🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 5 (17.10 - 31.10) 🐄

  • 43 151
  • 1 201
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 932
Кастът и в 2-та "телевизора" става все по-нелеп с годините...
Зарадвах се на пендарите на чеервените, нека печелят самочувствие, стига да го "олихвят" в отношенията си и да се отразява в истинските игри.
Петър..., не мисля, че само той (сам) се бута пред камерите - те, операторите и монтажистите взимат заплати от оня, който генерално командва фермата (двама са). Серго да не би да е праволинейният там? Ще стане по-интересно и всички ще бъдат повече "себе си", като намалеят и сумата от 100К им се запривижда по-реално.

# 61
  • при късмета
  • Мнения: 24 060
По новите задачи в сакатица всички работят и каква изненада, селяка спи, селячката пуши на пуфа

# 62
  • Мнения: 14
Най-грозната гледка е мрънкащ мъж. Вярно, Петър е отвратителен, но Сергей се излага много.

# 63
  • Мнения: 5 695
Кой ръководи наистина Канатица според вас? Иван или Коко?

# 64
  • Мнения: 4 532
Серго за Левски ли се има? Дано си ходи тоя мрънкялник

# 65
  • Мнения: 5 695
Много подмолни хора. Много. УхаЖоро, много ли се харесваш?

# 66
  • Мнения: 3 154
Пешко дали подозира Гошко и Андрейчо какво му готвят. 😏

# 67
  • България
  • Мнения: 1 299
Много подмолни хора. Много. УхаЖоро, много ли се харесваш?

Аз продължавам да го харесвам!

# 68
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Всячески се опитват да подарят пендари на червените,  за да има интрига Joy
Това не се разбира за какво се отнася, какво си имал предвид с това подаряване?

Ако не иска да получава нищо да си му го каже директно, мъжете от намеци не разбират. Другия вторник очаквам пак да си има букетче.
Е как да не иска, като каза, че масаж не отказвала Satisfied

В събота се загледах в предаването на bTV "Живот по действителен случай". За тези, които не знаят - там има една рубрика, в която променят визиите на хора, обикновено изстрадали в нещо. Та, цялата работа се случва основно в две клиники, едната от които е на д-р Джак. Като го видях (защото отдавна не бях гледала предаването), изведнъж ми "щракна" на кого всъщност ми е приличал Коко през цялото време. 1:1 е с този доктор Grinning
Скрит текст:

# 69
  • Мнения: 5 695
Искам гласът на Ния да е този, който ще изпрати Жорко вкъщи. Пожелавам си го.

# 70
  • Мнения: 2 162
Ако аз бях във фермата и да получавам неуважение от ДЕШКА с някакви любовнофалшиви писма то нито бих и хапнала от това,което уж тя е направила....при зелените сутрин закуска на обяд мръвки ,вечер клюки,а при червените постна работа.....то па една Дешка олиииии ужаст...нито е баба,нито е кой знай какво...
Е как да не е баба подгонила 70 години. Каква да е?! Nerd
С другото съм съгласна.
Много е грозно как продукцията видимо има предпочитания. То това не е решение на баба Дешка, продукцията й казват какво да прави. Не е концерт по желание, а този който плаща той поръчва музиката. Rage
То Катаница имат късмет, че не им се налага от куртоазия да се "радват" на лензенията бабини, но е обидно да виждаш, че незаслужено те пренебрегват и не те зачитат.
Много е тъпо.

Последна редакция: вт, 17 окт 2023, 22:19 от sineva 1

# 71
  • Мнения: X
btw Андрей не ми е много читав. Скрита агресия сякаш има,неуравновесеност. Мълчи, събира и накрая избухва- така ми се струва. Но сега пред камерите няма даже да се скара с Петър.

# 72
  • Мнения: 5 695
Сергей поне мрънка пред Петър. От тримата най-много ме дразни Жоро. Такива хора не си пожелавам в обкръжението.

# 73
  • Мнения: 1 400
Коко наистина е същ доктор Джак.
Аз не обичам такива - ще си ходя, няма да си ходя. Вземи категорично решение и го изпълни. Иначе донякъде съм на страната на Серго, Петър ми е просто непоносим.

# 74
  • България
  • Мнения: 1 299
Сергей поне мрънка пред Петър. От тримата най-много ме дразни Жоро. Такива хора не си пожелавам в обкръжението.

Това е риалити предаване с награда 100 хиляди лева. Както в спорта има стратегии, има и в тези предавания. Трябва да имаш нетолкова ясна стратегия за противника, а не да следваш стадото като Емилия или да си куха лейка с очевидна стратегия като Иванка и Пешко. Не разбирам защо се смесва реалния живот с ТВ предаване. Нямат съпоставка. В предаването си за определен период от време, целиш максимални ползи, в света живееш постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт