки може да се ориентира как се качат снимки.
Албумът, който създадох, се казва Представяне на септемврийките. По-късно можем да направим други албуми със снимки от срещите, с бебоците и т.н.
Сложих няколко мои снимки - отсега ви почвам с кърмаческата пропаганда,хаха!
Приятно разглеждане и да качите много снимки!

П.С. много съжалявам за това, което се е случило на идиотова.Sad

# 19
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Анири, благодаря за успокоението, мила  Hug Аз много се бях притеснила, но нещо вече се поотпуснах и спрях да го мисля толкова  Sunglasses
gia_fire, съвсем нормално е да се притесняваш, особено в началото... Само не прекалявай и не предизвиквай съдбата  Peace
кокошчице, страхотна новина  Hug Много се радвам за теб!
samiraHug, още една мама за 11-ти, колко станахме - 5-6 вече? Аз пиша предимно в "Нашите деца", в "Клю"-то, в "Дом и семейство", но в чата никога не съм влизала.
кукличкееее, ти направо ми разби самочувствието, как ще се наредя до теб след тия снимки, а  Mr. Green Страхотни сте и двечките, поздравления за наградата   bouquet А аз дори почти не съм кърмила  Embarassed, само две седмици по 10-ина грама излизаше...

# 20
  • Мнения: 45
Kak da vlqza v izbroenite ot teb mesta - kade se namirat:neznaq :

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
Ама вие, 31-годишните, от въздуха ли прихващате! hahaha Такава голяма банда се събрахте! Peace

Аз съм от тези, които прихващат само като видят мъж!  Laughing
Този път дори зная точно кога и къде направихме бебето  - навръх Нова  година в Кипър!  Heart Eyes

Девойки, от това ужасно гадене за 1 седмица отслабнах с 2 кг.!
Не мога да погледна храна, веднага ми се повдига.
Вече си пия фолиевата к-на, а грипът преборих за 3 дни без лекарства и Т.

Пазете се и си почивайте!  Hug

# 22
  • Мнения: 45
nali stava vapros za :"na6ite deca "  "dom i semeisvo"  "klu" -za da moga da se zapoznaq s o6te o4akva6ti tova vajno sabitie prez septemvri.Blagodarq prdvaritelno.

# 23
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Самира, това са отделни форуми, където се влиза от главната страница или от падащия прозорец под постингите, където пише: Отиди на:... Но, както подсказват имената им, това са форуми, където се дискутират и споделят въпроси относно отглеждането на дечицата на всякакви възрасти, най-общо казано ("Нашите деца"); в "Клюкарник" - има най-различни теми, несвързани с майчинството, най-вече развлекателни и общоинформационни; естествено в "Дом и семейство" се пише... ясно за какво Wink А очакващите бебета през септември са предимно точно в този подфорум, в нашите теми (май сме вече към 45 бремелинки-септемврийки!).
Надявам се да съм ти била полезна с разясненията си. Може ли да те помоля да пишеш на кирилица, че много трудно се чете така Wink

# 24
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Браво бе, Karen, на мен винаги са ми трябвали месеци наред...
А колкото до големия брой на бременните 30-31-годишни - сигурно вече се уплашихме, че времето си върви и вече не сме първа младост (даже рискови ни смятат Wink)

# 25
  • София
  • Мнения: 245
Здравейте съкровища!
Честито на всички новодошли   bouquet Пожелавам ви да не мръднете от тук до септември и да си изкарате много весело  Hug
Бенич, Анири, благодаря ви че се грижите така добре за нашето подфорумче  newsm51
Честита радост и на всички, видели сърчице  smile3501
Ани-бани, да ти кажа, мен по принцип най-много ме е страх от доктори  Confused Радвам се, че все пак крайният резултат е добър  Simple Smile
Идиотова, много съжалявам и стискам палци скоро пак да се похвалиш с добра новина  Flowers Four Leaf Clover
За протокола, аз съм козирог, 04.01.80 г.
Този грип е ужасен, няма ли да си тръгва вече  Sad Дъщеря ми се разболя и е много тежко. Не може да спи от температура и аз покрай нея. Предните дни ми беше много зле, гадеше ми се непрекъснато, а днес не усещам абсолютно нищо... ужасно съм притеснена  Cry
Но стига съм се оплаквала. Пожелавам хубав ден на всички  Flowers Sunflower

# 26
  • Мнения: 104
Хей, сладури  Hug
Да ви споделя само какво кикбоксерче расте в мен  Grinning
Преди малко се връщаме от преглед с татито и няма да ви кажа как се беше ухилил пред екрана  Smile Доки като го подхвана ..... Ето сега....това е сърчицето, а.... ето и ръчичкитееее, а това е крачето му  Grinning И нашия тати на седмото небе  newsm44
Но няма да ви кажа бебо как се беше разшарил.... как въртеше ръце наляво надясно  box Smile Много се смяхме .... дори Доки ми направи забележка да не се смея, че се размазвал образа.... smile3555 Но ми беше толкова хубаво да гледам таткото как се радва  hug
qia_fire,  не мисля, че има за какво да се тревожиш Simple Smile Това, че не усещаш обичайните симптоми нищо не означава  Naughty Има и такива щастливки  Hug А колкото до твоите залитания по дупе.... ПАЗИ СЕ ЕЙ  Praynig Мери си всяка стъпка !!!! И не мисля, че трябва да се тормозиш с подобни черни мисли .... радвайте се на бебо, гледкайте си го, всяка положителна емоция е плюс за беболино  Hug
Inna, vinty, matsa80 - пазете се и вие, ей  Hug
idiotova, наистина Господ си знае работата. Искрено ти съчувствам.... и се надявам скоро да ни зарадваш с хубава новина, дори и в друга тема  Hug
ani bani,  съжалявам за тези пристъпи .... надявам се скоро да постихнат....
Добре дошли и на boryana_n, In4, samira, ше се повторя, ама се надявам да останем до края всички в този състав + попълненията в последствие и да гушкаме малки, сладки и здрави вързопчета септември месец  Hug
mileta,  май е рано за коремче ми се струва  newsm78 Въпреки, че моето е леко подуто....особено вечер, но е нормално. С килограмите .... мисля, че съм на едно ниво.... или е възможно да съм смъкнала някой друг.....с целия този драйфус.... Sick Уж поминава, но ще видим..... newsm78

И за протокола - Девичка съм Simple Smile Родена съм на 02.09.81 Hug

# 27
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Палечке, къде се изгуби, домъчня ни за теб  Hug Извинявай, че те изоставям сама за термин 12.09  Blush, аз минах един ден по-рано...
FEMININE, толкова ме развесели поста ти Joy Като си ви представих как се радвате всички и бебчо как танцува в корема ти  hahaha Ама това на 3-D ли го гледахте или на обикновен ехограф?

# 28
Здравейте милички,
аз имам проблеми с гаденето, вчера нямах сухари и докато ми донесат не можех да стана от леглото. направо ми идеше да се гръмна #Sniper
гадеше ми се, болеше ме глава, виеше ми се свят.......
добре че малкия ми влезе в положението и цял ден се въртя около леглото ми горкия hug
искам да поздравя новите попълнения - успех момичета!
FEMININE много се радвам за вас, спомних си как се случи това предния път и очите ми се насълзиха от радост.
момичета наслаждавайте се на всяка секунда никой мъж няма да разбере нашето щастие, независимо от лошите моменти..............

за протокола аз съм шаран - 21.02.1983г.
целувки.......... hug hug hug

# 29
  • Мнения: 100
кокошчице,браво на теб!Честито ви и на 10.02. да зарадвате всички близки !! Laughing
Здравейте всички новодошли-Инч,Мираbouquet
Желая ви лека бременност.
кукле,идеята ти за споделен албум е страхотна;надявам се и аз да мога да се включа скоро...
гиа-фира,с теб сме горе-долу еднакво бременеещи като гледам лентичките.И честно да си кажа,не ми се искаше да си признавам страховете... Sick Praynig Sick Confused,но като си казала.И мен много ме е страх.Незнам защо.Първата ми бременност мина доста леко ,тази започва добре-нямам някакви сериозни оплаквания,но....отвътре един стаен страх....,едни кофти чувства-дали всичко ще е Ок до края...Ужас!!Все гледам да ги подтискам тия щурави мисли и да мисля положително,но от време на време надделяват,за съжаление.Може би,когато и аз имам щастието да стигна до видеозона и ми кажат нещо хубаво там,тогава ще се почувствам по-сигурна и по-добре...
До тогава мога да се успокоявам с това,че съм сред вас,че и ма с кой да споделя...Благодарности на всички тукашни мами,че са тооолкова милички!!!  bouquet Heart Eyes
Така че,гиа-фира,не се притеснявай,стискам палци с времето тези страхове да избледнеят до никак!!И пак ще си говорим след това,надявам се. Wink
феминине,ще постъпя като теб-хващам татито под ръка и с мен -да гледа!наистина ще е забавно Joyно това при мен ще стане чаак след ок.10 дни.. Whistling
Кои са мамите,които чакат трето бебче?Ще ми се да се запозная с тях и лично да ги поздравя за героизма!!!Браво на вас!!Желая ви успехи!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт