🐑 ''Фермата 9: Нишката на живота'' - тема 5 (17.10 - 31.10) 🐄

  • 43 204
  • 1 201
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 865
Всички участници казаха, че в такива предавания си показваш истинската същност. Не може да се скриеш. Георги си е такъв. То му личи. Дори и по това как се е лепнал за Валерия с надеждата, че все някога ще го огрее. Такъв тип мъжко поведение много мразя. Не, че и тя не го котка нарочно, за да си има съюзник в играта.

# 76
  • България
  • Мнения: 1 311
Всички участници казаха, че в такива предавания си показваш истинската същност. Не може да се скриеш. Георги си е такъв. То му личи. Дори и по това как се е лепнал за Валерия с надеждата, че все някога ще го огрее. Такъв тип мъжко поведение много мразя. Не, че и тя не го котка нарочно, за да си има съюзник в играта.
Да, Жоро помага и е кавалер с дамите, включва се активно в задачите, не се скатава, и иска да продължи максимално напред. Вижда, че като се опълчи на стадото, ще му лепнат алената буква както на Станислав, затова засега си седи на мястото, и търпи. Издържал е толкова време, защо да не потърпи още малко като назрее момента да отстранят Пешко и да видим кой крив, кой прав. Като тропнеш с краче, нищо не постигаш.

# 77
  • Мнения: 5 865
Трима здрави и прави мъже ме могат да се противопоставят гласно на Петър? Това е много смешно, имайки предвид, че и Валерия вече го е правила. Георги поне да си беше мълчал като цяло. А той в първите дни обясняваше колко добре се разбират с Петър. Не виждам да се е отдръпнал от него. Както и да е. Тези тримата няма да ги захаресам и това си е.

# 78
  • Мнения: 224
За темата със Сергей и намеренията му да напуска доброволно. В този сезон проблемът с лидерството може би е и липсата на фермер на седмицата, ако го имаше малко или много ще трябва да се съобразяваш с него и неговите решения и в този ред на мисли, евентуално Петър щеше да се съобразява повече, знаейки, че има йерархия и той не е на чело, но при положение, че няма такъв той се възползва и това пречи на Сергей, защото той единствен му се противопоставя (от присъстващите в момента). Ясно е, че и други има, но за момента си траят. Интересно ми е защо не си комуникира с Андрей и Георги, а така е заел поста на аутсайдер?

# 79
  • Мнения: X
Тримата са мъже под чехъл….. Дотам…

# 80
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
О, забравих да си изкажа възмущението. От Петър, от кого ли друг да е... Като казваше, че в Канатица трябвало да разбият ядрото, което им печелело пендари, продължи с "и това са старите хора - Теди, Лили и Иван". Да, може да е имал предвид, че има и нови - Павел и Боби, ама някак да сложи в група "стари" Теди, която е цели 17 години по-малка от него... Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 17 окт 2023, 22:40 от DamaPika

# 81
  • при късмета
  • Мнения: 24 122
Така става като премахваш една от емблемите на предаването - фермера. От всички промени може би тази е най-неуспешната.

# 82
  • Мнения: 5 865
О, забравих да си изкажа възмущението. От Петър, от кого ли друг да е... Като казваше, че в Канатица трябвало да разбият ядрото, което им печелело пендари, продължи с "и това са старите - Теди, (още някой, не знам чие беше името) и Иван". Да, може да е имал предвид, че има и нови - Павел и Боби, ама някак да сложи в група "стари" Теди, която е цели 17 години по-малка от него... Rolling Eyes

Еее, хайде стига, ясно е, че има предвид старите (първоначалните) участници. 😂

# 83
  • Мнения: 2 162
О, забравих да си изкажа възмущението. От Петър, от кого ли друг да е... Като казваше, че в Канатица трябвало да разбият ядрото, което им печелело пендари, продължи с "и това са старите - Теди, (още някой, не знам чие беше името) и Иван". Да, може да е имал предвид, че има и нови - Павел и Боби, ама някак да сложи в група "стари" Теди, която е цели 17 години по-малка от него... Rolling Eyes
Еее, хайде стига, ясно е, че има предвид старите (първоначалните) участници. 😂
Естествено, че под стари има предвид, тези които започнаха от самото начало.
Няма как да каже на 26 годишната Теди стара! Nerd

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Изобщо не смятам,че Сергей мрънка.
Как ще мрънка? Той си заявява ясно позицията и то от доста време,и то не веднъж.Гледа да не се стига до скандали,като един възпитан човек.Наистина е адски дразнещо да си в подобна ситуация .Да имаш капацитет да се изявиш,но някой да ограбва лаврите и да омаловажава твоя труд.Да смята ,че е ок да те ръководи, защото е "По-по-най".
Другите двама се правят на стратези и уж затова си траят...Едва ли, навярно и в реалността са такива.
Никой мъж на място ,не би се оставил някаква "букла" да му дава наклон нон стоп,все едно си е малоумен.
Най-малкото,накрая всеки се бори за зрителски вот,а в подобно предаване ,той няма да отиде при пионка.

# 85
# 86
  • Варна
  • Мнения: 18 039
Какво е това?
Ако искам да гледам такива неща ще си пусна гимнастика или акробатика.
Даже ми е неприятно, че това издание са наблегнали толкова на игрите и по-малко на традициите и отношенията.

# 87
  • Мнения: 3 107
Благодаря за темата 🌺

Сергей едва ли ще може да разчита на зрителския вот. Нито е симпатяга, нито е веселяк, нито е изтребител на арената, нито нищо...мрънкач. За мен е досаден и посредствен, със съответното неподплатено самочувствие на недооценен гений.

# 88
  • София
  • Мнения: 285
Изобщо не смятам,че Сергей мрънка.
Как ще мрънка? Той си заявява ясно позицията и то от доста време,и то не веднъж.Гледа да не се стига до скандали,като един възпитан човек.Наистина е адски дразнещо да си в подобна ситуация .Да имаш капацитет да се изявиш,но някой да ограбва лаврите и да омаловажава твоя труд.Да смята ,че е ок да те ръководи, защото е "По-по-най".
Другите двама се правят на стратези и уж затова си траят...Едва ли, навярно и в реалността са такива.
Никой мъж на място ,не би се оставил някаква "букла" да му дава наклон нон стоп,все едно си е малоумен.
Най-малкото,накрая всеки се бори за зрителски вот,а в подобно предаване ,той няма да отиде при пионка.
И аз мисля по същия начин.

# 89
  • Мнения: 3 102
Дано Серго размисли и Иван и Андрей му предложат да отиде при червените. Петър продължава да твърди че не се самопредложил за лидер на зелените, но реално не е така. Още от първия ден той е аз, аз , аз.

Общи условия

Активация на акаунт